زمانی که معماهای تواند't معما از: جیمی الیور

[ad_1]

بسیاری از ما خوش شانس به این معنا که ما don't در صورت هر گونه مسائل با شناخت و تعامل. نارساخوانی است که بسیار جالب است و در عین حال بسیار سخت بیماری. فقط تصور کنید که حروف, رقص, در حالی که خواندن یک جمله ساده یا عددی شاخصهای گرفتن تمام jumbled تا زمانی که شما سعی می کنید یک دست در محاسبات. آن را می شود به طور نامحدود دشوار است برای تاسف چند برای مقابله با آن به عنوان نارساخوانی است 'ناتوانی' کند که't واقعا غیر فعال کردن فرد هنجاری اما تغییر شیوه زندگی و در بسیاری از موارد ضعیف / او سلامت اجتماعی است. آن به طور گسترده تعریف شده به عنوان یک خواندن معلولیت و علل آن باقی می ماند بسیار ژنتیکی و زیست محیطی.
جیمی الیور در حال حاضر یک نام شناخته شده به هر foodie, مواد غذایی, علاقه مندان, آشپز, منتقد و رستوران تا کنون در گوشه و گوشه ای از تمام جهان گسترده ای. او's خصوص برای خوشمزه منحط را در دستور العمل های سالم و تهاجمی ارتقاء ارگانیک سالم غذا خوردن.

مواد غذایی و صنعت مهمان نوازی است مدیون او درخشان renditions. اما چه کند't انتظار این است که او's نارساخوان و او's مبارزه آن را فتح آن زندگی می کنند و زندگی خود را خوش و خرم! جیمی الیور فروخته است بیش از یک میلیون نسخه از خود را اشپزی اما تنها به طور کامل به پایان رسید خواندن اولین رمان خود را در سن 38! جیمی اذعان دارد که مدرسه بود یک زمان دشوار برای او و آنچه او صدمه دیده بود یک برچسب 'نیازهای ویژه کودک' در حالی که دریافت هر گونه مراقبت بیشتری برای همان. قرار دادن همه این ها به کنار او به سرمایه گذاری در آنچه که او به خوبی در پخت و پز. او به نظر می رسد در یک فیلم مستند در یک رستوران که او را در یک پایه قرار دادن بقیه سابقه است …

او تاکید کرد که “it's ایده هایی که ماده!” خواندن مانند یک پنج ساله او می گوید: او موفق و واقعا لذت بردم گرفتن از دست داد به داستان زمانی که او به پایان رسید خواندن Suzanne Collins' “Catching Fire”. خواندن و نوشتن خود را در دوران کودکی بسیار دشوار است اما سرسخت خود را تعيين و او را به شکوه و عظمت. او's خجالتی نیست به اعتراف است که او's افتخار خود را. او همچنین شروع یک برنامه مشاوره برای افرادی که ناتوانی خود را. او مدعی است که او هرگز تا به حال زمان برای بدبینانه مردم است. او نگه می دارد بر روی افکار خود را که “انسان هرگز تعجب خود را زمانی که آنها're راحت است.” هر زمان که او's پرسید چه بیشتر برنامه های خود را در حال او cheekily پاسخ “آسمان محدود است”.

وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد مانند جیمی که نیاز به یک معلم حق یک حق پدر و مادر, حق دوست و حق انتخاب و فرصت است. از طریق فکر می کنم و شاید زندگی می تواند تبدیل به بیشتر از آنچه شما'd انتظار می رود آن را به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *