رستوران, تجهیزات تبرید راهنمایی خرید

[ad_1]

هنگامی که برای خرید, رستوران, تجهیزات تبرید وجود دارد چند چیز را در نظر بگیرند و شاید بخواهید در مورد زمانی صحبت به رستوران خود را تامین کننده تجهیزات. در این مرحله شما در حال حاضر می دانیم که چه نوع از تجهیزات تبرید شما نیاز دارید اما اگر شما don't می دانم که شما باید بپرسید بر اساس چه شما نیاز به استفاده از آن برای. در نظر گرفتن مقدار فضای شما در دسترس و همچنین به عنوان بودجه خود را.

بسیاری از رستوران امروز هنوز هم بپرسید که در آن محصول ساخته شده بود. محصول “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا” و یا آن را ساخته شده در خارج از کشور ؟ آن است که هنوز هم معمول است برای یک آمریکایی صاحب رستوران می خواهید به آمریکا محصولات ساخته شده را به عنوان آنها نشان دهنده یک سطح معینی از کیفیت است که آنها بر این باورند از دست داده است و در خارج از کشور ساخت. بنابراین اگر شما می خواهید آمریکایی ساخته شده محصولات, مطمئن شوید که به درخواست. گاهی اوقات آن را حتی حس را به خرید. برای مثال اجازه دهید's می گویند شما're دنبال به خرید یک درب شیشه ای در رسیدن به کولر. این کولر ارزان نیست it's یک سرمایه گذاری بلند مدت و مورد شما're خرید نیاز به در حالی که طول بکشد. اگر چه این امر احتمالا هزینه کمتر برای خرید در خارج از کشور, در نظر گرفتن زمان تحویل به مشتری سرویس ساعت و گارانتی.

در نظر گرفتن گارانتی محصول زمانی که به دنبال به خرید خود را. همانطور که قبلا ذکر شد این دستگاه ها ارزان هستند بنابراین شما نیاز به در نظر گرفتن چقدر شما صرف حفظ واحد. واحد's طول عمر حدود 5-10 سال است. بسیاری از تولید کنندگان خارج از کشور را پوشش تنها چند ماه از قطعات و کار و در اکثر 2 سال برای کمپرسور. اکثر شرکت های آمریکایی ارائه خواهد شد 1 سال قطعات از کار و 5 سال در کمپرسور. مطمئن شوید که به درخواست چه شرایط گارانتی هستند و اگر این شرکت ارائه می دهد خدمات در محل شما. اکثر شرکت ها یک تکنسین است که کار می کنند با کسانی که می آیند در سایت برای تعمیرات.

چیزی که ما پناهگاه't هنوز مورد بحث است قیمت در مقابل ارزش. به ارزیابی آنچه یک قیمت خوب این محصول شما می خواهید برای خرید; مقایسه محصولات مقایسه گارانتی مقایسه محصول مبدا مقایسه کیفیت و مواد مقایسه خدمات به مشتریان و مقایسه تجربه در صنعت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.