شرکت نفت بازیافت Iniatives تشویق پایداری

[ad_1]

شرکت نفت بازیافت طرح آن را ممکن است برای رستوران و حرفه ای در صنعت خدمات غذا برای حفظ محیط زیست پاک تر و سبزتر محل. با استفاده از این منابع رستوران های خاص خود می تواند تبدیل زباله به سود در کوتاه موضوع از زمان. مشتریان که با استفاده از بازیافت روغن عبارتند از کافه های کوچک و بزرگ امکانات نهادی مانند آشپزخانه در تجهیزات پزشکی و زندان و یا کالج ها. گسترش استفاده از گیاه و محصولات جانبی حیوانات یکی از راه های کاهش زباله های زیست محیطی.

یک مزیت برای کسب و کار در صنعت مواد غذایی خدمات

بازیافت روغن شرکت خدمات شامل همه چیز از انتخاب کنید تا از پخت و پز چربی ها به طور منظم grease trap تعمیر و نگهداری و همچنین تمیز کردن گریس بازدارنده و گرفتن بوده است. رستوران کسانی که مایل به افزایش خط پایین خود را و یا خود را ایجاد به کد می تواند به نفع از جمله خدمات. مهم نیست که اگر یک مرکز تولید تنها چند گالن ماهانه یا زیادی چربی دام است که نیاز مداوم تمیز کردن همه کسب و کار و یا موسسات در صنعت مواد غذایی خدمات می توانید با بهره مندی از این نوع خدمات بازیافت.

افزایش خط پایین

همکاری با شرکت نفت بازیافت است که هدف اصلی برای حفظ تله گریس بنابراین سطوح مطابق با خود را در شهر's کدهای. در حالی که شما مجبور به صرف پول در حفظ سیستم های جمع آوری مجموعه ای از گریس یا روغن کاملا رایگان. بنابراین بازیافت مقرون به صرفه و پایدار برای یک کسب و کار برای افزایش خط پایین خود را.

تمیز سوز نوع موتور سوخت

بیودیزل سوختی است که ساخته شده از بازیافت نفت است که نه تنها تجدید پذیر آن است که تمیز-سوزاندن جایگزینی سوخت است که باعث می شود آن را ممکن است برای ما بستگی دارد کمتر در منابع نفتی از کشورهای خارجی است. نه تنها بیودیزل بهتر برای محیط زیست آن را به تولید بیشتر فرصت های شغلی در سراسر آمریکا

سازمان حفاظت محیط زیست تعیین شده سوخت پاسخگویی دقیق مدارک فنی برای کیفیت و عملکرد در موتورهای. به عنوان یک نتیجه سوخت بیودیزل که توسط تولید بازیافت به معنی استفاده می شود در انواع موتور و حتی تحت پوشش عمده موتور تولید کنندگان' ضمانت.

برخی از آمار مهم

از آغاز قرن 21 تولید سوخت بیودیزل از 25 میلیون به بیش از یک میلیارد گالن. بیودیزل, سوخت, صنعت, پروژه های که در آن تولید خواهد شد در حدود 10 ٪ از دیزل حمل و نقل ذخایر 2022. در صورتی که هدف ملاقات کرده است به این معنی که به ما بستگی دارد کمتر در واردات نفت آن را نیز کاهش کسری تجاری. بیودیزل گیاهان واقع در سراسر ایالات متحده با تمام امکانات مجهز برای تولید به عنوان بسیاری به عنوان سه میلیارد گالن سوخت بیودیزل در سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *