لا گمرا – قناری جزیره گنج پنهان

[ad_1]

آه لا گمرا! آنچه واقعا محل های دیدنی و جذاب. شما ممکن است تعجب: “لا GoWhere?’ – و با همین دلیل خوب بیش از حد آن را به عنوان واقعا قناری بهترین راز نگه داشته در حال حاضر حداقل.

لا گمرا زیبا جزیره کوچک در اقیانوس اطلس که نهفته است در سواحل آفریقا است. این کوچکترین از هفت جزایر قناری, چند, چه چیزی برای چه آن را در اندازه فاقد قطعا آن را می سازد تا برای در آن زیبایی های طبیعی و جذابیت انکار ناپذیر.

آن است که یک دایره جزیره از منشا آتشفشانی است و تنها 14 مایل در قطر! دوباره هر چند کوچک در قد و قامت آن کوهستانی باعث می شود برای برخی واقعا نفس گیری views. چند مکان وجود دارد در سمت چپ بر روی زمین است که به رخ کشیدن چنین شکوه طبیعی است که نبوده و مورد آزار و اذیت توسط جمعی و گردشگری را به آستانه خفگی.

لا گمرا از سوی دیگر می توان آن بازدید کنندگان نهایی در سطح صلح و آرامش.

البته این به این معنا است که وجود دارد هیچ چیز برای انجام وجود دارد! اگر شما می خواهید برای لذت بردن از برخی واقعا غذای خوشمزه و نسبتا شلوغ شبانه سپس چند معتبر رستوران ها و کافه ها; هر چند در بیشتر قسمت ها, لا گمرا پذیرای زندگی آرام.

اگر شما می خواهید و شلوغی و سپس شما باید سر در را به لا گمرا خواهر جزیره تنریف. اگر شما می خواهید برای فرار از جنون و لذت بردن از لذت ساده است که زندگی را ارائه کرده و سپس لا گمرا تقریبا قطعا برای شما! آنچه که وجود دارد برای انجام کار در این آرام گوهر پنهان از یک جزیره ؟

نگاهی به پیاده روی!

آن را همه در فنجان چای, هر چند برای کسانی از شما که عشق خارج از منزل بزرگ و سپس لا گمرا ثروت از با شکوه پیاده روی مسیرهای پیاده روی را برای شما به از را انتخاب کنید. محبوب ترین مسیرهای پیاده روی در لا گمرا محدوده در فاصله 5 کیلومتری به حدود 11km پیشنهاد کردند شما مقدار زیادی از فرصت ها برای ساخت عرق!

لذت بردن از قدم زدن در کنار ساحل و از طریق واله Gran Rey. این یکی از محبوب ترین مقصد در این جزیره با توجه به نمایش خیره کننده خود و تاریخ فرهنگی غنی.

یک غروب شبیه هیچ دیگر

ما همه به تماشای غروب خورشید هزار بار هر کدام یک زیبا تر از قبل. غروب خورشید در لا گمرا اما مسلما یکی از فراموش نشدنی ترین تجربه است که شما می توانید شاهد.

شما می توانید جمع آوری با دوستان خود و ساکنان محلی با چند آبجو سرد به عنوان شما را به تماشای رقص آتش انجام به بومی لوله و درام موسیقی در حالی که غروب آفتاب. این واقعا چیزی است که به ناگهان و ارائه می دهد کاملا منحصر به فرد تجربه ای که از برخورد رقص های مختلف سرودهای انفجار از هر نوار در امتداد نوار در تنریف.

تماشای نهنگ

چند مکان وجود دارد که در آن شما با موفقیت می تواند نقطه نهنگ در تمام زیبایی های طبیعی خود را. لا گمرا ارائه می دهد تعدادی از فریبنده گشت و گذار است که خواهد شکست تعطیلات خود را نه سادگی. چند ساعت در یک قایق با یک نقطه از ناهار در زیبا آب و هوا صدا نیست که همه بد داره ؟ ؟

این Mirador de Abrante رستوران

در منطقه شمال این جزیره شما را خیره کننده رستوران به عنوان شناخته شده: Mirador de Abrante. این است که مشهور در سراسر جهان به عنوان ارائه با شکوه ترین نمایش ها در لا گمرا. از طریق این باور نکردنی شیشه ای, ساختار, شما قادر خواهد بود برای لذت بردن از یک دیدگاه منحصر به فرد از تنریف از 625 متر بالاتر از سطح دریا!

استراحت

وجود دارد بسیار فرهنگی و زیبایی تحسین در لا گمرا با تعدادی از جشنواره های محلی است که در آن گردشگران هستند بیشتر خوش آمدید به شرکت. مهم ترین چیز از همه, اگر چه, این است که قادر به واقعا فرار از mundanity و تنش از هر روز زندگی کردن و باز کردن در بهشت است.

منحرف شدن از مسیر مورد ضرب و شتم و این تجربه فوق العاده گوهر پنهان در حالی که آن است که هنوز هم نسبتا دست نخورده گردشگری. شما باید یک زمان و نگاه کردن به اقامت خود را در لا گمرا تنها با fondest از خاطرات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *