شمارنده خدمات در والت دیزنی جهانی سریع تر و ارزان تر و فقط غذای خوب برای خانواده

[ad_1]

وجود دارد برخی واقعا بزرگ “پیشخوان خدمات” رستوران ها در والت دیزنی جهانی در اورلاندو فلوریدا. این یک بازی اول شخص ارائه در سه نفر از آنها: شعله درخت کباب ارل از ساندویچ و بیل پیکس داستان بلند مسافرخانه و کافه. همچنین شامل در اینجا این است که اطلاعات در تحقیق بهترین رستوران در “جهان”.

FLAME TREE کباب

هر کس خود را مورد علاقه کباب محل پس از تلاش یک در یک پارک چالش می تواند جوانه های چشایی شما. و حتی اگر شعله درخت در یک پارک دیزنی, من کاملا مطمئن نیست که تا زمانی که ما بازدید شعله درخت کباب در قلمرو حیوانات. من و همسرم احساس آنها را مقایسه بسیار خوبی برای ما محلی BBQ گودال. دودی کباب دنده گوشت خوک کشیده و مرغ ساندویچ لوبیا پخته و کول آهسته آن را به یک لذت برای جلوگیری از دو بار در طول سفر ما آخرین.

در شعله درخت BBQ داغ وعده های غذایی $9-11 هر یک اما وجود دارد نیز سالاد و یک بشقاب میوه برای کمی کمتر است. اما فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاشتن یک سفارش سیب زمینی سرخ شده یا پیاز حلقه ای. وجود دارد مقدار زیادی از صندلی در فضای باز و نژاد های مختلف پرندگان (مانند Egrets) به همراه وعده غذایی خود را. مناظر واقعا زیبا و آرام و مطمئن شوید که به اطراف نگاه در غرفه حجاری و دوره دکوراسیون. راه آن را گذاشته شما از راه مشغول اصلی گردشگاهها وجود دارد برخی از حفظ حریم خصوصی. شما لذت بردن از غذا.

ارل ساندویچ

ارل ساندویچ در مرکز شهر دیزنی است که دیگری بزرگ را متوقف و آن را به من یاد دلی-سبک فروشگاه در شهرهای بزرگ اما بدون فله گوشت خرید. وجود دارد, سوپ و سالاد, طیف گسترده ای از خوشمزه با دقت طراحی شده و سرد و گرم ساندویچ و برخی از پیش پیچیده طرف و دسر. همه از آن است که بسیار خوب خواهد شد و قرعه کشی شما را چند بار به صورت سریع اما به خوبی غذا آماده است.

ارل ساندویچ را باید نام و هزینه ای در حدود 6 دلار در هر. این شامل کامل مونتاگ (بو داده, گوشت گاو, ترکیه, سوئیس & چدار پنیر و کاهو و رم گوجه فرنگی و ارل خردل); اصلی 1762 (تازه بوداده و گوشت گاو و پنیر چدار پنیر و خامه سس ترب کوهی); هاوایی کباب (کباب مرغ کبابی, ژامبون, هاوایی, سس BBQ سالخورده پنیر سوئیسی و تازه آناناس); ارل باشگاه (ترکیه بوداده, دودی, بیکن, پنیر سوئیسی, کاهو, رم گوجه فرنگی و ساندویچ سس) و گلولههای توپ (کوفته مارینارا, پنیر موزارلا & پنیر پارمسان). آنها همچنین باید سالاد.

ارل ساندویچ سرچشمه در WDW و تاسیس توسط رابرت ارل از سیاره هالیوود شهرت و واقعی 11th از ارل ساندویچ خداوند جان مونتاگ. آنها در حال تلاش برای ایجاد یک زنجیره ای در سراسر کشور با حدود یک دوجین راست فروشگاه در حال حاضر. این محل می تواند مدت زمان طولانی را در زمان و آن را بسیار محبوب است با بازدید کنندگان و مردم محلی به طور یکسان. من چک لیست در مشاورین و آن را 9th از 1,224 خوردن نقاط در منطقه اورلاندو. برای طرفداران دیزنی به تنهایی AllEars.Net وجود دارد به شنیدن آنچه که شما بازدید کنندگان همکار فکر می کنم.

برنامه ریزی وعده های غذایی خود را برای اولین بار

من همچنین می خواهم به توصیه به کمک به برنامه ریزی سفر بعدی خود را به والت دیزنی جهان. آن را خوب است برای شروع برنامه ریزی خود را جهانی دیزنی تعطیلات با رستوران شما می خواهید به بازدید و سپس بازگشت به آماده شدن بقیه برنامه خود را. بنابراین من همیشه شروع دیزنی وبلاگ غذا و خود را “بهترین رستوران” صفحه. نگاهی به برخی از زمان به عنوان خوانده شده بررسی وجود دارد و در دیگر, دیزنی, فن سایت. شما نمی خواهد نا امید است که شما برنامه ریزی شده که در آن شما می خواهم به غذا خوردن ،

پیکس صورتحساب داستان بلند مسافرخانه و کافه

در نهایت ما می رسند در والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پیکس صورتحساب داستان بلند مسافرخانه و کافه واقع در Frontierland. آنها همبرگر اما Jinxy-سبک همبرگر شما می توانید ایجاد خود را! شما سفارش مواد غذایی خود را در یک کامپیوتر کیوسک که من فکر کردم یک کمی عجیب و غریب اما پس از آن من متوجه دارنده نوار و هر دلهره داشتم از بین رفت. و این یک محل بزرگ و جداول در داخل و خارج این بدان معناست که اتاق را برای صدها نفر.

هنگامی که شما واقعا گرسنه رفتن به پیکس صورتحساب. دسته کوچک موسیقی جاز وعده های غذایی مانند بیکن دوبل چیزبرگر و چهارم pounders می توانید در دو اندازه با مراجعه به دارنده نوار. نیز وجود دارد BBQ ساندویچ گوشت خوک و مرغ و کاری ادامه داده اند, سالاد و برگر گیاهی. در سال 2009 آنها اضافه شده یک مرغ سرخ شده و سس شام با ذرت. و در سال 2010 به آنها اضافه شده است آنگوس برگر. هنگامی که شما اضافه کردن دو طرف (مانند فلفل قرمز و پنیر سیب زمینی سرخ کرده!) به علاوه, دسر, شما باید یک وعده غذایی مساوی به پنج توصیه می شود گروه های مواد غذایی.

شخصیت بیل پیکس واقعی است (یا شاید واقعی عامه از غرب قدیمی) اما دیزنی به تصویب رسید او را به دستگاه های خود را از طریق فیلم و کارتون و یک پارک, رستوران. شما ممکن است به یاد داشته باشید ملودی زمان دیزنی انیمیشن از سال 1948. آخر از ملودی هم یک کاریکاتور در مورد پیکس بیل و اسب خود را Widowmaker. پیکس لایحه در کارتون بود نه بیش از حد سیاسی درست پس از او دودی پس از آن به طور گسترده ای توزیع شده برای مخاطبان امروز. اما پس از آن آمد 1995 دیزنی فیلم با بازی Patrick Swayze به عنوان پیکس لایحه.

این شمارنده-خدمات گزینه ها بسیار سریع تر از ناهار خوری نشسته (حتی با انتظار به سفارش و انتخاب کنید تا خطوط) اما این بدان معناست که شما به عقب بر گردیم به شما هدف واقعی برای بودن در یک Walt Disney theme park. به علاوه counter-خدمات وعده های غذایی به وضوح کمتر از گران قیمت برای همه به خصوص خانواده ها است. یک روز جادویی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.