هندی, مواد غذایی و میزان کالری

[ad_1]

برخی از زمان به عقب شروع کردم به گشت و گذار خالص برای کالری موجود در مواد غذایی که خوردم. متاسفانه در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات از قاره غذا خورده در غرب وجود دارد برای نمونه در هند رژیم غذایی. پس از scrounging در اطراف در بسیاری از منابع مختلف من در نهایت قادر به دریافت برخی از حقایق اساسی با هم. نه همه آنها ممکن است کاملا دقیق, اما آن کمک خواهد کرد که شما خود را محاسبه کالری غذا محتوای بهتر از قبل.

و همانطور که همه در یک رژیم غذایی و ورزش رژیم می داند که بهتر محاسبه سریع تر از دست دادن وزن. اغلب ورزش کالری محسوب می شود با دقت به عنوان ماشین آلات در ورزشگاه آن را به ما در هیچ شرایط نامشخص اما آنهایی که در مواد غذایی می تواند عمده ای بدون هیچ زحمتی به عنوان آن نیاز به محاسبه به صورت جداگانه توسط فرد از خوردن غذا. اینجا جایی است که اشتباهات را به عنوان متوسط کالری ممکن است همیشه درست در همه موارد.

در اینجا برخی از مواد غذایی و کالری آنها به احتمال زیاد به باشد. شما می توانید با استفاده از این خود را از مواد غذایی روزانه مجله. دلیل شما نیاز به نوشتن همه چیز را به شما غذا خوردن است به طوری که شما را به اشتباه فکر کردن که شما در حال غذا خوردن کمتر از آنچه شما در واقع هستند. و من معتقدم که بسیاری از ما تمایل به فکر می کنم که ما را خورده کمتر از آنچه که ما در واقع باید. این است تنها زمانی که شما شروع به نگه داشتن مجله است که این تمایل آشکار می شود.

120 میلی لیتر شیر (یک فنجان) – 75 تا 100 کالری

1 قاشق چایخوری شکر – 100 کال

1 قاشق چایخوری Bournvita – 55 کال

1 pkt Maggi سبزی عطا رشته فرنگی – 360 کالری

1 katori Dal – 80 کال

150 گرم مخلوط Veges – 80 کال

1 Med اندازه اپل – 80 کالری

1 Med اندازه گلابی – 80 کال

1 ناف – 120 کال

1 تکه نان قهوه ای – 75 کالری

1 برش نان سفید – 80 کال

1 Chappati بدون کره – 80 کال

1 Chappati با کره -100 کالری

1 Paratha – 150 کال

1 قاشق چایخوری کره / روغن حیوانی – 50 cal

1 قاشق غذاخوری پنیر – 50 کالری

1 تخم مرغ – 50 cal

30 گرم لرزنده جو با شیر و شکر – 115 کال

25 گرم (1 قاشق غذاخوری) برنج پخته شده – 80 کال

85 گرم (1 قاشق خدمت) برنج سرخ شده – 140 کال

50 گرم سویا تکه یا تکه – 80 کالری

50 گرم Pakodas (دو-سه) – 175 کال

1 متوسط, سمبوسه – 250 کال

1Gulab Jamun – 200 کال

1 Boondi Ladu – 200 کال

1 کاسه کوچک شیر sevai – 150 کال

این است که در مورد تمام است که من موفق به جمع آوری تا کنون. آن را تا به بسیاری از آنچه که من می خورند بنابراین من خوشحال هستم که با این فهرست است. آن است که تا حدودی فاقد محتوای جنوبی, هندی, مواد غذایی, اما به عنوان به زودی به عنوان من پیدا کردن یک منبع خوب برای من خواهد شد به روز رسانی این مقاله است. به طور طبیعی این است که هیچ جایی در نزدیکی به عنوان جامع به عنوان آن می تواند باشد. به خصوص از آنجا که چنین طیف گسترده ای از مواد غذایی هند. هرگز کمتر من امیدوارم که آن را برای شما مفید خواهد بود.

خوشحال محاسبه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *