شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

شبکه irancell، در سال 1385 به طور رسمی فعالیت خود را در شهرهایی همچون تهران، مشهد و تبریز آغاز کرد و در کمترین زمان ممکن، با کمک متخصصین مجرب موفق شد خدماتش را با کیفیت مناسب در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. ایرانسل تاكید می كند الان امكان استفاده از شبكه اینترنت ثابت (TD-LTE)، برای مشتركان این خدمات در تمامی ایران، به جز برخی نقاط شهر تهران، بدون هیچ گونه اختلالی امكان پذیر است؛ اما در بعضی نقاط شهر تهران، به علت ارسال سیگنال های مزاحم بر روی سامانه GPS و تداخل ناشی از آن، مشتركان اینترنت ثابت اختلال هایی را تجربه كرده اند كه این اختلال ها خارج از كنترل شبكه ایرانسل است. نام این شهر روی سایت مبین نت موجود نیست. اپلیکیشن ایرانسلمن را باز کنید، وارد بخش حساب چندکاربره شوید و روی گزینۀ افزودن زیرشاخه کلیک کنید (کادر قرمز رنگ). هر چند که برای نوشته ها، فونت نسبتا درشت و خوانایی مورد استفاد قرار گرفته بود، اما ترکیب نامناسب رنگ های قالب کاربری باعث می شد که خواندن آنها (خصوصا در منوهای شلوغ) برای چشمان کاربر کمی آزاردهنده باشد. البته بستههایی نیز دارای مهلت استفاده بیش از یک روز میباشد به عنوان مثال بستههای 15 روزه که در این بخش قرار گرفتهاند.

مودم ایرانسل نوین که از تکنولوژی 4.5G استفاده میکنند، به طور متوسط میتوانند اطلاعات را با سرعت 300 مگابیت در ثانیه منتقل کنند که بسیار خارقالعاده است و این نسل از اینترنت، به عنوان یکی از سریعترین اینترنتهای روز، شناخته میشود. بستههای هفتگی ایرانسل در حجمهای مختلف از طریق این بخش قابل خریداری میباشند برخی از این بستهها دارای بازههای زمانی مختلف میباشند به عنوان مثال بسته هفتگی W-5 دارای 400 مگابایت حجم روزانه و 500 مگابایت حجم شبانه از ساعت 2 تا 8 صبح میباشد. اگر در حساب خود بسته حجمی دارید، پس از پایان آن برای خرید بسته های اینترنت نامحدود اقدام کنید. اینترنت ثابت TD-LTE یا اینترنت نسل ۴، بهترین راه حل فعلی با پهنای باند ثابت است که برای رفع نیاز اینترنت کشور از آن استفاده می شود. رفع اختلال های مقطعی به وجود آمده در بعضی نقاط شهر تهران كه منجر به تجربه ناخوشایند برخی از مشتركان شده و ایرانسل را هم متضرر كرده است، در مراجع ذی صلاح در حال پیگیری است. خدمات اینترنت ثابت روبه رو بوده اند كه تیم فنی ایرانسل با عرضه راهكارهایی در بخشی از این مناطق، تا حدود زیادی اثرات تداخل بوجود آمده را كم كرده است.

من به مشكل كندي و كم فروشي مطلقا بر نخوردم. ایرانسل ضمن تاكید مجدد بر وجود منشأ این اختلال در خارج از شبكه خود و عذرخواهی از مشتركان فوق، همزمان با بررسی و انجام پیگیری های لازم برای مرتفع ساختن مشكل ناخواسته به وجود آمده در خارج از شبكه، راهكارهایی برای جبران این تجربه ناخوشایند، به این دسته از كاربران، عرضه كرده است. بزرگترین اپراتور دیتای ایران، بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری، علیرغم پیگیری مشكلات پیش آمده با منشأ خارج از این اپراتور، از نهادهای ذی صلاح، راهكارهایی را عرضه كرده است تا مشتركان تجربه ناخوشایندی در استفاده از خدمات این اپراتور نداشته باشند. به این معنی که میتوان برای مصارف اداری و تجاری در شرکتهای کوچک تا متوسط هم از TF-i60 H1 استفاده کرد. شبکه ۳G ایرانسل ابتدا به صورت آزمایشی در این تاریخ راهاندازی و در تاریخ سوم شهریور همان سال، بعد از اخذ تاییدیه های لازم به بهره برداری تجاری و رسمی رسید. پیگیری و تماسهای لازم در این خصوص، توسط كارشناسان ایرانسل با مشتركان انجام خواهد گرفت. همانطور اطلاع دارید چند روزی است که اپلیکیشن خرید شارژ ایتور منتشر شده است در این اپلیکیشن امکان خرید بستههای اینترنت اپراتورها نیز گنجانده شده است که برخلاف انتظار، با استقبال کاربران از بخش مواجه شدیم، بر همین اساس چند روزی است که امکان خرید بسته اینترنتی ایرانسل را به نسخه تحت وب ایتور اضافه کردهایم و تستهای لازم را انجام دادهایم.

برای تهیه اینترنت ثابت TD-LTE، در اولین گام باید بررسی کنید ببینید آیا در محدوده ی شما این سرویس پوشش دهی دارد یا نه، با بررسی وب سایت ایرانسل می توانید مناطق تحت پوشش را ببینید و از آنجا برای خرید بسته ی اینترنتی ثابت خود اقدام کنید. باتوجه به نظرات تعدادی از کاربران در این مطلب، مبنی بر عدم دریافت بسته 100 گیگابایتی اینترنت ثابت، لطفاً تمامی عزیزان، در نظری جداگانه بفرمایید که از چه شرکتی سرویس اینترنت تهیه کردهاید و آیا 100 گیگابایت اینترنت رایگان را دریافت کردهاید یا خیر. به گزارش اقتصادآنلاین، این بسته با هدف گرامیداشت روز مادر، با شعار «مادر، معلم خوبیها» ارائه شده و از بامداد ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ و همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، با قیمت مقرون به صرفه ۹هزار تومان، در دسترس مشترکان اینترنت همراه ایرانسل قرار گرفته است. صراط: قیمت اینترنت ایرانسل به عقب برگشتدر پی تذکر و اخطار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتورها در مورد گرانی و محدود شدن بستهها، اپراتور دوم از عرضه همه بستههای اینترنت با قیمت سابق خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.