قیمت میلگرد حرارتی درب کارخانه اصفهان

نکات مثبت و منفی میلگرد های آرماتور فولادی

این روزها از میله های آرماتور فولاد به طور گسترده ای در ساخت و ساز ساختمان استفاده می شود. آنها مقاومت کششی به بتن می دهند و هنگام تحمیل بار به آن به عنوان یک واحد عمل می کنند. میله های استیل مورد استفاده عمدتا میله های TMT هستند. میله های TMT میله هایی تغییر شکل یافته ، با سطح ناهموار هستند. به دلیل تغییر شکل در سطح (به عنوان مثال سطح خشن) بتن به خوبی با میله ها پیوند می خورد و باعث کاهش لغزش می شود. قیمت میلگرد

جوانب مثبت و منفی میله های آرماتور فولاد به شرح زیر است:

مزایای استفاده از میلگردهای آرماتور فولادی

مدول الاستیسیته: فولاد دارای مدول الاستیسیته بالا یعنی 200GPa (200 ⁹ 10⁹ N / m²) است. این به فولاد کمک می کند بدون شکسته شدن در کشش (تا 200GPa) کشیده شود و با برداشتن بار شکل خود را بدست آورد.

شکل پذیری فولاد: شکل پذیری فولاد زیاد است. میلگردهای فولادی در برابر بارهای بالاتر رفتار انعطاف پذیر دارند. خرید میلگرد

شکل پذیری توانایی مواد برای اجازه تغییر شکل پلاستیک (به عنوان مثال تغییر دائمی در ابعاد آن) تحت اعمال بار قبل از شکستن است.

ضریب انبساط حرارتی: فولاد و بتن ضریب انبساط حرارتی تقریباً یکسانی دارند (تغییر ابعاد ناشی از دما). به همین دلیل هر دو (بتن و فولاد) در دمای بالا تغییرات طول یکسانی را تجربه خواهند کرد.

مقاومت: فولاد در هنگام حمل و نقل ، ذخیره سازی ، بسته بندی و قرار دادن در محل ساخت و ساز در برابر شرایط سخت مقاوم است. اگر آسیب جزئی اتفاق بیفتد ، تأثیر قابل توجهی بر عملکرد آن ندارد.

مقاومت: به اندازه کافی قوی است که در برابر ضربه زیاد مقاومت می کند.

کاربرد میلگردهای فولادی

در دسترس: صنعت فولاد سازه ظرفیت تولید کافی برای پاسخگویی به تقاضای صنعت ساختمان را دارد و به راحتی برای هر ساخت خانه در دسترس است. قیمت میلگرد فولادی

ساخت آماده: این روزها فولاد ساخت آماده نیز موجود است. فولاد آماده ساخت زمان برش و خم شدن را از بین می برد. این باعث صرفه جویی در وقت ساخت و همچنین هدر رفتن فولاد در خم و برش به حداقل می رسد.

فولاد به راحتی قابل بازیافت است.

معایب استفاده از میلگرد فولادی:

هزینه بالا: فولاد گران است و به طور قابل توجهی هزینه سازه را افزایش می دهد.

دمای بالا: فولاد در دمای بسیار بالا تمایل به ذوب شدن را نشان می دهد. این نیز یکی از دلایل است. فولاد گره خورده و جوشکاری نشده است. خرید میلگرد فولادی

واکنش: پوشش کم بتن باعث نفوذ آب و واکنش با میلگردهای فولادی می شود که باعث ترک خوردن بتن می شود. گاهی سنگ دانه های بتن با فولاد واکنش می دهند و باعث پاشیدن بتن می شوند.

زنگ: فولاد در معرض زنگ زدگی قرار می گیرد و مقاومت بتن مسلح را کاهش می دهد. وقتی زنگ زدگی در اطراف میلگردهای فولادی شروع به جمع شدن می کند ، باعث ایجاد فشار داخلی شدیدی بر روی بتن اطراف می شود و منجر به ترک خوردگی در بتن می شود. وزن: این ماده سبک نیست.

میلگرد فولاد ضد زنگ

میله های فولادی ضد زنگ یا میله آجدار برای ساخت و ساز استفاده می شود.

میله فولاد ضد زنگ به طور گسترده ای در ساخت و ساز استفاده می شود ، می توان آن را در مناطق مختلفی از پل تا پایه در هر نقطه از بتن که مقاومت ، دوام و توانایی خوردگی مهم است استفاده کرد. قیمت میلگرد ضد زنگ

ما می توانیم نوار فولادی ضد زنگ را از سهام تهیه کنیم و از 5.00 میلی متر – 25.00 میلی متر در طول مستقیم در درجه های مختلف سفارش دهیم.

میله های فولادی ضد زنگ به طور معمول با گره زدن میله ها به یکدیگر چسبانده می شوند ، در گذشته از سیم های اتصال گالوانیزه استفاده شده است اما این ممکن است منجر به رنگ آمیزی بتن شود. ما طیف گسترده ای از سیم های اتصال فولاد ضد زنگ را در رول های کوچک و بزرگ در انبار نگه داریم. خرید میلگرد ضد زنگ

مزایای صرفه جویی در هزینه میلگرد فولاد ضد زنگ

نیاز به سازه ها – معمولاً پل ها و پایه ها – که صد سال یا بیشتر طول می کشد ، با تعمیر و نگهداری کم یا بدون تعمیر ، به جای اینکه عمر طراحی بسیار کمتری با استفاده از مواد دیگر داشته باشد ، به وضوح در برنامه ریزی پروژه های کلیدی در نظر گرفته می شود کشور. در برابر این زمینه ، میله آرماتور فولاد ضد زنگ (میلگرد) در بتن باید به عنوان یک روش قابل اطمینان تر برای مقاومت در برابر خوردگی و ارائه یک عمر مفید برتر (100 سال) و هزینه های چرخه عمر شناخته شود. خرابی زودرس سازه های بتن آرمه به دلیل خوردگی فولاد تعبیه شده به یک مشکل جدی در سراسر جهان تبدیل شده است.

هزینه سالانه خوردگی در ایالات متحده برای پل ها بیش از 8 میلیارد دلار است. این سازه ها عمدتاً تحت تأثیر قرار می گیرند ، سازه هایی که در محیط های تهاجمی مانند پل های دریایی و جاده ای واقع شده اند و در دوره های زمستانی از آنها نمک های یخ زدایی استفاده می شود.

معایب میلگردهای ضد زنگ

میلگرد فولاد ضد زنگ به عنوان ماده انتخابی پل جدید شامپلین در مونترال کانادا انتخاب شده است. پل واقعی شامپلین بر روی رودخانه سنت لارنس حدود 57 میلیون ماشین در سال منتقل می کند که بالاترین میزان ترافیک برای یک پل در کانادا است. در ساعت های اوج ، حداکثر 6200 وسیله نقلیه از پل در یک جهت عبور می کنند. این پل نه تنها از نظر طول ، 3،4 کیلومتر قابل توجه است ، بلکه به دلیل ویژگی های آن دارای فاصله ی کافی از مسیر دریایی است که امکان عبور شناورهای دریایی به و از دریاچه های بزرگ را فراهم می کند. قیمت میلگرد آلیاژی

پل موجود در سال 1962 به بهره برداری رسید و اکنون منسوخ شده است. عرشه و بتن در اثر خوردگی که عمدتاً در اثر نمک زدایی در طی سالها ایجاد شده ، آسیب دیده است ، در حالی که میزان ترافیک اکنون بسیار بیشتر از آن چیزی است که پل برای آن طراحی شده است. تعمیر و نگهداری فقط برای استفاده از آن گرانتر و گرانتر است. این پل جدید از بتن مسلح ساخته خواهد شد. از ویژگی های جدید می توان به ظرفیت ترافیک بالاتر ، خطوط برای وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی (مانند سرویس راه آهن سبک) ، مجوزهای بزرگتر برای کشتی های بالای دریا و طراحی زیبا اشاره کرد.

برای مقاومت در برابر خوردگی توسط نمک های یخ زدایی در مناطق بحرانی ، تقریباً 15000 تن میلگرد 2304 فولاد ضد زنگ دوبلکس استفاده خواهد شد. خرید میلگرد آلیاژی

CROMER TOWN ، پادشاهی متحده

کرومر یک شهر مهم ساحلی در ساحل نورفولک شمالی است. Cromer از طریق فرسایش دریای شمال از طریق یک سری دفاع های ساحلی که شامل دیواره دریایی و کشاله ران چوبی است ، که به طور دوره ای ترمیم می شوند ، محافظت می شود. به دنبال طوفان بزرگ دسامبر 2013 ، یک کار تعمیر بزرگ انجام شده است. این شامل رو به دیوارهای موجود دریا با بتن ، بهبود دیوارهای کفپوش در صورت لزوم و ترمیم کشاله ران چوبی ، با هزینه تقریبی 8 میلیون پوند است.

این تعمیرات نه تنها برای حفظ سطح دفاعی موجود ، بلکه برای مقاومت در برابر 50 سال افزایش سطح دریا پیش بینی شده است. برای دستیابی به این هدف ، 335 تن میله آرماتور درجه 2304 فولاد ضد زنگ دوبلکس استفاده شد.

قیمت میلگرد فولادی ضد زنگ

پل موجود A82 Allt Chonoglais به عنوان کم مقاومت برای حمل بارهای ترافیکی در آینده مشخص شد. تعمیر و تقویت آن غیر اقتصادی ارزیابی شده و بنابراین در آگوست 2012 کار تخریب و جایگزینی پل موجود (تصویر سمت راست) با یک ساختار جدید بتن آرمه قوی تر (تصویر پایین سمت راست) شامل میلگردهای فولاد کربن و فولاد ضد زنگ آغاز شد. قیمت میلگرد فولادی ضد زنگ

به منظور ایجاد یک پل با دوام و اقتصادی در طول دوره طراحی کامل ، توسط مهندسین مشاور تصمیم گرفته شد که از میلگردهای فولاد ضد زنگ در مناطقی که به دلیل استفاده از یخ زدایی در معرض خطر بیشتر خوردگی مقاوم در برابر کلرید هستند ، استفاده شود نمکها در ماههای زمستان.

این شامل عرشه پل ، تکیه گاه ها ، دیواره های بال و ازاره های تحمل می باشد. مشخصات اصلی خواستار میلگرد فولاد ضد زنگ EN 1.4301 (304) بود ، اما پس از بحث و گفتگوهای عمیق با تامین کننده ، نام فولاد EN 1.4362 (2304) به عنوان گزینه جایگزین پذیرفته شد. آزمایشات نشان می دهد که این درجه دارای سطح آستانه کلرید بحرانی (CCTL) بیش از 4 per در هر جرم سیمان در دمای اتاق است ، که بیش از ده برابر رقم معمول مربوط به میلگرد فولاد کربن و فراتر از سطح معمول در عمق میلگرد پوشش است. ، کیفیت بتن و برای یک عمر طراحی 120 ساله ، حتی در شدیدترین محیط کلرید. به منظور جلوگیری از آلودگی به فولاد کربن ، تمام میلگردهای فولاد ضد زنگ کاملا برش خورده و به گونه ای خم شده اند که بر روی ماشین آلاتی طراحی شده اند که فقط برای فولاد ضد زنگ استفاده شده اند. خرید میلگرد فولادی ضد زنگ

یک اتصال مهم در یک بزرگراه جدید در اطراف شمال استکهلم با استفاده از میله آرماتور فولاد ضد زنگ دو طرفه ناب از Outokumpu برای بهینه سازی اقتصاد و دوام بدون تعمیر و نگهداری ساخته شده است – یک راه حل برای پایداری در جاده ها. پایتخت سوئد استکهلم به آینده ای با ترافیک کمتر در این شهر نگاه می کند: به زودی ترافیک از مرکز به جاده کمربندی جدید در اطراف استکهلم تغییر مسیر می یابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *