مسکونی تجهیزات زمین بازی

[ad_1]

مسکونی تجهیزات زمین بازی است که می تواند نصب شده در حیاط خلوت خود را شامل: نوسانات طناب بند میله اسلاید, تونل, طناب نردبان, سنگ, دیوار, طرمبلنس بهار نوسانات, نوسانات تایر کودک یا نوزاد نوسانات سطل نوسانات و حباب پانل ها و به طور کلی به معنای تشویق تعاملی بازی. مسکونی تجهیزات زمین بازی در حال نصب در اتاق انتظار پذیرایی, مناطق, رسانه های خرده فروشی, نشان می دهد, اتاق, رستوران ها و دیگر مکان های که در آن پدر و مادر نیاز به چیزی برای سرگرم کردن حوصله کودکان است.

مسکونی داخل سالن تجهیزات است که می تواند نصب شده در داخل خانه شامل جست و خیز کردن n roll ball pool, اتومبیل, تونل, قطار های کوچک, بلوک, کوه, قوس کوهنورد, تاب, اردک, حمل و نقل, کامیون, کرم ها و بیشتر. این به معنای برای کودکان نو پا و کودکان در گروه سنی 2-5 سال است. در این محدوده قیمت از $150 – $1500 یا بیشتر بسته به اندازه و پیچیدگی.

هنگام خرید مسکونی تجهیزات زمین بازی را بررسی کنید: تولید کننده تعهد به ایمنی که آیا تجهیزات تست شده برای وزن وام تحمل مورد نیاز اعم از آزمون دوام انجام شده است و یا اگر تولید کننده مطابق با مشخصات صنعت. چک کنید اگر بازی نیاز به تجهیزات پدر و مادر تعامل و نظارت. این تجهیزات نیز باید نرم باشد. بادی تجهیزات و حتی بهتر است به عنوان ذخیره سازی آسان تر است. تولید کنندگان در حال طراحی بسیار نوآورانه مسکونی زمین به معنای افزایش یک کودک چابکی و چالاکی و تعادل و غلظت. قلعه ها قلعه ها و انبارهای هواپیما و کشتی و قطار و ماشین و فقط برخی از انواع مختلف از بازی تجهیزات مدل در دسترس است. مسکونی تجهیزات زمین بازی نیز می توان طبقه بندی به عنوان دیواری یا ایستاده رایگان.

اینترنت یک منبع بسیار خوب برای پیدا کردن اطلاعات در مورد مسکونی تجهیزات زمین بازی. چندین وب سایت های تولید کنندگان کمک خواهد کرد که شما برای پیدا کردن بهترین تجهیزات و همچنین برای مقایسه قیمت ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *