واشر سرسیلندر چیست ؟

در مجموعهی پیشرانه هم، ادواتی مثل سرسیلندر آلومینیوم، زمانبندی متغییر سوپاپها (VCT)، تنظیم متناوب تراکم سوخت (IUPR)، میل بادامک دوگانه (ِ DOHC) و زنجیر به جای تسمه تایم، وجود دارند که در میان خودروهای چینی، کمتر دیدهایم.در فضای داخلی هم، امکانات بسیار خوبی در دسترس است که شامل سانروف، کروز کنترل، فرمان تلسکوپی، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک، ناوبری ماهوارهای به زبان فارسی همراه با توانایی مسیریابی در ترافیک، قابلیت اتصال تلفن همراه به پخشکنندهی چند رسانهای از طریق USB، AUX و بلوتوث، میشود. سرسیلندر در پوشی است که بر روی سیلندر، پیچ می شود و فضای سیلندر را از بالا می بندد. نام خودرو, سرسیلندر جک s5 110 چهار سیلندر. 845817/اشتون-کوچر-چه-خودروهایی-در-کلکسیوناش-دارد کریستوفر اشتون کوچر که در محافل هنری او را با نام اشتون کوچر میشناسیم از آن دسته سلبریتیهای هالیوودی است که از هیچ به همه چیز رسید و داستان موفقیت و سرشناسشدن او به دهه ۷۰ میلادی سرسیلندر جیپ صحرا باز میگردد. لازم به ذکر است روی سرسیلند قطعه ای به نام قاب محافظ سرسیلند قرار گرفته است.

دوگانه سوز ) است.
این قطعه به صورت اصلی در دکترموتوری موجود است. این موتور طراحی شده بود تا آمریکاییها را وارد یک عصر حمل و نقل جدید بکند. نکته مهم آنکه وجود هر کدام از این علائم به تنهایی نیز می تواند نشان دهنده سوختگی واشر سرسیلندر باشد و نباید حتما منتظر روی دادن هر ۴ مورد به شکل همزمان و توامان بود. به زودی هیوندای آزرا مدل ۲۰۲۰ معرفی میشود که فیس لیفتی از نسل قبلی خود خواهد بود. شرکت آلمانی BMW نسل سوم کراساوور کوپه خود را در حالی معرفی کرد که نسبت به نسل قبلی اسپرتتر، قدرتمندتر و لوکستر شده است. همه ما با اهمیت موتورهای احتراق داخلی در زندگی روزمره خود آشنا هستیم. فورد استانداردها و سبک خاص خود را در تولید پیشرانه خودروها دارد. سرسیلندر کامل پراید انژکتور ( طرح زیمنس ):موتور خودرو از دو قسمت اصلی فوقانی ( سرسیلندر ) ، زیرین ( بلوک سیلندر ) تشکیل شده است.اجزا داخلی سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ، سوپاپ ها ( دود – هوا ) ، کورکن ( خاص سرسیلندر دوگانه سوز ) است. طرح سه بعدی بلوک سیلندر. زیر بوش هر پیستون یه واشر خیلی نازک هست که کار این واشر اینه که محل اتصال بوش پیستون به بلوک رو آبندی میکنه اگه این واشر در اثر گرما یکم داغ بشه تغییر شکل میده و تغییر شکل این باعث میشه بوش پیستون هم تغییر زاویه بده و به مرور استفاده به دلیل عدم آبندی درست دوباره واشر بسوزه.

سرسیلندر نیسان شنیدن صدای منظم تیک تاک ساعت از خودرو به دو دلیل میتواند از سوپاپها باشد. اما این افراد به سختی در اشتباه هستند و از ارزش های یک خودرو قدیمی که تبدیل به یک کلاسیک تمام عیار شده است، خبر سرسیلندر پژو ندارند. این خودرو مستقیما با پژو ۴۰۵ ، سمند و پژو پارس در یک رده قرار میگرفت. ۱۲۰۲۰۳۷, سيلندر چرخ عقب ۴۰۵ راست دينا پارت, سرسیلندر 10l4 ۲۴۵ ,۰۰۰. ۱۲۰۲۱۰۵, پتانسيومتر دريچه گاز ۴۰۵ ساژم جديد مشترك با پرايد دينا پارت, ضخامت سرسیلندر پژو ۳۳۰,۰۰۰. 4 چپ سوپاپ با پيچ و مهره پرايد … فنر سوپاپ در جهت بسته شدن سوپاپ فشار وارد میکند. انواع مختلفی از فنر سوپاپ نظیر فنر با گام متغییر یا فنرهاي دوبل استفاده میشود. 801194/۶-خودروساز-آمریکایی-که-به-راحتی-ورشکسته-شدند البته در این برندها بعضی چنان سابقه خوبی را در بازار به جا میگذارنند که تا سالهای سال از محصولات آنها سخن به میان میآید و از شگفتیهای آن بحث میشود. از این رو زیاد دور از انتظار نیست که با دیدن یک آمریکایی غول پیکر مدل بالا آن هم با پلاک ملی، فورا فکرمان به سمت تاثیر “ژن خوب” در دریافت پلاک آن برود!

سرسیلندر هرینگتون
49 درصد سهام این برند تحت مالکیت برند معتبر FAW قرار دارد، 49 درصد دیگر متعلق به گروه خودرویی «هاینان» بوده و 2 درصد باقیمانده نیز متعلق به دولت چین (استان هاینان) است. 2. بوشهای این موتور از نوع تر میباشد که اگر توجه کرده باشید پس از جا زدن به طرفین مقداری خلاصی دارد که فقط توسط قرار گرفتن سرسیلندر محکم میشود. این توجه سبب ارزش برند و رونق فروش این خودروها هم شده است. زمان بندی این فواصل بسیار دقیق است و در صورت وجود زمان بندی اشتباه می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. ضمن اینکه در صورت عدم توجه به این مشکل، احتمال از بین رفتن کیفیت روغن و بروز مشکلات بعدی برای پیشرانه (نظیر یاتاقان زدن) نیز وجود دارد. سر و صدای پیشرانه، تا حدودی در کابین شنیده میشود که البته با توجه به کلاس قیمتی بسترن، قابل قبول است. به این ترتیب احتراق به خوبی صورت نگرفته و عملکرد موتور دچار ضعف میشود. هر عدد از این پروژکتورها با مارک فن آوران، تقریباً ۸۰ هزار تومان فروخته می شود. گران ترین قطعه پراید 131 ،گیربکس کامل با قیمت 1 میلیون و 491 هزار تومان به فروش میرسد.

سرسیلندر خودروهنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سرسیلندر لیفان x60 وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *