زندگی یک راننده کامیون

[ad_1]

كانون یکی از ضروری ترین اجزای زندگی روزمره و برجسته هستند در بسیاری از بخشهای صنعت از جمله خرده فروشی, خودرو, تولید, مواد غذایی و ناهارخوری. شیوه زندگی یک راننده کامیون است یک عنصر از زرق و برق در آن است که جذب بسیاری از رانندگان جوان به بازار است. برای مثال رانندگان کامیون شگفت انگیز دریافت فرصت برای تور نقاط مختلف کشور در حال توسعه ستارگان توانایی های رانندگی. به عنوان با تمام مشاغل وجود دارد upsides و جنبه های منفی به یک حرفه ای در حمل و نقل است که برجسته از این مقاله است.

مزایای استفاده از یک حرفه ای در حمل و نقل

اولین مزیت های عمده ای از یک کار حرفه ای در حمل و نقل است که عرضه و تقاضا است و در حمایت از تقاضا است. شغل بسیار آسان برای قرار دادن با توجه به تقاضای بسیار بالا و حداقل مدارک اغلب لازم است به ربودن آنها است.

بله روز می تواند بسیار طولانی و دشوار است اما اگر شما در مورد آن فکر می کنم همه شما واقعا انجام رانندگی است – و فقط برای که شما می توانید خودتان را خوش تیپ درآمد بدون هر واقعا سوختن. بسیاری از تایمر اول را به $45,000 سال اول و $55,000 دوم خود را. علاوه بر این, شما لازم نیست که هر گونه هزینه های دیگر به نگرانی در مورد بنابراین شما می توانید صرفه جویی بسیار کمی در طول سال کار در کسب و کار. هیچ خودرو پرداخت آب و برق و بیمه و یا حتی اجاره – و برخی از کسب و کار اجازه می دهد تا شما را به کامیون خود را بنابراین شما حتی ممکن است نیاز به یک ماشین!

با امضای قرارداد با یک شرکت معتبر همچنین شما می خواهد به خوبی مراقبت از گرفته شده در شرایط استفاده از تجهیزات. بسیاری از کامیون ها به ندرت بیش از 3 سال سن به طوری که آنها ممکن است احساس مانند نام تجاری جدید.

ترین کامیون متوقف می شود نیز باز 24/7 بنابراین همیشه وجود خواهد داشت یک طیف گسترده ای از مردم سرگرم کننده شما می توانید ملاقات و صحبت کردن. بنابراین ما تحت پوشش چند از upsides در حال حاضر اجازه دهید بر روی جنبه های منفی.

معایب یک حرفه ای در حمل و نقل

احتمالا بزرگترین نقطه ضعف حمل و نقل, شیوه زندگی است که می توان آن را در یک کلمه یک “خانواده قاتل.” مسافت های طولانی رانندگان کامیون صرف تا آنجا که 3 هفته در جاده ها بدون دیدن دوستان و خانواده خود را. این زندگی عشایری می تواند بسیار جذاب اگر شما مجرد هستید اما فاجعه است اگر شما یک خانواده است. شما خواهد شد بسیاری از غریبه ها و افراد جالب در طول راه.

بعلاوه دوستان و خانواده خود را با زندگی خود را – و آن زندگی دیگر شامل شما! این به این معنی است که وجود دارد ممکن است همیشه یک “گرم کردن” دوره به رفتن را از طریق هر زمان که شما آنها را دوباره ببینید.

بسیاری از کامیونداران نیز پیدا کردن آن را دشوار است به چوب به یک رژیم غذایی سالم در حالی که در جاده ها به عنوان شما به طور مداوم محدود به پایین-تغذیه رستوران یا فست فود گزینه های در مسیر. اگر چه با گذشت زمان شما ممکن است پیدا کردن جدید, رستوران های مورد علاقه در طول راه که می تواند غذای بیرون, بیشتر سرگرم کننده – به ویژه هنگامی که تکرار برخی از راه.

وجود دارد بدون نیاز به نگاه کردن در حمل و نقل سبک زندگی به عنوان مزایای اغلب بیشتر از معایب. نگران نباشید که چه نظرات مردم در این روز در حمل و نقل شیوه زندگی است. اگر آنها فقط یک شانس برای تجربه آنچه شما تجربه زندگی می کند وجود دارد تنها می تواند غنی شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *