رستوران طراحی داخلی – تعادل ناهار خوری و محیط

[ad_1]

به گفته کارشناسان رستوران, طراحی داخلی است که به عنوان بخشی از تجربه ناهار خوری به عنوان غذا. مردم بیشتر احتمال دارد به سرپرستی یک رستوران فراهم می کند که خشنود محیط همراه با غذای خوب از یک رستوران است که تنها برای آن شناخته شده است خوب پخت و پز. به منظور واقعا موفقیت در کسب و کار رستوران ضروری است که رستوران طراحی داخلی بود به عنوان فوق العاده و جذاب به عنوان غذایی که شما خدمت می کنند.

غذا به جمعیت جوان

وجود دارد تعدادی از مناطق است که شما نیاز به در نظر بگیرید زمانی که برنامه ریزی خود را در رستوران طراحی داخلی. اول آن مهم خواهد بود برای ارزیابی این نوع از مشتریان است که شما معمولا تهیه و یا انتظار برای تهیه کردن به. توجه داشته باشید که شما پس از آن نیاز به خیاط خود را, رستوران, طراحی داخلی به نیاز و سلیقه خود نوع خاصی از مشتری.

برای مثال اگر مشتریان خود را عمدتا جوان مجموعه, شما می خواهید برای ایجاد یک پر جنب و جوش تر و پر جنب و جوش جو در رستوران خود را. سایه از دیوار باید نور به منطقه و جوانی پوست. شما همچنین نیاز به انتخاب مدرن و به روز مبلمان و وسایل را به اتاق که فوق العاده نگاه مدرن است که مناسب نسل جوان. انتخاب موسیقی نیز باید خوش بین و مناسب برای افراد جوان است.

غذا برای حرفه ای ها

از سوی دیگر اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک طراحی داخلی رستوران برای جذب و نگه داشتن جمعیت بالا شما نیاز به بررسی بودجه خود را مورد نیاز است. اگر مشتریان خود را عمدتا مدیران که تمایل برخی از حفظ حریم خصوصی در حالی که ناهار خوری شما ممکن است بخواهید به راه اندازی غرفه های منجر به کسب و کار خصوصی بحث. سایه دیوار خود را می تواند خاموش و اندک است. غنی رنگ چوب ماهون خواهد بود یک انتخاب بزرگ است. خود را دکور نیز باید تسخیر شود. بدون رنگ صدای بلند انجام خواهد شد چرا که این می تواند تحریک کننده برای کسی که فقط به حال یک روز بد در دفتر. با صدای بلند و رنگ های جسورانه خواهد نگاه از محل در پایان بالا رستوران.

مبلمان و وسایل باید راحت و کاربردی و همچنین خشنود به چشم. مطمئن شوید که جداول اندازه مناسب — و نه بیش از حد کوچک و بیش از حد بزرگ نیست. به صندلی خود را با انتخاب کردن برای راحتی. دنبال صندلی با صندلی و بالشتک. راحت تر از صندلی شادتر از شما و مشتریان شما خواهد بود. و آنها را به ماندن طولانی تر است. نگه داشتن در ذهن است که شما در حال غذا به یک گروه از مدیران موفق و این افراد به دنبال آسایش و سبک. بنابراین آن را در خدمت به آنها را بر روی صفحه گرامافون نقره ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *