رستوران بروشور اسیر خواهد شد که مشتریان خود را

[ad_1]

بروشور می تواند نقش مهمی در جذب مشتریان جدید به یک رستوران تاسیس. به خوبی طراحی رستوران بروشور را می توان مورد استفاده برای نمایش نام رستوران و لوگو در حالی که کمک به ایجاد هویت نام تجاری. تصاویر جذاب از نوشیدنی ها و تخصص ها را دچار وسوسه کردن پالت و جلب مشتریان به رستوران مراجعه کنید و نمونه غذاهای.

نیز زمانی که در خدمت به عنوان یک نگاهی از منوی رستوران, بروشور می تواند ارائه به مشتریان با یک انتخاب کامل از صبحانه, ناهار و شام موارد همراه با قیمت و شرایط تحویل. بر خلاف خانه, منو, مناسب است که شامل تبلیغات و کوپن و اطلاعات دقیق تر در رستوران خود را. هنگام تحویل به مشتریان به عنوان آنها را ترک رستوران, بروشور تمایل به نگهداری شود برای مدت طولانی و استفاده به عنوان یک مرجع مفید برای آینده سفارشات.

ایجاد یک رستوران موفق بروشور

یک رستوران بروشور همیشه باید شامل اطلاعات تماس برای رستوران که شامل اختصاص داده شده را از شماره تلفن و همچنین آدرس وب سایت. همچنین مهم است به ترکیب اطلاعات مربوط به رستوران را رزرو سیاست گروه, احزاب و هر گونه خدمات دیگر که ارائه شده.

یک رستوران بروشور می تواند به عنوان یک خدمت بسیار موثر فرم از تبلیغات و بازاریابی زمانی که طراحی مناسب عناصر گنجانده شده در فرایند توسعه.

  • تاکید تصاویری: عکس های جذاب از داخلی و خارجی از رستوران انتقال نوع ناهار خوری جو مشتریان آینده نگر را تجربه زمانی که آنها می رسند. عکس ها را نیز ماهرانه برقراری ارتباط نوع لباس است که مناسب همراه با وزش محدوده قیمت برای آیتم های منو.
  • عکس از غذاهای خاص نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جذب مشتریان بالقوه با توسل به حواس خود و آنها را قانع کننده برای نمونه غذاهای. امضای غذاهای وسوسه انگیز غذا اخلاق دلخوشیها و خوشمزه بیابان گرفته شده توسط یک عکاس حرفه ای را ایجاد کنید قوی تصور مطلوب با مشتریان جدید و منظم.
  • حفظ سازماندهی محتوا: به خصوص در بروشور برای رستوران ها و مشتریان به دنبال یک مرجع سریع. منو بخش باید پررنگ سرفصل برای مواد غذایی مختلف به بخش قیمت ها باید به وضوح نمایش داده می شود. مهم این است که به جای گرفتن شماره تلفن برجسته در دو جلد یا پشت صفحه از بروشور.
  • انتخاب رنگ و فونت دقت: برای کمک به ایجاد یک هویت منحصر به فرد و آگاهی نام تجاری رنگ ها و فونت ها باید مورد استفاده قرار گیرد به تشدید فضای سبک و نوع غذاهای این رستوران ارائه می دهد. یک رستوران بروشور موثر تر است هنگامی که آن را به عنوان یک تعریف به خانه منو و دیگر مواد تبلیغاتی.

چاپ مغازه در دیترویت می تواند با هر مرحله از رستوران بروشور فرآیند توسعه. ما تجربه های گسترده ای در طراحی گرافیک, مقاله, انبار, انتخاب, گزینه های تاشو و اطمینان خواهد داد که به پایان رسید بروشور افزایش تصویر از کسب و کار و جذب بسیاری از مشتریان جدید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.