مزایای خانه هوشمند چیست؟

خانه های هوشمند ایمن ترند

خانه باید مکانی باشد که در آن ساکنان احساس امنیت می کنند و یک سیستم امنیتی هوشمند این احساس را فراهم می کند. در حقیقت ، 63٪ از صاحبان خانه بیش از هر چیز امنیت خانه را در نظر می گیرند.

دوربین های امنیتی بی سیم و سنسورهای حرکتی محبوب ترین دستگاه های امنیتی در خانه هوشمند هستند. این تجهیزات با به صدا درآوردن زنگ هشدار و ارسال پیام کوتاه به تلفن صاحبخانه می توانند افراد غریبه ای را که به خانه وارد می شوند ، شناسایی کرده و او را از وضعیت خطرناک مطلع کنند. علاوه بر خطر سرقت و سرقت ، گجت هایی مانند ردیاب های گاز و حسگرهای دما و رطوبت سایر خطرات مانند نشت گاز و آتش سوزی و آتش سوزی را نیز تشخیص می دهند و از آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری می کنند. دستگیره هوشمند درب را می توان از راه دور قفل کرد. قفل این قفل های هوشمند فقط با احراز هویت مانند اثر انگشت و رمزهای ورود صاحبخانه قابل باز شدن است و افراد غریبه به سختی می توانند از آن عبور کنند.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

یک خانه هوشمند باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود

اگر به خریدار بگویید که قیمت قبض های انرژی (مانند برق و گاز) در این خانه بسیار کمتر از خانه های دیگر است ، بدون شک او خانه را از شما خریداری می کند و این یکی از مزایا و تأثیر کاهش قیمت است. از خانه ترموستات هوشمند می تواند گرمای خانه را در دمایی که برای ساکنان مطلوب است ، حفظ کند. این ترموستات ها هوشمند نامیده می شوند زیرا می توانند گرما یا سردی مزاج ساکنان و وجود / عدم حضور آنها در خانه را تشخیص دهند. در این صورت خانه به همان اندازه که بخواهید سرد یا گرم خواهد بود و اگر در خانه نباشید ، ترموستات سیستم گرمایشی / سرمایشی را خاموش می کند تا انرژی از دست نرود. پول پس انداز شده در انرژی در جیب شما می ماند و نوعی پس انداز غیرمستقیم محسوب می شود.

یک خانه هوشمند باعث صرفه جویی در وقت و کاهش استرس می شود

خانه هوشمند برای زوج های کارگر ایده آل است. خانم خانه می تواند با تلفن همراه خود غذایی را که از محل کارش تهیه می شود کنترل کند و کودکان را زیر نظر بگیرد و دیگر نگران آنها نباشد. قهوه ساز قبل از بیدار شدن قهوه را برای صبحانه درست می کند و برای روشن کردن لامپ ها حتی لازم نیست یک ثانیه وقت بگذارید. بله ، همه اینها در یک خانه هوشمند امکان پذیر است و همه اینها باعث صرفه جویی در وقت و کاهش استرس و نگرانی ساکنان می شود.

نصب گجت های هوشمند بسیار آسانتر از آن است که فکر می کنید

از آنجا که اصطلاحات تجهیزات هوشمند ، خانه هوشمند و ساختمان هوشمند هنوز جایگاه مناسب خود را در فرهنگ ما پیدا نکرده اند ، مخاطبان به محض شنیدن دستگاه های عجیب و غریب را تصور می کنند. اما این دستگاه ها علی رغم کار شگفت انگیزی که انجام می دهند ، ظاهری ساده دارند و نصب آنها بسیار آسان است. تا بتوانید خودتان با انواع دانش علمی و فنی آنها را نصب و راه اندازی کنید.

فروش خانه های هوشمند راحت تر است

کدام مشتری پس از شنیدن مزایای بالا نمی خواهد خانه هوشمند شما را خریداری کند؟ اگر مزایا و قابلیت های گجت های هوشمند نصب شده در خانه را برای مشتری توضیح دهید ، حتی اگر خانه کوچک باشد ، روشن نباشد و دید خوبی نداشته باشد ، مشتری مطمئنا خانه را از شما خریداری می کند.

هزینه تجهیزات هوشمند کمی زیاد است و برای هوشمند سازی ساختمان خود باید مبلغ نسبتاً زیادی هزینه کنید. اما به یاد داشته باشید که با این کار شما به محوطه خانه اضافه می شوید یا خانه را به محله بهتری منتقل می کنید. به عبارت دیگر ، هرچه پول بیشتری برای هوشمند سازی خانه خود هزینه کنید ، هنگام فروش خانه خود پول بیشتری به دست خواهید آورد که این به معنای سرمایه گذاری مطمئن و آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.