ماجراهای در پرو – Choquequirao به ماچو پیچو بازحمت حرکت کردن

[ad_1]

با توجه به محدودیت های فعلی در تعداد کوهنورد کلاسیک دنباله اینکا به ماچو پیچو شده اند وجود دارد تعدادی از جدید treks ارائه شده در سال های اخیر است. یکی از رایج ترین Salkantay مسیر که معمولا چهار یا پنج روز پیاده روی به ماچو پیچو. یکی دیگر trek که به تازگی محبوب تبدیل شده است که پیاده روی به Choquequirao یکی دیگر از مجموعه ای از اینکا خرابه که مانند ماچو پیچو در بالا جنگل و پوشش داده شده با پوشش گیاهی و در حال حاضر در حال کاوش های باستان شناسی و دوباره بازسازی شد. این نیز به طور معمول چهار یا پنج روز پیاده روی معمولا انجام می شود با حیوانات حمایت است و بازگشت سفر در دنباله همان.

چرا که بسیاری از افرادی که پیاده روی در Cusco منطقه می خواهید برای دیدن ماچو پیچو در حال حاضر وجود دارد یک گزینه به ادامه از Choquequirao در ترکیبی از دیگر مسیرهای پیاده روی به ماچو پیچو. این مسیر با استفاده از کوچک پياده برخی از اینکا مسیرهای پیاده روی و یک چند به ندرت استفاده می شود جاده که بخشی از آن در همان Salkantay مسیر. آن است که به طور معمول تبلیغ به عنوان یک هفت هشت روز بازحمت حرکت کردن و معمولا با ارائه بسته حمایت از حیوانات. مزایای استفاده از این مسیرهای جدید هستند که همانطور که از در حال حاضر (سال 2008) وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد trekkers برگشت و ممکن است به افزایش آنها را در خود را بدون اینکه بخشی از یک گروه تور با راهنمای رسمی. اجازه ندهید که عدم محدودیت در تعداد کوهنورد ترساندن شما نسبتا تعداد کمی از گردشگران در مسیرهای; آن را فقط بدان معناست که اگر شما در حال برنامه ریزی و زمان آخرین دقیقه و منظم دنباله اینکا سهمیه کامل است, شما به راحتی می توانید پیاده روی یکی از مسیرهای جایگزین با هیچ مشکلی. بخش اول به Choquequirao تر است به شدت استفاده می شود ما شاهد حدود 25-30 نفر (گردشگران, راهنما و محلی) در مجموع در دنباله که در کشش.

برای شروع این سفر, شما نیاز به رسیدن به Cachora. ترین تور آژانس گروه را ترک Cusco در حدود 4:00 am یا در اتوبوس های عمومی و یا خصوصی حمل و نقل. اگر شما در حال سفر خود را, شما می توانید ترک در معقول تر در ساعت است. وجود دارد تعدادی از اتوبوس های مختلف شرکت که اتوبوس در مسیر درست رفتن اما هیچ یک از آنها به Cachora. شما نیاز به اتوبوس و رفتن به ابنکی (که معمولا نیز در رفتن به لیما). سانچز و Wari دو از شرکت های Bredde و Chankas دو بیشتر (اگر من املا راست). آنها را از ترمینال دیجیتال است که 3 یا 3.50 کف سوار تاکسی از مرکز پلازا. بسیاری از اتوبوس های ترک در صبح زود ما را انتخاب Wari چرا که آنها تا به حال یک ترک در 1:00 بعد از ظهر که کار می کرد کاملا برای ما.

ما مجبور به پرداخت برای یک بلیط به ابنکی که هزینه 15 کف حتی اگر ما قبل از آن است. به ما گفته شد برای دریافت کردن در Saihuite این است که محل صحیح برای دریافت کردن. شن جاده به Cachora است فقط گذشته Saihuite شاید نیم مایل یا بیشتر. جاده در سمت راست وجود دارد و نشانه آن است که می گوید Cachora. در آن طول می کشد حدود 3 و نیم یا 4 ساعت برای دریافت وجود دارد. وجود دارد معمولا تاکسی ها انتظار وجود دارد و شما نیاز به مذاکره و معامله با یکی از آنها شما را به Cachora است که در حدود 30 دقیقه دور. یک “بیان” تاکسی معنی آنها فقط گروه خود است و 30 تا 35 کف. اگر دیگران وجود دارد در انتظار شما می توانید به اشتراک گذاشتن یک تاکسی برای کمتر من فکر می کنم ما پرداخت 15 کف برای دو نفر. ما آغاز شده و با شش نفر و برداشت یک زن و شوهر بیشتر در راه (در یک تویوتا کرولا استیشن واگن)

نقطه شروع کرد Cachora حدود پنج ساعت از Cusco در جاده ها به ابنکی. از وجود شما یک نمای زیبا از Nevado Salkantay به عنوان دنباله پایین می رود به Apurimac رودخانه. وجود دارد یک پل بزرگ عبور از رودخانه و سپس شما بالا رفتن شدت به خرابه های Choquequirao کل یک فاصله حدود 29 متر. وجود دارد تعدادی از استراحت متوقف می شود و کیوسک در طول راه بسیاری از آن ارائه کمپینگ و وعده های غذایی. از آنجا دنباله همچنان به صعود به تصویب و سپس قطره به ریو بلانکو با خرابه مدت کوتاهی قبل از این رودخانه است. پس از عبور از رودخانه در پل ورود به سیستم دنباله صعود دوباره به میزل که خوب کمپینگ و سپس در ادامه از طریق جنگل بر روی یک دنباله اینکا به ویکتوریا منتقل می کند. جنگل به طور ناگهانی به پایان می رسد قبل از تصویب در مدت کوتاهی پس از آن شما عبور پیر معادن متروکه و سپس رها کردن به روستای Yanama. Choquequirao به Yanama حدود 30 متر.

از Yanama دنباله زیر Yanama رودخانه از طریق یک دره است که به زودی ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب از تعدادی از برف و یخچال های طبیعی کوه های پوشیده. در اینجا است که یک نسیم ملایم صعود به بالای دره و سپس با یک شیب صعود به Yanama منتقل می کند. دنباله اغلب فقط یک پا راه گاهی اوقات تقریبا ناپدید در چمن سپس قطره به تترا با مناظر بزرگ اگر آن را ابری. در اینجا وجود دارد یک زن و شوهر از جریان گذرگاه که احتمالا نیاز به forded در طول فصل بارانی. در حال حاضر وجود دارد خوب دنباله به چشمه های آب گرم در زیر روستای Ccolpapampa و یک پل در سراسر رودخانه سانتا تزا. در این نقطه دنباله همان Salkantay بازحمت حرکت کردن برای بقیه راه به ماچو پیچو و قابل توجهی بیشتر دنباله. از Yanama به چشمه های آب گرم 19.5 متر.

همانطور که شما در نزدیکی La Playa وجود دارد تعدادی از دکه های کوچک در امتداد دنباله برخی از آنها با کمال تعجب به خوبی مواجه نگردند با نوشیدنی ها و مواد غذایی اگر چه با آنهایی که قبلا قبل از Choquequirao طولانی قاطر تحویل می سازد آن را گران است. وجود دارد بیشتر مردم زندگی می کنند در طول دنباله در اینجا نیز هست و شما برخی از نشانه هایی از ساخت و ساز جاده در سمت دیگر رودخانه قبل از دنباله تبدیل به یک جاده در حدود 30 دقیقه قبل از La Playa. در La Playa برق وجود دارد, اردو ها و فروشگاه ها و همچنین نادر combis به سانتا ترزا برای کسانی که خسته از راه رفتن.

مدت کوتاهی پس از La Playa وجود دارد که اختیاری در مسیر Lucmabamba که عبور از رودخانه و صعود تا یک دنباله اینکا به Llactapata عبور که در آن شما می توانید یک نمایش خوب از ماچو پیچو اگر ابرها خیلی بد نیست. مسیر دیگر می رود به سانتا ترزا است که در آن یک چشمه و بیشتر قطار مسیر پیاده روی به کارخانه برق آبی. از چشمه های آب گرم در نزدیکی Ccolpapampa به سانتا ترزا 24.5 کیلومتر است. در مسیر عبور به نظر می رسد مانند یک میانبر برای دسترسی به کارخانه برق آبی وجود دارد اما بسیاری از به دست آوردن ارتفاع پس از آن احتمالا طول می کشد اما دیدگاه ارزش آن هستند. در نزدیکی این کارخانه شروع آموزش خدمات که شما می توانید به ماچو پیچو (اما آن را تنها حرکت در حدود 4:20 pm), و یا پیاده روی به همراه آهنگ. نیز وجود دارد بسیاری از فروشندگان از فروش مواد غذایی و نوشیدنی به همراه آهنگ که در آن شما سوار قطار.

گذشته نه کیلومتر به اگواس کلینتس بود و در واقع بدترین بخش آن را به پیروی از آهنگ های راه آهن از کارخانه برق آبی و برای بسیاری از راه وجود دارد هیچ دنباله, شما نیاز به راه رفتن در راه آهن روابط و یا در خرد سنگ آهن تخت. این بدبختی بود و به نظر می رسید را بسیار طولانی تر از دو ساعت و پانزده دقیقه تماشای من نشان داد; اما با وجود این ما شاهد بیش از یک صد نفر پیاده روی آن عمدتا پرو کودکان و نوجوانان خود را در پایان سال مدرسه سفر.

مگر اینکه شما در حال حاضر فاقد تطابق به ارتفاع, من به شدت توصیه به ورود در کوسکو یک زن و شوهر از روز زود است. شما می توانید پیاده روی تا Saqsaywaman Q’uenqo و دیگر سایت های باستان شناسی در بالای شهر. وجود دارد صدها نفر از مراحل منجر به آنها را پس از چند سفر به بالا و پایین آنها به شما برخی از ورزش خوب به عنوان به خوبی. سایت های بسیار جالب هستند اما تنها راه برای دیدن آنها را در طول روز برای خرید “boleto turistico” که هزینه 122 کف در سال 2008. آن را ممکن است برای دیدن برخی از آنها پس از آنها رسما در 6:00 pm ما رو به دیدن Q’uenqo اما یک گارد امنیتی لگد ما را از Saqsaywaman. سیاره تنهایی به شدت هشدار داد بالا رفتن وجود دارد به خصوص پس از تاریک اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در سراسر هنگامی که ما رفت تا در 5:00 بعد از ظهر و نمی همیشه احساس هر گونه خطر. اما نگه داشتن چشم و گوش باز و آگاه از محیط اطراف خود است. ما راه می رفت در سراسر مرکز شهر از جمله به ایستگاه قطار و در نزدیکی بازار گردشگری و نمی باید هر گونه مشکلات.

یک جای خوب برای اقامت در کوسکو در خوابگاه Suecia دوم آن است که پاک و روح محل با یک تحت پوشش, حیاط, اجرا شده توسط دوستانه, مسن, خواهر و برادر, که صحبت نمی کنم هر انگلیسی. دو اتاق 15 فوت هر فرد به صورت یک حمام مشترک و 25 کف هر فرد با یک حمام خصوصی. یک سبک آمریکایی صبحانه با تخم مرغ 6 کف 7.50 برای چهار تخم مرغ به جای فقط دو. آنها نیز خود را ذخیره توشه اضافی در حالی که شما در حال پیاده روی است. آن است که یک مکان محبوب برای کوهنوردان به ماندن و منطقی آرام و اگرچه برخی از سر و صدا از موسیقی در رستوران در همان نزدیکی در شب. آن واقع شده است و کمتر از دو بلوک از پلازا با اینترنت cabinas رستوران و خدمات خشکشویی و همچنین آژانس های تور و کوه پیمایی فروشگاه های عرضه لنت خیابان به میدان. آنها لازم نیست که یک وب سایت اما شما می توانید با رزرو از طریق تلفن در 51 – 84-239757 آدرس است Calle Teccecocha #465.

تمام اطلاعات و قیمت ها شد و در حال حاضر به عنوان از ماه نوامبر سال 2008.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.