واشر سرسیلندر سمند Lx الدورا اصلی با ضمانت پایین ترین قیمت بازار!-ثریاکو

توجه داشته باشید که علامت top واشر سرسیلندر به سمت بالا باشد و سوراخهای آن گوشه سسیلندر قرار گیرد. به همین دلیل لازم است که اقدامات پیشگیرانه را مد نظر داشته و در صورت مشاهده علائم خرابی واتر پمپ ماشین خود، به موقع و در اولین فرصت نسبت به رفع عیب، اقدام نمایید. اما در واقع شما باید درخواست امداد کرده و خودرویتان به کمک یدککش به تعمیرگاه انتقال یابد؛ زیرا در زمان خرابی واتر پمپ، به هیچ وجه راندن خودرو جایز نیست و میتواند به هزینههای سنگین تعمیرات و تعویض قطعات گران قیمت منجر سرسیلندر زانتیا دیوار شود. اما برخی از تولیدکنندگان اروپایی با تلاش و پشتکار فراوان خود را به تولیدکنندگان آلمانی رسانده و اکنون ما میخواهیم ۱۰ خودروساز برتر اروپا را به شما معرفی کنیم. پس از چند ساعت پارک خودروی خود در محلی، به بخش زیرین آن روی زمین، نگاه کنید. صدای واتر پمپ خراب را باید یکی از علائم هشدار دهنده، قلمداد کنید.

سرسیلندر نیسان التک
این موارد عکس العملها و امدادرسانیهای مقدماتی بود که در مواجه با علائم خرابی واتر پمپ ماشین خود، لازم است که انجام دهید. البته احتمال نشتی آب از زیر ماشین نیز وجود دارد که همیشه نشانه خرابی نیست و با گرم و سرد شدن اتفاق میافتد. همین طور زنگ زدگی و پوسیدگی واتر پمپ نیز چنین وضعیت مشابهی را به وجود میآورد. سرسیلندر به قطعهای از خودرو گفته می شود که توسط شرکتهای تولیدی قطعات خودرو با استفاده از مواد مرغوبی چون آلیاژ آلومینیوم و چدن طراحی و ساخته میشوند. نکته قابل توجه در مورد این قطعه در خودروهای امروزی این است که بیشتر آن ها از جنس آلومینیوم ساخته می شوند، چرا که وزن سبک این آلیاژ، عملکرد خودرو را بهبود می بخشد؛ همچنین هنگامی که این قطعه به تعمیر نیاز داشته باشد، تراش خوردن و تعمیر آلومینیوم بسیار راحت تر از چدن واشر سرسیلندر 530 است. از آنجا که آلومینیوم بسیار سبک است ، اغلب در ساخت انواع ماشین آلات و همچنین اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد. البته در ابتدا این پمپ تازه متولد شده یک سری مشکلات داشت، مثلا صدای زیادی تولید میکرد، دستورکار پیچیدهای داشت و قیمتش برای خیلی افراد بالا بود، که برتولینی تصمیم گرفت روی پمپ های پیستونی خود کار کند و آن را مطابق نیازهای متقاضیان طراحی کند و سپس پمپ های جدیدی وارد بازار کرد که کوچکتر، سبکتر، کم صداتر و با دستورکار بسیار سادهتر بود.

وظیفه ی سرسیلندر ماشینی که تمام رنگ باشه تو بازار قیمتش خیلی افت میکنه مثلا اگه یه ماشین بدون رنگ x تومن قیمتش باشه، ماشینی که تمام رنگ باشه 60% اون قیمتشه! آیا لکههای سبز رنگ مشاهده میکنید؟ اگر چه واتر پمپ قطعهای به ظاهر ساده مینماید، اما همان طور که در توضیحات فوق مشاهده نمودید، نقش اساسی در عملکرد موتور و حفظ سلامت آن سرسیلندر تیبا شرکتی دارد. لازم به ذکر است که همان باز کردن درب کاپوت، باعث گردش جریان هوا شده و کمی به خنک شدن موتور کمک میکند. هنگامی که کف سر سیلندر تراش داده میشود از میزان حجم محفظه احتراق موتور کاسته میشود ، و همان طور که در بالا ذکر شد ، اگر حجم محفظه احتراق کاهش پیدا کند نسبت تراکم موتور افزایش میابد . ضایعات آلومینیومی خشک شامل رادیاتور ، پیستون ، سرسیلندر و که ، حجم زیادی ضایعات فلزی را به خود اختصاص داده و گرانتر هستند. به خاطر داشته باشید که در چنین شرایط به هیچ وجه، تاکید میکنیم که به هیچ وجه، خودروی خود را خاموش نکنید. سپس خودرو را به کنار خیابان و در جای امنی هدایت کرده، درب کاپوت را بالا دهید و به وسیله یک بطری آب، حرارت رادیاتور را پایین بیاورید. به هیچ وجه درب را باز نکرده و آن را لمس ننمایید.

سرسیلندر روآ دوگانه اگر از زیر و بم نگهداری موتور چیزی نمی دانید، بهتر است آن را به دست یک حرفه ای بسپارید. جالب است بدانید, صدای سرسیلندر زانتیا این موتورها علاوه بر اینکه بهخوبی همتایان خطی خود بالانس نیستند، تعمیر و نگهداری دشوارتری نیز دارند اما خبر بد این است که کار کردن با چنین موتورهایی برای افراد معمولی که عادت به سرک کشیدن به موتور ماشین خود دارند و مایلند دستهای خود را با آن کثیف کنند، بهمراتب سختتر است. حتما از ضدیخهای معتبر و مناسب استفاده کنید، زیرا استفاده از ضدیخهای غیراستاندارد، خود موجب خرابی واتر پمپ خواهد شد. هرگز خودروی خود را بدون ضدیخ نگذارید. در صورتی که خودروی جوش آورده را خاموش کنیم، چه اتفاقی میافتد؟ در صورتی که خودرو در حالت جوش آورده را خاموش کنید، به حتم واشرسرسیلندرها سوخته و احتمالا سرسیلندر تاب برمیدارند. به علاوه با توقف شما و گاز نخوردن، نیز رفته رفته دمای موتور کاهش خواهد یافت. توجه داشته باشید که آب تنها باید روی درب رادیاتور ریخته و نباید روی سرسیلندر سیلو موتور آب بریزید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از سرسیلندر چانگان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *