له & Ladakh: یک کوکتل از ماجراجویی های ورزشی کوه پیمایی در مسیرهای مه آلود دره ها و صومعه ها

[ad_1]

له & Ladakh یکی از خیره کننده ترین گوشه و کنار هند است. این شگفت انگیز زمین از انجماد بادها و سوزش داغ خورشید سرد کویر در سایه هیبت الهام بخش بزرگ هیمالیا. Globetrotters دریافت هیپنوتیزم در سرسبز اطراف از محل افزایش یافته است با مه آلود دره های بلند رشته کوه ها و مناظر جذاب است.

له بزرگترین شهر واقع در Ladakh, است که شناخته شده به عنوان ” زمین از بالا عبور می کند که در آن شما روبرو می شوند و برخی از بهترین مناظر در این زمین است. منطقه پر از گردشگران دلخوشیها با منظره زیبایی صومعه های بودایی غنی فرهنگ و سنت ماجراجویی, ورزشی کوه پیمایی در مسیرهای تاریخی آثار تاریخی مکان های سرسبز سبز و بارور زمینه در کشش حمایت ناهموار کوه سوسو زننده نهرها و دریاها در واقع این محل سردترین کویر هند است. این منطقه است که از روی علاقه به عنوان زمین شبیه هیچ دیگر است.

له & Ladakh میزبان جوهر از بودیسم که در آن شما می توانید با اتصال درونی خود صلح و آرامش و جوهر از بودیسم. این صومعه در منطقه هستند مخازن بودایی فرهنگ غنی و دین است. Sankar Gompa, Spituk Gompa, Hemis صومعه Shey Gompa و Thiksey صومعه برخی از محبوب صومعه اینجا.

Ladakh است که به نام ” ماجراجویی پایتخت هند به دلیل ویژگی های جغرافیایی دلپذیر شرایط آب و هوایی و بالا برد بلند کوه allures ماجراجویی علاقه مندان به افراط خود را در enthralling ورزشی. این مکان در خدمت کوکتل از یک رشته از آدرنالین پمپاژ ورزشی.

هیجان و هیجان انگیز بازی های ورزشی در اینجا به سادگی غیر قابل مقایسه است. مردم می توانند برای آب سفید قایق سواری در رودخانه, کوه نوردی, دوچرخه سواری, شتر, سافاری, چوگان و تیر و کمان تحت هدایت از کارشناسان ، جایی است که دقیقا محل خواب برای کوه پیمایی. کوه پیمایی در نفس مسیرهای چنین سرگرم کننده و فعالیت است.

در این منطقه وجود دارد بسیاری از خیره کننده ديدگاه از جمله کاخ Leh, سهام, کاخ موزه و بسیاری از کم مسقف خانه. در جریان بازدید گردشگران همچنین می توانید لذت بردن از پر زرق و برق و یخ زده رودخانه, برف, چادری قله ها و بالا عبور می کند. Tso-Moriri, Tsokar و Pangong Tso دریاچه ها زیبا ترین عناصر این منطقه است. زرق و برق دار Pangong دریاچه در Ladakh بالاترین نمک آب دریاچه در جهان است و یک جای خواب آور زیبایی های طبیعی است.

فرهنگی همراهان از له & لاداخ می درخشد در آن موزاییک نمایشگاه ها و جشنواره ها. همین حالا برای شرکت در رنگارنگ بودایی جشنواره از جمله Hemis جشنواره, Sindhu دارشان Ladakh جشنواره Losar جشنواره ، همه این جشنواره ها در جشن با شکوه نشان می دهد و جالب درام و رقص در موسیقی سنتی.

وجود دارد تعدادی از بازارهای در لاداخ که در آن گردشگران لذت به خرید همه نوع از مسائل. یکی می توانید صرف ساعت در بازار است. محبوب ترین و مورد فروش در Ladakh pashmina پشم و پارچه و دیوار آویختن جواهرات دست بافته شده فرش ،

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم وجود دارد خیلی بیشتر به کشف از نظر مواد غذایی در له لاداخ momos Chhupri, Tigmo و کره و چای Qahwa بخار کوفته با سبزیجات و یا گوشت هستند اقلام اصلی ladakhi خوردم. برخی از رستوران های مشهور ارائه می دهد غذاهای بین المللی و همچنین قاره, ایتالیایی, چینی, اسرائیل.

بنابراین آماده برای لذت بردن از تعطیلات بعدی در له و لاداخ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *