منشاء کارائوکه

[ad_1]

کارائوکه فرم محبوب از سرگرمی های اغلب استفاده می شود در مهمانی ها و رستوران ها و کافه ها که در آن کسی به آواز خواندن همراه به موسیقی ضبط شده با استفاده از یک میکروفون و سیستم آدرس عمومی. این خواننده می توانید انتخاب کنید از تعدادی از شناخته شده پاپ و راک و آهنگ های موجود بر روی دستگاه و سپس آواز خواندن در حالی که دستگاه پخش آهنگ منهای خواننده. یک ویدئو روی صفحه نمایش نشان می دهد که شعر از این آهنگ و راهنماهای خواننده معمولا با تغییر رنگ از کلمات و یا با استفاده از یک نماد حرکت به طوری که آنها آواز خواندن بر نشانه. آهنگ ها را می توان توسط یک فرد یا یک گروه کامل در یک زمان و در نتیجه می تواند بسیار سرگرم کننده است.

کلمه “کارائوکه” برگرفته از دو کلمه ژاپنی – “کارا” است که به معنی خالی و “okesutora” که به معنی ارکستر. وجود اختلافات به عنوان به که در آن کارائوکه در واقع اختراع شد اما اعتقاد بر این است که این برای اولین بار توسعه یافته در ژاپن در سال 1970 قبل از گسترش به سایر نقاط آسیا در سال 1980 و سپس به سایر نقاط جهان است. Karaoke توسعه یافته از ژاپنی ها عمل ارائه نوعی از سرگرمی موسیقی برای مهمانان در شام و یا احزاب است. محبوب ژاپنی نوازنده به اجرا در چنین رویدادهای Daisuke Inoue خواسته شده بود توسط برخی از مهمانان به ارائه یک ضبط موسیقی خود را به طوری که آنها می تواند آواز خواندن همراه در تعطیلات. این موجب یک ایده در Daisuke و او ساخته شده یک ماشین است که بازی یک آهنگ به صورت 100 ین سکه, لیزینگ ماشین آلات برای رستوران ها و هتل ها که در آن آن را به عنوان یک فرم محبوب از سرگرمی است. اما Daisuke Inoue نیست ثبت اختراع جدید خود را از ماشین به همین دلیل است که شده است وجود دارد برخی از اختلاف بر سر چه کسی اختراع کارائوکه. فیلیپینی مخترع به نام روبرتو دلم روساریو توسعه یک سیستم مشابه به نام “منهای یک” در سال 1975 که او یک ثبت اختراع در 1980s. روبرتو هنوز هم دارای ثبت اختراع برای آنچه که ما در تماس با دستگاه کارائوکه.

پس از این 1990s دیدم محبوبیت کارائوکه گسترش به ایالات متحده و کانادا و استرالیا و دیگر کشورهای غربی است. آن را تبدیل به یک فرم محبوب از کلوپ شبانه سرگرمی با برخی از مکان های راه اندازی با بالا پایان تجهیزات صدا, روشنایی را نشان می دهد و طبقه رقص. آن را نیز محبوب شد به اجاره یک دستگاه کارائوکه با اسب دوانی آمده و ارائه سرگرمی در مهمانی های خصوصی. در حالی که این به نظر می رسید به یک مد زودگذر عبور از 90 آن را ادامه داد تا به توسعه را به فرمت های مختلف با کارائوکه در حال حاضر در دسترس به عنوان بازی های ویدئویی در تلفن های همراه بر روی کامپیوتر و حتی در اتومبیل است. مردم در حال حاضر تعدادی از رسانه های مختلف برای خود کار آواز تمرین و سرگرمی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *