قالیشویی منیریه

قالیشویی منیریه

قالیشویی منیریه

قالیشویی منیریه در محله منیریه قرار دارد تنها قالیشویی است که خدماتی فوق العاده با کیفیت در محدوده مرکزی شهر تهران ارائه می کند.قالیشویی منیریه از یک تیم و مجموعه بسیار بزرگ تشکیل شده است که پرسنل های فوق العاده متخصصی دارد.وقتی که پرسنل های یک قالیشویی تخصص بسیار زیادی داشته موجب می شود خدماتی که ارائه می کنند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا بتواند در هر شرایطی رضایت مشتری را جلب کند.

این قالیشویی اولین مجموعه ای است که سایت راه اندازی کرده است و به مشتریان خود این امکان را داده است تا بتوانند به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند و این یکی از ویژگی های منحصربه فرد این قالیشویی به شمار می آید.

همچنین یک هدیه یا تخفیف ویژه ای برای کسانی که از طریق سایت سفارش خود را ثبت کردند قائل شده است و شما هم می توانید به راحتی از این تخفیف بهره مند شوید.

بهترین روش شستشو فرش

در قالیشویی منیریه شستشو فرش ها با توجه به جنس فرش مشخص می شود.بیشترین سفارشاتی که در این قالیشویی ثبت می شود مربوط به شستشو فرش های دستباف است.شستشو فرش های دستباف نیاز به تخصص بسیار زیادی دارد.پرسنل های این قالیشویی علاوه بر مهارت بالا تجربه زیادی نیز در این زمینه دارند و این موجب می شود که فرش های شما به بهترین روش شستشو شود.

فرش های ماشینی هم که به صورت اتوماتیک شسته می شود.قالیشویی منیریه تنها قالیشویی است که به مدرن ترین دستگاه ها مجهز است و به موجب این فرش ها به بهترین روش شسته می شود.

قالیشویی در مرکز تهران

خب همان طور که مطلع هستید بیشترین تردد جمعیت در مرکز شهر تهران است و محله های که در این محدوده قرار دارد از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.قالیشویی منیریه در مرکز تهران کارخانه ای تاسیس کرده است که به جرئت می توان گفت بزرگترین و مجهز ترین کارخانه قالیشویی است که در تهران تاسیس شده است.

دلیل جذب بیشتر مشتریان به این قالیشویی همین کارخانه بسیار مجهزی است که تاسیس کرده است زیرا وقتی یک قالیشویی برای شستشو فرش های خود از دستگاه های بروز استفاده می کند باعث می شود که خیال تمام مشتریان خود را آسوده خاطر کند.

 

محله منیریه کجاست؟

محله منیریه که اسم آن مطمئنا اسم آن تا به الان به گوشتان خورده است.محله منیریه یکی از محله های مرکزی شهر تهران است که در منطقه 11 قرار دارد.از نظر دسترسی و امکانات بسیار مناسب است و به علت اینکه تردد جمعیت در این زمان بسیار زیاد است محله مناسبی برای سکونت نیست.

محله منیریه که بورس لوازم ورزشی است،در این محله پاساژ ها و مغازه های بسیار زیادی است که در زمینه فروش لوازم ورزشی فعالیت می کنند.

قالیشویی منیریه در مرکز این محله در میدان اصلی آن واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *