قالیشویی ستارخان

قالیشویی ستارخان

قالیشویی ستارخان

قالیشویی ملکه، یکی از قالیشویی هایی است که شعبه های زیادی در تمام نقاط تهران دارد. یکی از این شعبه ها قالیشویی ستارخان می باشد. این قالیشویی در یکی از خیابان های اصلی این ناحیه واقع شده است. توجه داشته باشید که قالیشویی  ستارخان، تمام خیابان های غرب تهران را تحت پوشش خود قرار می دهد. بنابر این توجه کنید که خدمات این قالیشویی، فقط منحصر به ساکنان خیابان ستارخان نمی شود.

ویژگی های قالیشویی ملکه:

تمام شعبه های قالیشویی ملکه، خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می دهند. این خدمات دارای طیف وسیعی هستند. برای مثال علاوه بر شست شوی فرش ها ،رفوگری، لکه برداری، رنگ برداری و… از جمله این خدمات هستند که  با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ تعرفه به شما عرضه می شوند. در ادامه هر کدام از این خدمات را به طور اختصاصی توضیح خواهیم داد.

شست وشوی انواع فرش:

قالیشویی ملکه در خیابان ستارخان، شست شوی انواع فرش های ماشینی و دست بافت، موکت، گلیم ، قالیچه  و… را انجام می دهد. شما می توانید روش شست شوی خود را انتخاب کنید. بعد از این که با دفتر قالیشویی، تماس حاصل کردید، پرسنل قالیشویی ستارخان، مشخصات فرش شما را جویا می شوند. شما می توانید شست و شوی معمولی یا اعلاشویی را انتخاب کنید.

لکه گیری:

یکی از اصلی ترین خدمات قالیشویی ستارخان که به اهالی غرب تهران ارائه می دهد، لکه گیری فرش ها و مبلمان شما است. انجام این کار با ابزار های مخصوص و شوینده های خاص صورت می گیرد. همان طور که در قسمت بالا اشاره کردیم کیفیت در قالیشویی ستارخان، دارای ضمانت می باشد . به همین خاطر به شما اعلام می کنیم که نگران لکه های فرش های خود نباشید.

رنگ برداری فرش:

رنگ برداری فرش نیاز به دانش فنی دارد. در بعضی از فرش ها، ممکن است مشاهده کرده باشید که رنگ های قالی یا فرش، با هم قاطی شده باشند. این کار به دلیل شست  و شو با مواد شوینده اشتباه، یا برس زدن غیر اصولی فرش ها است. قالیشویی ستارخان،از فرش های شما رنگ برداری می کند. توجه داشته باشید که انجام این کار برای فرش های دست بافت و نفیس شما با نهایت دقت و آگاهی تخصصی صورت می گیرد.

با خواندن این مطلب نتیجه می گیریم که انتخاب یک قالیشویی مناسب، بسیار ضرورت دارد. شما می توانید با انتخاب قالیشویی ملکه، از مزایای این کارخانه قالیشویی استفاده کنید. قالیشویی ستارخان، فرش های نفیسی را که احتمال رنگ دهی دارند، با تکنیک ویژه شست و شو می کند. برای شست و شوی این فرش ها از مواد تثبیت کننده ای استفاده می شود تا فرش و قالیچه شما ، دچار ادغام رنگ نشود.

معتبرترین قالیشویی تهران:

قالیشویی ملکه در شعبه ستارخان، یکی از معتبر ترین قالیشویی های تهران است. این قالیشویی به تمامی امکانات برای انجام خدمات متنوع خود دسترسی دارد. خدمات قالیشویی ملکه، با به روز ترین شیوه ها و تجهیزات مدرن انجام می شود. تمام مواردی که ذکر شد، در افزایش اعتبار قالیشویی به شدت نقش داشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *