هتل پاریس: برای قرار دادن و کشف پاریس در درخشش

[ad_1]

“پاریس برای صافی از مسیرهای

که منجر قلب كه قلب لذت. . .”

قبل از سفر به پاریس, من تا به حال شنیده ام چیزهای زیادی در مورد آن و معتقد بودند که این چیزها را بیش از آنچه که این شهر واقعا سزاوار. پس از آمدن به اینجا من تا به حال به تغییر مفاهیم.

من فقط افسون رنگ و ادکلن و مردم البته من قلب می پرورانند. من باید بگویم پاریس یکی از درخشان ترین شهرستانها در کل اروپا است.

شهر هنر و زندگی و شور و گشت و گذار پاریس تاسیس در این جزیره که در آن طبیعی شمال-جنوب بزرگراه عبور از رودخانه سن برخی از 233 مایل (375 کیلومتر) بالادست از رودخانه از کانال انگلیسی, بزرگترین شهر قاره اروپا و پایتخت فرانسه است که بیش از 2000 سال است.

پاریس در زمستان ارائه می دهد پر جنب و جوش تلفیقی از هنر و فرهنگ غنی مردم و مواد غذایی خوب است. این شهرستان دارای سایه های مختلف برای هر یک از این فصول مختلف پذیرایی برای حتی بیشتر خواستار از گردشگران است. در طول زمستان پاریس, انواع رویدادهای فرهنگی در جریان است و در تابستان هوا گرم است و حتی گاهی اوقات بسیار گرم!

به طور سنتی در ماه اوت بسیاری از پاریسی برای فرار از سواحل به غرب و جنوب. بسیاری از رستوران قفل کردن هتل خود را در پاریس و شهر را ترک بیش از حد. طی سال های اخیر همه چیز تغییر کرده و به طور چشمگیری در حال حاضر یکی به راحتی می توانید پیدا کردن بسیاری از هتل های پاریس باز در طول دوره تابستان است.

پاریس رزرو هتل نور کار پیدا کردن مقرون به صرفه “مسکن پاریس” که از آن به کشف فریبنده مناظر و صداها را از این شهر است.

با آن دید باور نکردنی و ارائه به جهان جرم توسط رنگ های مختلف جهان در این شهر هنر توسط نفیس چشم انداز رودخانه سن, توسط عالی و خوشمزه مواد غذایی پاریس دارای میلیون ها نفر در آن رحم. این یکی از زیبا ترین شهرستانها در سراسر اروپا است.

در حال حاضر من می توانم بگویم در فرانسه “je tombe juste dans l’amour avec پاریس”… من فقط عاشق پاریس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *