مفهوم شگفت انگیز به نام کامیون مواد غذایی

[ad_1]

در زندگی پر مشغله مان را بسیاری از ما فراموش نمی کنید این زمان به طبخ در خانه. چیدن یک وعده غذایی در راه به کار و یا در راه بازگشت به خانه است یک راه آسان است. اما takeaways در رستوران خرج کردن از جیب و کنار جاده ای مواد غذایی آشغال طول می کشد تلفات در سلامت.

کامیون مواد غذایی هستند یک راه حل عالی برای همه کسانی که نمی دانم چگونه به طبخ که نفرت از پخت و پز و کسانی که هیچ وقت برای آن!

در واقع این وسایل نقلیه mobile آشپزخانه. در حالی که برخی از این ترتیبات برای پخت و پز, دیگران ممکن است فروش قبل از بسته بندی مواد غذایی و یا اقلام منجمد مانند کرم های یخ. کسانی که با ساخته شده در آشپزخانه, آشپز, از ابتدا که شامل سفت, آماده کردن و پخت و پز و خدمت. فست فود کامیون فروش برگر, ساندویچ, سیب زمینی سرخ کرده و سایر موارد داغ و مورد علاقه. صاحبان این رستوران تلفن همراه در حال آزمایش با دیگر غذاهای بیش از حد.

این مفهوم است که محبوب در نقاط مختلف جهان است. مردم در حال حاضر کتاب های قبل از این وسایل نقلیه به تهیه کردن به رویدادهای مختلف مانند کارناوال, مهمانی, رویدادهای ورزشی و بیشتر. این رایج در ادارات و دانشگاه بیش از حد.

شروع یک کامیون مواد غذایی کسب و کار:

این ممکن است صدای آسان به راه اندازی این کسب و کار, اما مانند هر دیگر سرمایه گذاری آن نیاز به برنامه ریزی و همچنین به عنوان مهارت های خاص.

اولین مجوز از بخش مربوطه نیاز تهیه می شود. شهرهای مختلف متفاوت مقررات. یکی نیاز به گواهی از وزارت بهداشت و درمان مجوز از تجارت مقامات برای انجام این کسب و کار رضایت به درایو کامیون های تجاری و بررسی محدودیت های پارکینگ.

مرحله دوم این است که تصمیم می گیرید چه چیزی یک آرزوهای خود را به فروش برساند و این امر نیاز به پخت و پز پردازنده. خرید خودرو خواهد در این بستگی دارد. بسیاری از پیشرو تولید کنندگان خودرو در حال تولید این کامیون ها. کارآفرین نیاز به انتخاب خود را بر پایه نیاز و بودجه.

موسسات مالی می دهد وام برای این سرمایه گذاری. کسانی که مایل به درخواست برای وام ممکن است یک سرمایه گذاری طرح.

گام بعدی خواهد بود برای خرید تجهیزات در اجاره یک فضای پارکینگ خصوصی دریافت متصل به تامین کنندگان و پیدا کردن یک پایگاه داده مشتری. بازاریابی از جنبه های مهم این کسب و کار. وجود خواهد داشت بسیاری از داوطلبان برای این مفهوم; فقط نیاز به رسیدن به مخاطبان هدف.

وجود آرایه ای از نام های بزرگ در این صنعت است. قابل توجه آنهایی که شامل آشپز ارمیا در میامی, فلوریدا, بزرگ, گی, بستنی کامیون در شهر نیویورک Devilicious کامیون مواد غذایی در سن دیگو, کالیفرنیا, چی’Lantro BBQ در تگزاس سارا کیک توقف در خیابان Louis, میزوری و شبدر مواد غذایی آزمایشگاه در بوستون ماساچوست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *