سه راه مختلف برای سفر بدون سفر

[ad_1]

چه چیزی شما را دوست دارم بیشتر در مورد سفر ؟ من عاشق احساس آزادی از من روز به روز روال آزادی از فشارهای بیشتر و آزادی از استرس! به علاوه این ماجرا از دیدن مناظر, ملاقات با افراد جدید و غرق خودم را در یک فرهنگ دیگر است.

پس چگونه شما که در واقع بدون سفر ؟ راه های مورد علاقه من است به خواندن یک کتاب بزرگ است. می توان آن را مورد علاقه های قدیمی و یا یک ماجراجویی جدید اما آن را به جلو و من در سمت راست و نگه داشتن من وجود دارد بنابراین از آنجاییکه که من حتی نمی تواند فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری! تمام بدن من می گوید: “Aaahh.” سپس من هیجان زده در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی. جو و ماجراجویی از زمان و مکانی دیگر می تواند به کار سحر و جادو خود را به من احساس من را صفحه اصلی خود و پرواز به برخی از تجربه جدید.

جدید ترین کتاب های مورد علاقه برای این نوع “سفر بدون سفر” است که ماجراهای یک جهان-سفر دانشمند توسط استنلی Randolf. تصور کنید کشف اسرار از غیر معمول فرهنگ های عجیب و غریب حیوانات, گونه, دیدگاه های جدید (مانند “پس روح خود را صدای”) و ترسناک لحظات فقط در اطراف گوشه! از چین به Rarotonga من احساس بسیار خوبی در سفر مثل یک اشراف زاده زودتر از افسانه هاو روایات قومی.

پس از آن وجود دارد فیلم خارجی با زیرنویس در زبان اول خود را. شما ممکن است دریابید خودتان فکر متفاوت در مورد زندگی پس از تماشای چیزی است که طول می کشد محل در یکی دیگر از زمین. اما من هنوز هم ترجیح می دهند کتاب ها!

راه دیگری برای سفر بدون سفر از طریق پیدا کردن فرهنگ جدید را در خانه! و یا در نزدیکی اگر شما می توانید به یک شهر بزرگتر. بسیاری از شهرهای حداقل یک رستوران قومی است که نه تنها خدمت جدید به شما اما شما لذت بردن از فضای منحصر به فرد و یا آثار هنری و موسیقی و احتمالا حتی سرگرمی های بومی به مالک اصلی فرهنگ است.

هنوز کتاب بهترین برای من چون من اصلا به خوردن غذاهای ناآشنا اگر آن را برای تلفن های موبایل واقعا افتضاح اما من می توانم تظاهر من هنوز در آن باز است. و با یک تخیل خوب کتاب می تواند شما را به پرواز دور به سرزمین های ناشناخته با نشاط آزادی از قلب و روح!

خودتان تصور کنید که در آن شما می خواهید به. این ساحل در هاوایی ؟ تاج Majal? اهرام بزرگ در مصر ؟ بدون توجه به جایی که شما برای رفتن اگر شما به عنوان خوانده شده در مورد آن شما باید بیشتر احساس می شود وجود دارد در مقایسه با تصویری هر چند که ممکن است کمک کند. به سادگی فکر می کنم در مورد نه فقط چگونه آن را به شما, اما چگونه آن را, بو, صدا, احساس, احساسی, و حتی احساس می کنم از لحاظ جسمی زمانی که پای خود را ضربه شن و ماسه و یا دست خود را لمس بسیار قدیمی سنگ. آن می تواند تبدیل به بسیار واقعی و واقعا تبدیل به یک “مینی تعطیلات.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *