نقطه فروش نرم افزار ارتقاء برای تبدیل تحویل پیتزا فروشگاه به یک رستوران

[ad_1]

هنگامی که شما رسیده اند محدودیت برای رشد کوچک تحویل پیتزا فروشگاه, شما ممکن است یا به دنبال به دست آوردن چند مکان های اضافی و یا شما ممکن است بخواهید برای بزرگ کردن فروشگاه خود را به باحسن نیت یا ایتالیایی رستوران پیتزا. اگر شما تصمیم به رفتن مسیر دوم و سپس نکته بعدی پس از طراحی فضای اضافی و به روز رسانی آشپزخانه ارتقاء نقطه از فروش راه حل نرم افزار. در این مقاله ما خواهد شد بیش از چندین نرم افزار و سخت افزار از ویژگی های شما می خواهید به نگاه به برای ارتقاء. ویژگی های اضافی عبارتند از: طراحی طبقه خود را مشاهده و با استفاده از جداول و جدول-توسط-میز مهمان, ردیابی بی سیم جدول buzzers اضافی کارکنان برنامه ریزی و جبران خسارت.

طراحی پلان و ردیابی مهمان

هنگامی که شما انتقال به یک رستوران و تنظیم, طرح طبقه برای ناحیه و منطقه نوار تبدیل به مهم ترین اضافات. به خوبی طراحی شده پیتزا سیستم POS برای یک رستوران باید انعطاف پذیر طرح طبقه طراحی برای ناحیه و برای بار ساخته شده است در. معقول بصری آرایش ساده اجازه خواهد داد که برای موثر مهمان ردیابی است. این خواهد بود که بزرگترین تفاوت این نرم افزار است که تنها مورد استفاده قرار گیرد برای تحویل پیتزا فروشگاه. نقطه فروش سیستم باید نگه داشتن اطلاعات در مورد یک حزب در یک صندلی خاص برای کل مدت اقامت تا نزدیک است. حتی در صورت تغییر شیفت مشتریان باید در خدمت بی وقفه بر اساس تنها در اسناد و مدارک در سیستم POS.

بی سیم جدول buzzers

یک روند جدید در رستوران نقطه ای از سیستم فروش به خصوص با پیتزا نقطه از فروش سخت افزار است که مقدمه ای از بی سیم جدول buzzers. آنها فرستنده های بی سیم است که متصل به نقطه فروش کامپیوتر. هنگامی که افسرده یک سیگنال منتقل می شود به نقطه اصلی فروش که در آن یک پیشخدمت اختصاص داده شده است برای حضور در جدول را درخواست. این سیستم را بسیاری از پیشخدمت دور از سفرهای غیر ضروری و اجازه خواهد داد که طرفین به حریم خصوصی بیشتر. برای شما صاحب رستوران بهره مند خواهد بود در توانایی خود را برای کاهش کارکنان و مرتبط با حقوق و دستمزد و هنوز هم در خدمت همان یا تعداد بیشتری از مهمانان است.

کارکنان اضافی ویژگی های زمانبندی

با نیاز به استخدام اضافی در خانه, کارکنان, پیشخدمت و greeters می آید نیاز برای پیتزا نرم افزار برای رسیدگی به کار برنامه ریزی از جمله کارکنان. هنگامی که رستوران POS نرم افزار یکپارچه شده است با پشت کار تجزیه و تحلیل نرم افزار به شما این توانایی را هشدار داده در صورتی که شما بیش از برنامه ریزی کارکنان برای زمان خاص از روز و یا روزهای خاص بر اساس هفته گذشته داده است. توانایی به درستی برنامه کارکنان اجازه خواهد داد که شما را به افزایش سود خالص.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.