هند سفر نکته – چگونه به خوردن یک موز با خیال راحت

[ad_1]

برای اولین بار و مسافر به هند خوردن می تواند یکی از منابع اصلی ترس است.

“من Delhi belly?”

پاسخ این است که توجهی “به احتمال زیاد!” اما اجازه ندهید که شما را در سفر در ترین و مسخره جادویی کشور بر روی زمین است.

خوب به موز. در اینجا چگونه شما باید خوردن یک موز در هند. آن را نگه دارید با این بنیادی با یک دست در حالی که شما با دقت پوست آن را با دیگر…تا کنون آن را درست مثل خوردن یک در خانه. اما در اینجا بخشی مهم است-شما باید اطمینان حاصل شود که اگر شما را لمس در خارج از ناف شما فکر نمی کنید بخشی شما در حال رفتن به خوردن.

چرا ؟ آنچه ممکن است شما را بیمار نیست ناف خود, این میکروب ها در هر ریز قطرات آب و غیره در خارج از موز است. بنابراین با هر peelable میوه فقط مطمئن شوید که هرگز به لمس در خارج و سپس داخل آن را کمی از روی حیله و تزویر با پرتقال وجود دارد اما شما آن را داشته باشد.

به همین دلیل شما نباید قبول سالاد در رستوران ها و یا لیوان آب آنها شما را با وعده های غذایی خود را. سالاد بزرگ خواهد بود اما آب آن را شسته و ممکن است شما را برای شما آرزو مرده بودند. در برخی از رستوران ها که تهیه کردن به خصوص برای اتباع خارجی آنها ممکن است به شما بگویم که آنها “فیلتر آب” که پس از آن خواهد بود خوب برای شما این است نه یک حکومت پتو اما هدایت شده, محیطی-اگر آن را یک هتل پنج ستاره, حق با تو به خوردن هر چیزی به آن را تمام ساخته شده برای خارجی ها به خوردن اما اگر شما در کنار جاده غرفه در وسط هیچ جا-گنج و همه مشتریان محلی سپس آن را بازی امن و یا شما می تواند خراب کردن تعطیلات خود را. همچنین هرگز سفر به هند بدون جامع بیمه مسافرتی شما نمی خواهید به خودتان پیدا کنید واقعا بیمار با هیچ کس تماس بگیرید.

در مورد گرفتن دهلی نو-حلقه به عنوان اولین مسافر زمان به هندوستان, در اینجا اجماع. اکثر مردم در واقع بیمار در هفته اول خود را اگر آنها در حال غذا خوردن در حتی معتبر رستوران های محلی بیشتر قطعا اگر آنها در حال غذا خوردن از اصطبل های کنار جاده ای و یا نوشیدن هر چیزی را با شیر یا ماست که در آن محلی تامین برق ناپایدار است (که در همه جا راه). اما با ده ها تن از تکرار مسافران من شخصا می دانم هیچ یک از آنها تا کنون بوده است بیمار پس از آن دیدار به جز شاید برای سرد در اینجا وجود دارد.

آن را مانند بدن شما فقط نیاز به آن را هند غسل تعمید و سپس شما خوب است. آن را غسل تعمید با آتش و آب هر دو شما می توانید می گویند. اما آن را به خوبی به ارزش آن را به عنوان یک بار هند می شود در زیر پوست خود را نه به ذکر است از طریق سیستم گوارشی خود را, شما هرگز همان خواهد بود.

و یک چیز دیگر در مورد موز-آنها می تواند کشنده در بیشتر راه بیش از یک. نمی خوردن آنها را در مقابل گرسنه شهری میمون و یا شما ممکن است در یک مبارزه در دست خود را-آیا من ذکر بیمه مسافرتی?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *