مراکش راهنمای – راهنمای خود را به لذت بردن از خود را تجربه مراکش

[ad_1]

سفر به مراکش می تواند در نظر گرفته به عنوان یکی از نهایی تجربه در سفر ماجراجویی. قبل از اینکه شما سوار خود را درهم ماجراجویی بهترین کار این است که شما باید انجام تحقیقات کمی به راهنمای شما را از طریق و مطمئن شوید که شما در سفر خواهد بود یکی از به یاد ماندنی. به من اجازه می دهد خود را به مراکش راهنمای.

آن را بسیار شگفت انگیز شهرستان و اجازه دهید من به شما بگویم که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما نمی خواهد پیدا کردن هر نقطه در جهان است اما در مراکش. مراكش و یا مراکش بسیار مهم شهرستان در مراکش. آن استفاده می شود امپریالیستی شهرستان شده است و با نام مستعار “Red شهر”.

من یک مقدار زیادی از داستان های به اشتراک گذاشتن با شما و من می تواند بیش از خوشحال به شما, شخصی, مراکش راهنمای. مردم اینجا به طور کلی پسند است و شما می توانست سهم خود را از مار charmers, نعناع, چای و خود را درهم تجربه کامل نخواهد بود بدون یک تجربه خرید در Souks.

برای کسانی از شما که نمی دانید السوق یک اصطلاح است که اشاره به یک بازار و یا تجاری سه ماهه در یک شهر. این یک خرید تجربه شبیه هیچ دیگر است. وجود دارد بسیاری از موارد برای فروش مانند روسری ابریشم دست بافته شال, برنج, لامپ طلا و نقره و فرش و صاف tadelakt کاسه های مختلف شدید رنگ آسمان, بلوز, گاو نر قرمز خون جت سیاه پوستان و حتی بنفش!

برای شروع خود را درهم تجربه شما باید اول پیدا کردن جایی برای اقامت. وجود دارد انواع مراکش اقامت خواهد بود که مناسب برای شما. وجود دارد 5 ستاره و هتل های لوکس در همه جا به عنوان به خوبی به عنوان Riads یا بوتیک هتل ها. شما می توانید انتخاب کنید به ماندن در یک batha در مدینه به صورت درجا تجربه و یا اقامت در یک Riad در حومه مراکش.

ماندارین شرقی کاخ مهدي Hivernage هتل و آبگرم نیز بسیار خوب انتخاب Riads برای اقامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان لا Mamounia Dar Jacout و Maison MK. نیز وجود دارد Dar Kniza در Marrrakech ویلا در زنا و در Darma در قلب مدینه. شما خواهم بود خوشحالم در هر یک از این هتل ها را ارائه کرده است.

گذشته از تسهیلات اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است که تجربه مراکش راهنمای توصیه می کنم; که در آن به چسبیدن به. من مطمئن هستم که شما می خواهم عشق نیکی ساحل! محل جذاب واحه ارائه می دهد که آرام و پیچیده محیط. این محل در قرمز “شهر” است که ایده آل برای صرف وقت با کیفیت در زیر آفتاب با بوی عطر عجیب و غریب در حالی که احاطه شده توسط درختان نخل زیبا.

نیکی ساحل و Pacha خواهد بود من گزینه های بالا هنگامی که آن را به بهره گیری از درهم شبانه. خود را به عنوان مراکش راهنمای من شخصا می تواند به شما چند دلیل برای این است. یکی از محیط دوم این است که شب زنده داری و حزب سرد جو مجموعه موسیقی خود را ساکن DJ و مهم تر از همه است از مواد غذایی است. برای تکمیل این مراکش راهنمای اطلاعات من کافی خواهد بود و بدون صحبت کردن در مورد مواد غذایی است. این چیزی است که بسیار عالی مراکش راهنمای باید اطلاعات. غذاهای محلی فقط شگفت انگیز است! تاریکی Moha و Al Baraka رستوران دارای یک تنوع از درهم تخصص است که مطمئنا شما را برآورده سازد و پز لذت.

به عنوان نفس خود را اعلام کرد, راهنمای, من می توانم, و در, و به شما بگویم در مورد چیزهایی که شما باید تجربه در حالی که بازدید از این مکان زیبا. آن را فقط بیش از حد بد است که من در حال اجرا از فضا اما من قول می دهم به شما بگویم بیشتر در مقاله بعدی من. من قطعا خوشحال می شود خود را در مراکش راهنمای بهره گیری از درهم تجربه و من امیدوارم که شما پیدا کردن همه این اطلاعات مفید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *