قلب خانه

[ad_1]

آن آغاز شده و با من نیاز به یک میکسر جدید. OK. شاید نه دقیقا. آن را احتمالا واقعا آغاز شده هنگامی که ما خرید خانه در کانکتیکات دو سال پیش. آشپزخانه مورد نیاز را بیش از. نه یک روز کامل—به عنوان برخی از انجام—اما یک را بیش از تا مطمئن شوید. رد پای آن خوب بود به اندازه آن است. پنجره ها و درب ها خوب بودند ، اما آن را خسته کننده است. تیره یکنواخت و خسته کننده و خسته کننده است.

اما دوباره انجام دهید—مهم نیست که دامنه—خارج از دسترس ما در حرکت در, فقط به عنوان آن را در حال حاضر. بنابراین من سعی کردم به آن فکر می کنم بیش از حد.

که سخت تر از آن برای تلفن های موبایل. چه با من بودن “فرد بصری”—انرژی های رنگ و دین و الگوی—و آشپزخانه تورهای گرفتن فضا در هر شهر جدید انگلستان تقویم ظرف چند هفته آینده آن را تقریبا غیر ممکن است برای نه متوجه بازسازی آشپزخانه. و نه به ترشح بزاق بیش از آنها اجتناب ناپذیر تجدید نظر شود.

چنین موردی این جمعه گذشته هنگامی که یک دوست و من tromped از طریق شش افسانه آشپزخانه در سالانه کمی مراسم. با دقت کالیبره شده برای روز مادر—نه به ذکر است سرشار از لاله ها جوانه زدن بسیاری از درختان و گل از rhododendron—آن همزمان کاملا با بهار تب.

و پس از آن بود که نانسی و من بیشتر لذت می برد بعد از ظهر با هم…رومینگ در اطراف زرق و برق دار, خانه غرقه شدن در رفتار catered محلی رستوران و اظهار نظر در آنچه هر دو به دادگاه تجدید نظر—و چه چیزی نیست—به ما قوی احساسات زیبایی شناختی. نانسی توسط یک هنرمند بیش از حد. و او فقط به پایان رسید خود او رویای آشپزخانه چند ماه پیش. بنابراین او نه تنها درک خوبی از تمام آشپزخانه را دوباره انجام دهید که او شبیه چشم به معدن و بسیار با انگیزه قوی تصاویری.

جالب است که ما هر دو زده دقیقا همان چیزهایی است. عظیم البته به طور کامل-کامل خانه انجام نمی, و آن را برای هر یک از ما به عنوان آن را برای یک دوست که من ضربه به در حالی که وجود دارد. “آیا این کاملا باور نکردنی?” دوست من بانگ زد.

نانسی و من در هر نگاه است.

“این عالی است” من مرده-panned.

بیش از حد کامل است. کاملا نقاشی شده کاملا منصوب کاملا با لوازم کاملا تمیز…. آن را ممکن است واقعی مردم واقعا زندگی می کردند وجود دارد ؟ می تواند هر کسی که تا کنون در واقع سرخ کرده و پیاز و سیر را در آن باشگاه فولاد ضد زنگ وایکینگ ها محدوده ؟

همانطور که ما راه می رفت به ماشین نانسی و من در آنچه که واقعا باعث می شود یک خانه به هر حال. و که در آن یکی نیست ، در این املاک و مستغلات دیوانگی هزاره جدید که در آن موفقیت در اندازه گیری سود سرمایه مربع و محل سکونت-محل سکونت-محل; به اندازه کافی چقدر است, بعد از همه ؟ آیا ما واقعا نیاز تجاری-درجه فولاد ضد زنگ گرگ محدوده و دو Sub-Zero ؟ فریم های تخت خواب و خانه رعیتی غرق با مس لوله ها? سلیمان با pull-outs?

به نظر می رسد مانند ما انجام دهد. یک دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که آمریکایی ها صرف $233 میلیارد دلار در بازسازی و تعمیر پروژه در سال 2003 با آشپزخانه re-do را در صدر فهرست. خیره کننده 4 میلیون آمریکایی خواهد انجام یک پروژه بازسازی آشپزخانه از برخی از نوع در این سال به تنهایی!

متناوب در محدوده آن است که به راحتی قابل فهم است. ما همه از Home Depot به Pottery Barn به Williams-Sonoma به هدف به HGTV با تشکر. مطمئن شوید. شما ممکن است نیاز به یک آشپزخانه تحول است. اما به طور جدی, آیا شما به اندازه کافی شکیبایی به راه رفتن از ویلیامز سونوما از لحاظ مالی صدمه ندیده ؟ و آیا شما دیده می شود تابستان ظروف پلاستیکی در هدف ؟ به عنوان اگر من نیاز به یکی دیگر از آهک خط سبز آیتم در خانه من…آن را خالص قدرت خواهد که مانع از گرفتن یک دوجین از ژله نوشابه-چشمه-سبک تمبلرس در رنگ مورد علاقه من در تفرج آخر هفته وجود دارد.

من به تازگی خواندن که اکثر مردم فراموش عمده عوض کردن آشپزخانه به یک دلیل ساده: دوست خود آن را انجام داد. آه ، درخشان و فرار مالیاتی? ما که. افزایش ارزش املاک و مستغلات خود را. دریافت که بیش از حد. اما فشار همسالان?

آن را آسان ببینید که چرا. منظورم این است که یک آشپزخانه فوق العاده دوست داشتنی است چیزی را ببین. من کاملا آن را دریافت کنید. آن را می خواهم. اما هنوز نمی تواند آن را داشته باشد.

بنابراین در صورتی که شما در همان حالت (و من باید فرض کنید که بسیاری از شما با توجه به میزان موفقیت این آشپزخانه تور) اینجا “5 استراتژی برای Infusing-Your-Kitchen-With-Beauty-If-You-Don’t-Have-The-Designer-Kitchen-You’d-Really-Like-To-Have-But-For-Whatever-Reason-Don’t:

1) تزریق پررنگ انفجار رنگ. توان آن را از طریق بافته شده placemats در میز صبحانه رنگارنگ سفال در خود کانتر و یا روشن-رنگ آشپزخانه حوله حلق آویز از اجاق نوار: استفاده سخاوتمندانه از سکته مغزی رنگ برای قرار دادن مغز خود را در بالاترین وضعیت هشدار است. کابینت های خود را ممکن است وحشتناک خسته و لوازم منسوخ شده ممکن است در شما احساس کاملا uninspired. اما قلب: چند درخشان رنگی اشیاء تزئینی ارائه می کنند فقط پانچ خود را خواب آلود آشپزخانه نیاز دارد.

2) درمان خود را به یک آشپزخانه جدید accoutrement. دیده Le Creuset آخرین red کوره های هلندی? یا آشپزخانه کمک های جدید اپل سبز میکسر ؟ چگونه در مورد یک براق کروم قهوه چرخ? اگر در کل آشپزخانه تعمیرات اساسی است که خارج از دسترس شما شاید یکی نسبتا زیاده روی را به اتاق خود را که کمی پا زدن-در-این-شلوار که به آن نیاز دارد.

3) روشنایی را تغییر دهید. کشور من, فرانسوی, خروس لوستر علا آخرین تولد افزایش چشم من به سمت بالا…از این جهت من درایو-من-دیوانه-کابینت و بر روی چیزی بسیار زیبا و جذاب است. با توجه به آن نسبتا جزئی هزینه آن را ثابت کرد یک راه هوشمندانه از اضافه کردن جدی بصری علاقه به فضایی که در غیر این صورت میکشد من را دید. در اطراف مغازه. در حالی که نه به عنوان ارزان به عنوان یک جدید, جعبه, شمع, جدید لوازم نصب کردنی روشنایی است که اغلب یک راه بسیار خوبی برای رفتن است.

4) تغییر چیزهایی در مراحل. شاید دادن به کابینت های خود را با یک رنگ جدید شما می توانید تغییر نگاه از اتاق. من دوست دختر, Leslie قرارداد با یک نقاش به عنوان یک نقاش تزئینی به طور چشمگیری آسانسور تمام آشپزخانه را به یک واقعی اثر هنری است. این نقاش تزئینی با لعاب و سپس دست و رنگ های مختلف طرح های گل در هر کابینه پنل آسانسور اتاق به یکی از سبکی و زیبایی خالص. پایان نتیجه خیره کننده است! شاید به سادگی با جایگزینی فرسوده ماشین ظرفشویی شما می توانید تزریق یک خط تیره از مدرنیته را در غیر این صورت خارج از مورخ اتاق. یا شاید نسبتا آسان کار خود را در حال تغییر کانتر شما را بیشتر از نگاه و عملکرد که مورد نظر شما.

5) خود لذت ببرید مجموعه. نه تنها من در سفر اخیر به پاریس سیمان من محبت برای le coq; آن آگاهی من از هر و همه افسانه renditions دیده می شود پس از بازگشت من. من به سختی می تواند عبور از فتنه بدون چک کردن ساخت آن و اندازه و قیمت…. دم محیط زیست خود را با چیزهایی که شما را دوست دارم. آنها تصاویری از دوستان و خانواده مغناطیسی برای یخچال شما…یا گاو و یا خوک و یا roosters (ما واقعا احمقانه دسته ندارد.) نترس برای نشان دادن خاموش خود را در مجموعه های خود را بداند. هنگامی که روز خود را به دنبال به خصوص غم انگیز و یا هورمون های مواج; چیزهای کوچک است که شما را به شادی کمک خواهد کرد به ضربه هر دو آن ابر سیاه به دور از ارزش خود را کمی سر و همچنین بیشتر به طور مساوی توزیع آن چرخش لرزد از استروژن است.

در نهایت بازتاب آن در نسبیت از ماتریالیسم. نانسی و من–راه رفتن به عقب از “خانه کامل” در آشپزخانه, تور, صحبت کردن در مورد چگونه آن را تمام نسبی به هر حال. برای آنچه به نظر می رسد مانند افراط عجیب (یا مبتذل نمایش ثروت و بسته به دیدگاه شما) درست است که: این یک دیدگاه است. این همه نسبی است. چه مسخره به نظر می رسد غیر ضروری به من ممکن است به نظر می رسد کاملا مشروع به شما. و به یاد داشته باشید که بسیاری از آنچه ما در اختیار بازدید توسط برخی از 90 درصد از جهان به عنوان خالص لوکس. نگه داشتن چشم انداز. اگر آشپزخانه خود را به شما درایو آجیل و سعی کنید برای حفظ سطح برخی از شکرگزاری برای آنچه که شما باید به جای برخی از سطح از بدبختی برای آنچه که شما نمی.

آشپزخانه نیست به نام قلب خانه برای هیچ چیز. این که در آن ما را به آنچه ما را به ما بدن. که در آن ما دم ما مواد غذایی با انرژی است. که در آن ما غربال کردن و تاس و لرزش و پخت. که در آن ما به خنده و یادگیری و خواندن و استراحت. انجام بخشی خود را به آن را به قلب خود را خانه…این که آیا شما می خواهم راه آن به نظر می رسد یا نه.

من زخم تا یک میکسر برای روز مادر. به عنوان عجیب و غریب یک درخواست آن را به عنوان—آینده از کسی که حداقل های مورد علاقه کلمه در زبان انگلیسی است “عملی”—من در واقع میل به ترکیب چیزی در آن وجود دارد. (پخت یک کیک…و یا چیزی در امتداد آن خطوط به هر حال.) و من احساس خنده دار آن را در واقع برای من ارسال به آشپزخانه من بیشتر…آیا من آن را دوست دارم یا نه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *