مزایا و معایب سفر به تنهایی

[ad_1]

یکی از اهداف اصلی سفر است برای به دست آوردن تجربه است که به ما اجازه می دهد به رشد و توسعه به عنوان افراد و این مهم است که مردم مسافرتی راه که بهترینها مناسب آنها را در یک زمان خاص. برای مثال من می خواهم برای رفتن در تعطیلات ماجراجویی و این همواره شامل یک گروه کوچک و متخصص راهنمای و من اغلب شرکت در نوشتن خلوت در سراسر جهان با مردم همفکر. اما برای من لذت واقعی از سفر همواره به خود من و فقط “دیدن” آنچه که می آید در طول راه. البته گاهی اوقات این می تواند مملو از سرخوردگی و مشکلات و حتی خطرات.

مزایای استفاده از سفر به تنهایی

 • آزادی
  بسیاری از افرادی که سفر به تنهایی و به طور کلی استناد به آزادی به عنوان عامل ایجاد انگیزه: آزادی لطفا خود بروید که در آن و زمانی که آنها می خواهند تغییر برنامه های خود را در هوی و زمانی که آنها شنیدن در مورد چیزی است که ‘باید’ برای دیدن و پذیرفتن خود به خودی دعوت نامه توسط مردم محلی.
 • هیچ مصالحه
  این است که در ارتباط با نقطه قبلی. حتی اگر سفر با یک نفر دیگر بود آن دوست و همکار معشوق یا همسر همیشه وجود خواهد داشت برخی از سازش مورد نیاز است. نه هر کس همان منافع و یا همان سطح انرژی برخی از مردم نیاز به احساسی پشتیبانی تمام وقت دیگران بی تفاوت برخی از نگرش های مختلف به زمان. با سفر انفرادی وجود ندارد و فشار همسالان بیش از منابع مالی ناگفته نیاز به تقسیم صورتحساب رستوران به همان اندازه و یا سفرهای گناه زمانی که شما می خواهید برای رفتن در خود و در حالی که برای.
 • ملاقات با مردم
  سفر انفرادی به این معنا نیست که شما همیشه خواهد بود به تنهایی. در واقع این اجازه می دهد تا شما را به دیدار با مردم, دلیل, دیگر گردشگران و مردم محلی پیدا کردن یک فرد مسافر نزدیک تر از کسانی که در محکم گره ، همچنین مردم در گروه بسیار کمی نیاز به رسیدن به دیگران برای برقراری ارتباط است. من ملاقات مردم بیشتر بود جالب تر مکالمات و دعوت و بیشتر در دراز مدت دوستان در حالی که به تنهایی غذا خوردن در رستوران خارجی و یا نشسته به تنهایی در میله های زندان. اما پس از آن من معاشرتی و خوش مشرب. به تنهایی سفر اجازه می دهد تا شما را به انتخاب مردم شما می خواهید به صرف زمان با به جای اینکه به صورت روز پس از روز نارضایتی اجتناب ناپذیر دلقک و whingers موجود در هر گروه بزرگ.
 • اکتشافات
  وجود دارد یک حس واقعی از کشف درگیر در سفر خود را که شامل کشف خود. شما لازم نیست که به در تکیه می کنند اغلب بیمار مطلع راهنمای به شما منجر شود در اطراف در یک دسته سه تایی و وجود دارد تعجب و هیجان زمانی که شما پیدا کردن چیزی است که شما انتظار نیست مانند زمان من از دست شد و به پایان رسید تا در باواریا ایجاد کرد با یک صومعه که شامل یک کتابخانه با دهها هزار نفر از نسخه های خطی قرون وسطی. به تنهایی سفر اجازه می دهد تا شما را به کشف بیشتر در مورد خودتان به شما در غلبه بر چالش های ساده مانند از دست رفته یک اتوبوس یا قایق و تحقق وجود ندارد و دیگر برای یک روز یا یک هفته. پس از آن است که احساس موفقیت در هنگام حل بسیار بیشتر به چالش کشیدن مشکلات مانند پیدا کردن خود را از دست داد در یک شهر عجیب و غریب در نیمه شب و یا در حال اجرا از پول در یک روز تعطیل آخر هفته با هیچ دستگاه خودپرداز در چشم و بانک ها بسته است.

معایب سفر به تنهایی

 • تنها مکمل
  برای کسانی که مایل به اقامت در هتل ها مناسب و معقول وجود دارد ناعادلانه تنها مکمل است که می تواند اضافه کردن هزاران نفر به هزینه سفر خود را.
 • عدم کمک
  هیچ کس به تماشای توشه خود را در حالی که شما رفتن به دستشویی در فرودگاه ها یا ایستگاه های قطار هیچ کس به کمک مداوم سیاهی هیچ کس به وجود داشته باشد برای شما اگر شما مریض و یا اگر شما در حال stalked و یا مورد آزار و اذیت توسط یک تعیین نر در خیابان.
 • عکس
  بار وجود دارد که من می خواهم به حال بیشتر گرفته از خودم در مکان های خاصی, اما, دوباره, همیشه وجود دارد افرادی که مایل به ضربه محکم و ناگهانی یک یا دو برای شما.

من می دانم که وجود خواهد داشت زمان در آینده وقتی که من سفر خواهد کرد به عنوان بخشی از یک گروه را انتخاب چون من می خواهم به بازدید از مناطق که در آن نه تنها ممکن است یا معقول برای یک زن به تنهایی و یا اینکه من مایل به با خانواده و یا افراد همفکر. اما با توجه به خاص شخصيتی من ترجیح این است که به سفر به تنهایی. من حدس می زنم آن را واقعا مهم نیست که چگونه مردم, مسافرت, اما آنها سفر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *