رستوران دست برگزار پایانه – بررسی اجمالی

[ad_1]

تاریخ دست برگزار پایانه در رستوران

میل به رستوران دست برگزار پایانه های بی سیم و رستوران نرم افزار شده است در اطراف از زمان اختراع الکترونیکی ثبت پول نقد در سال 1980's. هنگامی که رستوران دیدم قدرت الکترونیکی, نقدی, ثبت نام, چگونه آن را ذخیره و به یاد می آورد سفارشات, چگونه آن را پراکنده سفارشات به آشپزخانه های مختلف و آماده سازی پرینتر و چگونه آن را کمک کنترل جریان از رستوران تمایل به این قدرت در کف دست خود را, شده است وجود دارد. آن است که تنها به تازگی است که تکنولوژی به تقاضا است.

در سال 1990's یک زن و شوهر از شرکت های معرفی شده دست برگزار پایانه به رستوران با موفقیت محدود است. صفحه نمایش کوچک بودند و در نتیجه محدود آیتم های منو. عمر باتری کوتاه و محدود استفاده کنید. اما تقاضا هنوز هم وجود دارد به دلیل مزایای فوق العاده ای به صاحب رستوران.

من و مجزا به یاد داشته باشید یک سفر به یک NFL بازی که در ورزشگاه ارائه دهنده مواد غذایی استفاده می شود Seiko دست برگزار پایانه ها برای گرفتن سفارشات از مشتریان نشستن در صندلی خود را. من حدود 6 صندلی از راهرو و سفارش قرار داده برای یک نوشیدنی و یک هات داگ ثابت راه من می خواستم. سرور در زمان سفارش به من گفت کل و من پول را به او. همانطور که من در دریافت خود را تغییر مواد غذایی وارد شده از آشپزخانه! در حال حاضر که خدمات.

اخیرا رستوران شرکت های نرم افزاری باید استفاده از PDA شوق و فن آوری خود را و اقتباس نرم افزار خود را به این دستگاه ها. صفحه نمایش بزرگتر شوند و در حال حاضر می توانید تمام منوها. عمر باتری تمدید شده است و ما در حال حاضر “تعویض” باتری است که به شما اجازه می دهد به تعویض باتری بدون از دست دادن برنامه است.

جدول سرویس رستوران در حال حاضر ورود سفارشات در جدول و داشتن مواد غذایی دونده تحویل مواد غذایی است. سرور / پیشخدمت تنها به ترک کف و وقتی که آن زمان به چاپ چک کنید.

سریع سرویس رستوران در حال گرفتن سفارشات در درایو را از طریق جلوتر از جعبه بلندگو. دیگران در حال ایجاد کل بخش برای منظقه سفارش که در آن مشتری پارک و یک سرور با یک دست برگزار طول می کشد تا سفارش خود را پرداخت و پس از آن غذا آورده است به آنها.

با دست برگزار پایانه ها و رستوران ها ارائه سرعت سرویس تنها از خواب قبل از در حال حاضر.

نیاز به دست برگزار پایانه در رستوران

قادر به گرفتن سفارشات در جدول و یا ماشین دریافت و پرداخت و مواد غذایی تحویل با سرعت شگفت انگیز از خدمات. موجب افزایش جدول تبدیل می شود و مشتری می توان.

دست برگزار واحد نیاز به قابل اعتماد و با دوام (آنها کاهش یافته است) و آسان به کار گیرند. باتری نیاز به قادر به تعویض در طول عملیات بدون از دست دادن حافظه است.

این شبکه باید قادر به تحمل چند دست برگزار پایانه های بدون کند کردن کل سیستم. در برخی موارد شبکه نیاز به گسترش فراتر از دیوارهای رستوران اضافی تا مشتری ممکن است در خدمت patios, پارک ها و پارکینگ ها.

این راه حل دست برگزار پایانه های ارائه رستوران

برخی از نقطه فروش سیستم های یک رابط است که اجازه می دهد تا دانلود از نرم افزار خود را به یک PDA با استفاده از ویندوز کامپیوتر جیبی تکنولوژی و ویندوز ترمینال مجوز نرم افزار. چند دست برگزار PDA پایانه می توان در شبکه های بی سیم در همان زمان.

از طریق استفاده از روترهای بی سیم و نقاط دسترسی بی سیم در کل رستوران را می توان به صورت بی سیم دستی پایانه برای هر سرور / گارسون / مدیر. اضافی نقاط دسترسی بی سیم ممکن است نصب شده در خارج از رستوران به پوشش گسترده تر و اجازه می دهد برای گرفتن سفارشات خارج از رستوران.

ما یک مشتری که پیاده روی در سراسر خیابان را به یک پارک و سفارشات طول می کشد. سرور جمع آوری برای مواد غذایی حتی ابجو بد و کم مایه یک کارت اعتباری و سیستم فرآیندهای تصویب بدون سرور نیاز به رفتن به یک ترمینال. مواد غذایی دونده به ارمغان می آورد مواد غذایی به کسی که هنوز نشسته / تخمگذار در پارک.

سرور / سرور قادر به وارد کردن سفارشات و پرداخت ها در جدول. مدیران قادر به اجازه حفره بررسی و فروش و مدیر دیگر کارکردهای خود را از دست برگزار ترمینال. تصور کنید که توانایی مشاهده و گزارش برگزار ترمینال و یا به تصویب خالی بدون نیاز به رفتن به یک ترمینال. با این همه ممکن است با رستوران دست برگزار پایانه است.

مزایای دست برگزار پایانه به شما

  • به طور چشمگیری افزایش یافته و سرعت خدمات برای مشتریان خود.
  • بیشتر خدمات به مشتریان خود را به دلیل سرور / سرور لازم نیست که به ترک کف به محل سفارش.
  • افزایش جدول تبدیل می شود به دلیل خدمات سریع تر.
  • مشتری افزایش توان عملیاتی در خدمات سریع.
  • صبر در جداول بیشتر / مشتریان در هر سرور / پیشخدمت. زمان بیشتری را در طبقه برابر بیشتر توانایی که مسئولیت رسیدگی به جداول اضافی. افزایش مدیریت بهره وری.

توانایی در جدول خدمات به نوبه خود فقط 1 اضافی جدول هر شب با 20 دلار بلیط میانگین برابر با 600 $ در هر ماه درآمد اضافی.

در خدمات سریع, اگر شما قادر به افزایش توان عملیاتی برای رسیدگی به تنها 4 بیشتر مشتریان در هر ناهار عجله در 5 دلار در هر منظور شما می توانید لذت بردن از یک شبیه 600 $ در هر ماه افزایش در درآمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.