مراجعه به تجربه یک ماجراجویی هیجان انگیز در Tagaytay, فیلیپین

[ad_1]

فیلیپین جذاب کشور آسیایی با تعداد زیادی از طبیعی و انسان ساخته شده از مناظر. محبوب ترین محل سرمایه خود را, Manila. مانیل در سواحل خلیج. آن را کشیده و برای ده ها کیلومتر, ‘بیشتر مانیل’ پیچیده است کنگلومرا از هفت شهر ماهواره. یک ده کوچک آنهایی که هر یک با خود تصویر مشخصه. این شهرستان دارای بیش از 680 کیلومتر مربع و به مناطق مختلف تقسیم شده.

Intramuros قدیمی منطقه از پایتخت توریستی می توانید پیدا کردن دیوار قلعه از قرن 16th. که طول می رسد چند کیلومتر. توریستی ممکن است به بازدید از گالری های هنری و موزه ها و آکواریوم. شهرستان قلعه مانده است شدید بمباران در سال 1945 از جمله مانیل کلیسای جامع روبروی قلعه. کلیسای سنت آگوستین قدیمی ترین سنگ کلیسای مجاور موزه هنرهای دینی در صومعه Augustinians. موزه کاسا مانیل مرکز خرید و بسیاری از ساختمان های استعماری. حفظ و بزرگسالان گردشگران با یک تعداد انگشت شماری از مکان های سرگرمی.

پارک ریزال به رسمیت شناخته شده برای افلاک, کنسرت, سالن غرفه ارکیده یک پارک پروانه ها و بناهای تاریخی به فیلیپینی قهرمانان. Ermita منطقه ‘توریستی کمربند’ از شهرستان, هتل های متمرکز در پایتخت. مرسوم رستوران ها و میله های پراکنده در مرکز شهر مانیل و در مکان های از راه دور. جالب برای مشاهده مالات کلیسا یک کوچه در رابینسون جای هریسون پلازا مربع در مقابل ریزال یادبود ورزشگاه. موزه ملی این کشور ارائه می دهد مجموعه ای غنی از, زمین شناسی, زیست شناسی, مردم نگاری و کشور در تاریخ است.

Makati مرکز مالی کشور است. مناظر این منطقه ممکن است شامل بسیاری از آسمان خراش. Quezon City دعوت از گردشگران برای مشاهده کنگره کولوسئوم و فوق العاده یک باغ وحش. در Caloocan City, یکی را ببینید تنها فیلیپین ایستگاه راه آهن.

مانیل جنوبی نهفته است منظره ریج از Tagaytay, که در آن گردشگران تحسین پارک ملی. منحصر به فرد و طالع آتشفشان کوچکترین آتشفشان فعال در جهان است. Banahao مجموعه ای از پرستش محلی. با شکوه کلیسای سنت مارتین از تور به عنوان یک گنجینه ملی در طالع. نزدیکی در پای آتشفشان Makiling است معروف دره پنهان. بسیاری از چاله با آب گرم معدنی و آبشارها و صدها چشمه های آب گرم و لوکس پوشش گیاهی است.

طالع آتشفشان

کوچکترین جهان آتشفشان و نماد معروف از Tagaytay. بازدید از این تعجب می کنم که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به تجربه لذت بخش مشاهده دهانه استراحت آرام دریاچه.

پیک نیک گرو

در طول اگوینلدو بزرگراه چند دقیقه از چندین Tagaytay, هتل ها, پیک نیک گرو اساسی است محل سرگرمی. بازدید کننده ممکن است یک پیاده روی در مینی پارک یا قدم زدن در مجاورت. مشاهده نقطه در حالی که آفتاب در دیدگاه های پانوراما از محیط اطراف است. اگر شما می خواهید امتحان کنید 250-پا zip خط در 300 فوت است. کابل خودرو و Tagaytay ریج کابل راه در حال انتظار در محدوده. بازدید از محل در طول روزهای هفته آن را ایده آل روز هنگامی که چند نفر از بازدید از محل.

مزرعه گل

از دست رفته در سحر و جادو از طبیعت و لذت بردن از صلح از طبیعت در مزرعه گل در Barangay Guinhawa. صرف زمان در باغ کاشت گل های رنگارنگ و گیاهان به کشف و درک شگفتی های طبیعت است.

Paradizoo

اگر سفر با کودکان خود را از دست ندهید Paradizoo. 10 هکتار تم مزرعه و باغ وحش ارائه انواع فعالیت های جالب و جاذبه های. سایت های مختلف حیوانات مزرعه که رشد چمن و گیاهان رشد کرده در این زمینه است.

پارک مردم در آسمان

این پارک شناسایی شده به عنوان بهشت کاخ در بر داشت و در یکی از بالاترین نقاط در Tagaytay. این ساختمان ناتمام است مهمانخانه رئیس جمهور سابق فردیناند مارکوس. امروز, جاذبه های توریستی محبوب در ارائه نمایش های دیدنی و جذاب از طالع آتشفشان و لاگونا بای. شما می توانید بسیاری از مغازه های سوغات و میوه اصطبل در ورودی پارک. این محل بسیار خوبی است که در داخل راه رفتن فاصله به شهر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.