رستوران شهر اسرار سری – برترین راه های کسب لذیذ امتیاز در رستوران شهر

[ad_1]

شما نیاز به رسیدن به سطح 27 اگر شما می خواهید به یکی از برترین بازیکنان در رستوران شهر. این نهاد شما را در سطح بالا از این Facebook بازی دادن به شما بزرگترین امکان پذیر است و رستوران و بیشترین تعداد از گزینه ها و امکانات برای تفریح!

کلید رسیدن به سطح 27 است برای به دست آوردن تعداد زیادی از لذیذ امتیاز (GP). به شما کمک کند با این, من برخی از راهنمایی برای به اشتراک گذاشتن. اول, اجازه دهید به روشنی در مورد این. لذیذ امتیاز بازی را از گفتن زمانی که شما به دست آورده اند به سطح بعدی. خود را به گرفتن چند سطح اول بسیار آسان است. اما به عنوان شما را در سطوح شما نیاز به کسب درآمد بیشتر از همیشه GP برای ادامه حرکت. فقط به عنوان در زندگی واقعی از آن آسان است به اب شلپ شلپ کردن در چیزی اما سخت تر برای تبدیل شدن به یک متخصص. برای رسیدن به این کارشناس سطح سریع تر نگه داشتن در ذهن این دو نکته:

  • برخی از سطح 10 ظروف. شما می خواهید برخی از سطح 10 ظروف چرا که شما بیشتر GP پایین تر از سطح ظروف. این بدان معناست که داشتن چند سطح 10 ظروف به خدمت خواهد زندگی خود را بسیار ساده تر. حتی بهتر, شما لازم نیست که به همه 10 سطح ظروف. همه شما واقعا نیاز است که یکی از هر 10 سطح استارت اصلی و دسر. با آن شما می توانید به ارائه یک سطح 10 منو و کسب بیشترین GP هر مشتری.
  • انتخاب ظروف مناسب برای سطح. شما نیاز به کشف کردن چقدر سخت از آن خواهد شد به سطح هر غذا بر اساس مواد تشکیل دهنده خود را. بیشتر مواد نادر یک ظرف است و سخت تر از آن خواهد بود که برای دریافت غذا به سطح 10.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *