نرم افزار تلفن همراه روند توسعه آن ادامه خواهیم داد به حکومت در سال 2017

[ad_1]

فوق العاده ای افزایش استفاده از تلفن های هوشمند در طول سال اتحاد چپ همه را شگفت زده. اگر شما یک بازاریاب دیجیتال و یا تلفن همراه توسعه نرم افزار شرکت شما می دانید که چگونه سریع این زمینه تغییر و تکامل می یابد.

برنامه های کاربردی تلفن همراه گسترش یافته برای سیستم عامل های مختلف و صنایع مختلف و دسته بندی ها در طول زمان است. سریع تغییر و پیشرفت در فن آوری نتایج در تغییر و توسعه روش های ساخته شده است که شرکت های توسعه را بر این اساس تنظیم کنید.

پس از تحقیقات ما در اینجا لیستی از چند روند که به احتمال زیاد به حکومت در عصر توسعه نرم افزار تلفن همراه در سال 2017.

1. UX خواهد به دست آوردن توجه بیشتر

UX شده است از جنبه های مهم برنامه های پس از آغاز. با پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای جدید موجود در استودیو UX گرفته خواهد شد و به درجه بالاتر این سال است. طراحان صرف خوابی به فکر می کنم در مورد تجربه کاربری است که به کاربران در پیدا کردن و جذاب و خلاق است. راه های جدید ایجاد خواهد شد از این هرگز دیده می شود قبل از UX شیوه های آینده به جریان اصلی.

2. نرم افزار امنیتی

با تمرکز بر روی برنامه های تلفن همراه, هکرها را به تحرک. هکرها در حال حاضر مختل اکو سیستم از برنامه وب خود را غیر اخلاقی فعالیت ها از جمله داده های عبور و مالی سرقت. در سال های آینده توسعه دهندگان نیاز به اقدامات احتیاطی برای صرفه جویی در برنامه تلفن همراه خود را از اینکه توسط هکرها هدف قرار داده.

در سال آینده کسب و کار نرم افزار تلفن همراه امنیت در حال رفتن به گسترش در آن بیشتر است.

3. واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

2016 بسیار چشمگیر بوده است تا آنجا که علیرضا و VR فن آوری نگران هستند. شرکت های توسعه نرم افزار شروع به بهره برداری علیرضا شدت. یکی از این مثال شده است که به یک بازی بود که بسیار محبوب گوگل بروید. گوگل VR آمد به نور در این سال و پس از این در کانون توجه شرکت در سال آینده از آن خواهد شد افزایش یافته است ،

این است که نه تنها محدود به صنعت بازی اما همچنین دارای پتانسیل برای نفوذ در بخشهای دیگر از جمله خرده فروشی, خرید, رستوران, کسب و کار, سفر و صنعت خودرو و غیره.

4. دست ها و دستگاه های پوشیدنی را افزایش خواهد

تا به حال شده است وجود دارد رشد قابل توجهی در متصل و دست رایگان دستگاه های متصل به نرم افزار تلفن همراه. چنین طیف وسیعی از دستگاه های پوشیدنی دیجیتال, بهداشت, نظارت بر دستگاه های تناسب اندام و باند و غیره. همه این دستگاه ها متصل به برنامه های تلفن همراه است که ارائه معیارهای مختلف برای کاربران.

در سال آینده این روند گسترش و شرکت های مختلف سعی خواهد کرد برای ایجاد نوع جدیدی از wearables. پس 2017 را به اسباب بازی شگفت انگیز که قطعا مردم ترک در هیبت.

بزرگ رهبران مانند اپل و گوگل در حال تلاش برای رسیدن به یک معیار در تکنولوژی پوشیدنی.

5. افزایش نرم افزار های موبایل شرکت

در این سال شرکت نشان داده اند که علاقه تطبیق enterprise mobility solutions جایی که حرکت آنها به نرم افزار تلفن همراه برای بهتر و تعهد کارکنان در محل کار بهینه سازی.

نرم افزار های موبایل شرکت ثابت کرده اند به عنوان یک مزیت در محیط زیست شرکت ها را تسهیل می کند کارمند به کار از راه دور. شرکت ها با استفاده از نرم افزار های موبایل شرکت ثبت نام کرده اند افزایش بهره وری است.

شرکت برنامه های منجر به رضایت کارکنان و ساده سازی عملیات کار.

پس از یک افزایش قابل توجهی ذکر شده است در گذشته تا سال های آینده بیشتر شرکت می حرکت به سمت سازمانی برنامه های تلفن همراه.

6. نرم افزار پیامs صعود خواهد کرد

ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در برنامه های پیام رسانی مانند Viber, Facebook, Whatsapp, و غیره. چنین برنامه های کاربردی تلفن همراه را در برداشت فوق العاده در نظر گرفتن کاربر توجه در سال 2016. شروع یو پی اس و کارآفرینان خواهد شانس خود را امتحان کنید در پیام دامنه به عنوان آنها سعی خواهد کرد به آوردن چیزی جدید برای کاربران است.

7. عصر پرداخت تلفن همراهs

تلفن همراه پرداخت کرده پس از چند سال در حال حاضر. آنها در حال کاهش غذا خوردن روش های سنتی پرداخت. در سال 2017 آنها انتظار می رود به رشد در یک سرعت سریع تر از قبل. با افزایش استفاده از برنامه های این نه تنها به ارمغان می آورد راحتی با این حال بسیاری از شفافیت و پاسخگویی است.

به غیر از موارد فوق از دامنه ذکر شده در بالا وجود دارد کافی تعدادی از ایده ها و دسته ها که در آن کارآفرینان خواهد شانس خود را برای توسعه برنامه های کاربردی. نوآوری و ایده های خود در هر زمینه ای از جمله توسعه نرم افزار تلفن همراه است که هرگز به کم کردن سرعت. جهان در حال حرکت به سمت عصر دیجیتال و تحرک چیزی است که در حال افزایش سریع تر از هر چیز دیگر در حال حاضر.

نتيجه گيری

بدون شک وجود دارد که برنامه های تلفن همراه تاثیر را حفظ خواهد کرد در حال گسترش در سال 2017 با برنامه های پوشش بیشتر حوزه ها و کسب و کار از همیشه. این روند برای سال 2017 نشان می دهد که فن آوری های جدید به همراه مشتاق توسعه نرم افزار تلفن همراه شرکت را حفظ خواهد کرد در هل دادن مرزهای برنامه در روز آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *