راهنمایی برای نقاشی و تزئینات رستوران آشپزخانه

[ad_1]

طراحی آشپزخانه رستوران خود را حیاتی است به دلیل این است که در آن تولید آغاز می شود و به پایان می رسد. در واقع رستوران نقاشی و تزئینات باید شروع که در آن پخت و پز در آشپزخانه. طراحی آشپزخانه شامل یک دسته از تزئینات دیگر مراحل از جمله انتخاب رنگ, رنگ, تصمیم گیری, طرح و انتخاب وسایل آشپزخانه. موثر طراحی آشپزخانه نتایج جستجو در بهره وری بیشتر از کارکنان آشپزخانه که ترجمه را به بهره وری بالاتر و کیفیت بهتر است.

در نظر بگیرید یک طراحی کلی و یا تم. طراحی آشپزخانه به طور معمول به دنبال یک الگوی اولیه است که پس از آن ساخته شده فوق العاده توسط بیت از جزئیات و یک ظاهر طراحی شده. برقراری ارتباط نیازهای خاص خود را با نقاشی پیمانکاران به طوری که نتیجه معلوم است دقیقا آنچه شما می خواهید و نیاز برای رستوران خود را. کار کردن جزئیات از یک طراحی پایه – پایه و اساس خیلی از راه خود را به شما تزئین آشپزخانه رستوران. طراحی اولیه نیز دستورات جنبه های دیگر و یا مناطق استقرار خود از جمله منطقه ناهار خوری, ضد, بخش, و دستشویی.

وقتی که می آید به طرح و یا موضوع در واقع شما باید یک لیست طولانی از گزینه های. یکی از رایج انتخاب تم سفید است که باعث می شود این رستوران به دنبال مرتب و جادار. اگر شما می خواهید به بیرون کشیدن, کلاسیک, کشور درخواست تجدید نظر برای قهوه ای و سبز و یا مطابقت سفید با آبی. ساختمان های حرفه ای می تواند ارائه پیشنهادات در مورد چگونه به بهترین وجه تزئین آشپزخانه خود را. اگر شما می خواهید واقعا چشمگیر, آشپزخانه, به دنبال زرق و برق دار رنگ قرمز و زرد و نارنجی و یا صورتی است. برای تم شما ممکن است بخواهید یک آشپزخانه اهل توسکانی سنتی ایرلندی, کسی که شام میخورد یا تم یکپارچهسازی با سیستمعامل.

نقاشی و تزئینات آشپزخانه باید انجام شود با توجه به ایمنی. برخی از رنگ های آسیب دیده می شود به سرعت زمانی که در معرض آتش و گرما و آب و روغن – که عناصر مشترک در منطقه پخت و پز. نه تمام سطوح به بهترین پوشش داده شده با رنگ ها و بهترین پوشش داده شده در کاشی گرانیت و یا سنگ مرمر و کاشی است که آسان تر برای تمیز کردن و مقاومت در برابر نشت مواد غذایی آسیب برساند. برخی از بخش های دیوار نیاز backsplash نگه می دارد که دیوارهای خشک و جذاب بدون در نظر گرفتن فعالیت ها در آشپزخانه. اما همگام سازی رنگ از کاشی های خود decors, مبلمان و تجهیزات رنگ به آمده تا با یک نگاه یکپارچه.

آشپزخانه ایمنی افزایش یافته است با نور مناسب و مناسب طرح است. فضا و نور حداکثر و یا بهبود یافته با انتخاب خود را از رنگ رنگ. تیره رنگ می توانید آشپزخانه خود را تنگ و باریک در حالی که رنگ های روشن آن را بزرگ و به خوبی روشن. پس از آن بیش از حد رنگ کمک می کند تا ایجاد یک محیط برای رستوران خود را تشویق می کند که اشتها. آن یافت شده است که قرمز و پرتقال و به رنگ زرد باعث می شود یک منطقه شاد و دلپذیر برای پخت و پز و غذاخوری. نقاشی و تزئینات آشپزخانه رستوران باید به خوبی فکر کردن به این منطقه به عنوان کارآمد و جذاب که شما می خواهید آن را به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *