مرکز شهر دیزنی سربی با روح دیزنی چشمه

[ad_1]

به نظر می رسد که دیزنی چشمه در حال حاضر در اینجا. عالی مناظر جديدترين سالن از جمله گزارش و تصاویری از آینده ساخت و ساز در همه جا می گویند زیادی در مورد پیشرفت تاریخی تحول مرکز شهر دیزنی منطقه است. این که آیا آن یک لامپ با پست دیزنی چشمه آرم بر روی آن و یا چند سطح منطقه گاراژ که به وعده از بین بردن تمام پارکینگ خود را, زحمتی,, طعم دهان آبیاری از کسانی رنگارنگ کامیون مواد غذایی در تازه راه اندازی نمایشگاه پارک یا یاد Boathouse فانوس در فرود به نظر می رسد که قد بلند و دعوت از احساس طراوت و تازگی در همه جا در اطراف. در عمل این تغییر اتفاق می افتد و در حالی که مرکز شهر دیزنی است که در حال تحول به یک ناهار خوری و سرگرمی مکه برای مهمانان آن غیر ممکن است به مقاومت در برابر این منحصر به فرد و تازه و وسوسه انگیز لذت از کسانی که باور نکردنی در سایت های ساخت و ساز.

از همه گسترش برنامه ها و تغییرات تا تاریخ دیزنی چشمه است که بدون شک بزرگترین تا کنون گسترش ابتکار که معروف جهان سرگرمی منطقه را ارائه کرده است. منحصر به فرد انتقال طرح در واقع یک حرکت تاریخی در بخشی از دیزنی در re-ایجاد و تبدیل آن بیشتر در پی پس از منطقه, به چیزی کاملا جدید – بسیار بزرگتر و بیشتر الهام بخش, خرید ناهار خوری و سرگرمی جایگزین فردا.

در بهار سال 2013 آنها را شکست زمین و دیزنی اعلام کرده بود که انتقال از مرکز شهر دیزنی را در مراحل. اولین مرحله این است که انتظار می رود در سال 2015 بهار. همچنین تغییر نام خواهد رخ می دهد در همان زمان. علاوه بر این, دیزنی چشمه نقطه عطفی ابتکار با هدف ارائه مهمانان با بیشتر خرید ناهار خوری و سرگرمی ارائه شده در میان در سطح جهانی باز هوا تفرجگاهها پر پیچ و چشمه ها و آب نما جذابیت. با هدف از اضافه کردن بیش از 150 سالن های موجود از 75 رسانه بدون شک توسعه جدید ارائه خواهد شد گزینه های مانند قبل از هرگز.

انتقال از مرکز شهر دیزنی برای همه جدید دیزنی چشمه نیز دیده می شود به عنوان یک حرکت است که تساوی با الهام از فلوریدا به نوبه خود از قرن lakeside شهرها و زیبایی های طبیعی است. در واقع دیزنی چشمه می گوید داستان از یک شهر است که تا به حال تکامل را به یک شکوه و پر جنب و جوش ترین استقرار فردا. و بدون از دست رفته شکوه و جذابیت خود را از گذشته آن نشسته است مستقیما با بهترین از همه مدرن و روز تجربه است. دیزنی چشمه متصل با چهار شگفت آور, هوای آزاد, منطقه با کمک های جذاب بهار و پر جنب و جوش اسکله- مرکز شهر, فرود, سمت غرب و بازار.

بازدید از مرکز شهر دیزنی است که همیشه یک تجربه منحصر به فرد برای من است. در واقع آن را باید بازدید مقصد برای همه در طول تعطیلات دیزنی. هر چند این منطقه است که یک بخشی از موضوع-پارک آن را جالبترین محل به صرف شب بعد از ساعت پارک. با شگفت آور آن مجموعه ای از رستوران ها خرید و مکانهای تفریحی آن باعث آرامش بخش ترین و سرگرم کننده مقصد برای یک شب به یاد ماندنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.