موریتانی باقی مانده آفریقای گذشته باقی مانده و کشف نشده در کشور

[ad_1]

من قدرتمند ترین خاطره شخصی موریتانی است, پیاده روی برای دو یا سه ساعت در ساحل نه چندان دور از لبه شمالی نوآکشوت برای چند ساعت و نه در مواجهه با یک انسان است.

موریتانی است که یک کشور بزرگ با جمعیت. این شنی کویر کشور در شمال غربی قاره آفریقا را پوشش می دهد تقریبا از 400 ، 000 مایل مربع (1.5 برابر اندازه فرانسه) اما جمعیت تنها 3,350,000 مردم (صرف 5 درصد از جمعیت فرانسه). بنابراین من نباید شگفت زده شده اند در وسعت موریتانی شمالي و انفرادی حضور وجود دارد.

بر خلاف آفریقایی زمین های ساحلی در سنگال و جنوب که از مناطق بسیار پر جمعیت قاره سواحل موریتانی در حال دست نخورده و هنوز معیوب توریستی تفریحی. گاهی یکی را پیدا خواهد کرد این روستای کوچک ماهیگیری. Ecotourists خواهد بود خوشحال به کشف کنند که بخش بزرگی از خط ساحلی اختصاص داده شده به طبیعت و حفاظت شده به عنوان یک منبع ملی و یکی از این مناطق Parc National du Banc د’Arguinدر نظر گرفته شده است یکی از بهترین تماشای پرنده نوشیدنی ها در این قاره است.

من سنگال خودم از دوست داشتنی که ساحلی کشور فقط در جنوب موریتانی و من اغلب بازدید موریتانی از دوران کودکی به عنوان پدر من در معدن کسب و کار و موریتانی اقتصاد به شدت وابسته به صنایع استخراجی. از آنجا که من نمی درایو در آخرین سفر من به من در زمان به اصطلاح “بوش تاکسی” از داکار به اشتراک گذاری آن را با پنج نفر دیگر برای هزینه شش هزار فرانک CFA (برابر با حدود دوازده دلار آمریکا). ما عبور از رودخانه سنگال در روسو که در آن یک کشتی در زمان ما به طرف دیگر. مقصد ما این بود نوآکشوت با تبدیل روستای ماهیگیری در اقیانوس اطلس که شد موریتانی شهرستان پایتخت در سال 1957 با استقلال از فرانسه است.

شما هنوز هم می توانید ببینید چادر عشایری در نوآکشوت همراه با مساجد و ساختمان های دولتی است که کمک های بین المللی برنامه های کمک به ساخت و شما همچنین می توانید همیشه حاضر صحرای شن و ماسه, موج پس از موج از شن و ماسه تجاوز در خیابان های شهر و فضاهای عمومی مانند برخی از سونامی از بی حد و حصر صحرا صحرا. باران از شن و ماسه در نوآکشوت است شبیه به سقوط باران در شهرهای دیگر. چند بار در سال های عظیم طوفان شن را به معنای واقعی کلمه سپرده صدها تن از, خوب, نارنجی, ریگ بیابان, شن و ماسه در این شهرستان است.

مطمئن باشید که برنامه یک توقف در لا Grilladeکه به نظر من بهترین رستوران در شهرستان, در Ilot K هیچ 36 ب یک مکان فوق العاده اجرا شده توسط یک زن و شوهر جذاب است که اختصاص داده شده به استفاده از تازه ترین مواد تشکیل دهنده محلی. منو عمدتا سنتی, فرانسوی, سکس با تاکید بر غذاهای دریایی, اما آنها باید برخی از بهترین کوسکوس در تمام شمال آفریقا.

در حومه این شهر که تعدادی از سواحل استفاده شده توسط مردم محلی و غیر بومی که از آن دو در میان مورد علاقه های شما Plage Pichot و Plage سلطان. هر چند غنی ساحلی امکانات رفاهی از مرتب کردن بر اساس یکی می یابد در تونس و مراکش و حتی در سنگال در دسترس هستند در اینجا هر دو باید متواضع رستوران (کبابی غذاهای دریایی پخته شده در زغال چوب) آباد توسط نوآکشوت بزرگ دیپلماتیک جامعه و صنعت نفت مهاجران. اگر شما شنا بروید فراموش نکنید که شما در اقیانوس اطلس و نه آرام مدیترانه و جریان های جزر و مدی می تواند شدید و کشنده است.

Nouadibou به مراتب شمالی در مرز با صحرای بزرگ آفریقا که در طول عمر من بود ریگ پورت های صنعتی برای سنگ آهن حمل و نقل از عظیم آهن معادن در موریتانی ابداع کرده است خود را به عنوان جذاب ماهیگیری ایجاد کرد از آن پس بود که قبل از فرانسه استعمار سرشار در حال حاضر با زیبا روستایی رستوران غذاهای دریایی که در آن شما می توانید غذا خوردن رفتار لذیذ که تنها چند ساعت قبل از زنده بودند در دریا.

بسیاری از بازدید کنندگان به موریتانی گزارش که آن را مانند بازدید از شمال آفریقا در نوبه خود از قرن معنی آنها را به نوبه خود از قرن 20th نه 21 – زمین رایگان و خیلی از ریزه از تمدن مدرن است. این یکی از آخرین مکان در جهان که در آن مناظر شکسته نشده توسط قطب تلفن چند خط آسفالت بزرگراه ها یا برج های سلولی. فکر می کنم صحنه های در بیمار انگلیسی و شما ایده را دریافت کنید.

اما این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم که یک جمعیت کمی در موریتانی به معنی بدون جمعیت. در مقابل موریتانی را عشایری تمدن ایجاد کرده است تعدادی از میراث جهانی-ذکر کاروان روستاها که هر کدام نقاط به یک انسان گذشته است که امتداد هزاران سال. حدود نیمی از موریتانی را سه میلیون نفر می تواند ادعا مور عرب تبار قومی, در حالی که نیم دیگر سیاه و آفریقایی که مهاجرت از جنوب.

این کشور تعداد بسیار کمی از گردشگران را در دستور کار خود قرار داده و این یکی از دلایلی است که آن را همیشه در نزدیکی بالای سفر در دستور کار سرگرم کننده و آموزش و پرورش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.