رانندگی در یک کشش هامر لیموزین فوق العاده است

[ad_1]

کشش ماشین هامر لیموزین است که به عنوان مخالف به هر خودرو شما تا کنون زده است. آن است که واقعا بسیار زیادی بیشتر از معمولی خودرو به همراه معمولی کشش اتومبیل کالسکهای. در نگاه اول در یک کشش ماشین هامر لیموزین چشم خود را رشد گسترده با تعجب می کنم. این اتومبیل بسیار جذاب در نگاه اول به سادگی به دلیل اندازه آنها است. آنها کاملا منحصر به فرد داخل و همه آنها می تواند صندلی حداقل شش نفر به راحتی و شامل همه نوع از الکترونیک و اضافه کردن فایرفاکس. صندلی های چیده شده در شکل L و ممکن است به طور کلی یک بار منطقه و کوچکتر یخچال و فریزر در هر یک.

کشش هامر limo یا کشش هامر لیموزین می توانید به راحتی تحمل بیش از 10 نفر از افراد در. این واقعا یکی از بزرگترین کشش limos که ممکن است این روزها. این کشش limos مورد استفاده برای احزاب لیسانس حافظه های فوق, سفر به کازینو, جشن تولد, عروسی, حوادث و بسیار فوق العاده تر برخورد. کشش ماشین هامر لیموزین است به خصوص خوب برای این مناسبت “احزاب” در واقع از آنجا که آنها می تواند تا کاملا چند مردم در آنها است. آنها مجهز به وزارت امور خارجه در هنر مسطح روی صفحه نمایش تلویزیون و صدای استریو تکنیک های. وجود دارد ممکن است به طور کلی یک بار که پر از یخ و آب و نوشابه و مشروب. وجود خاویار تنقلات و حتی وعده های غذایی پس از درخواست. فرش داخل کشش هامر limo مخمل خواب دار به همراه اثاثه یا لوازم داخلی, اگر نه, چرم نرم و راحت است. شما پیدا کردن کوچک جداول که در عرض فقط دیوار است که به نظر می رسد زمانی که مورد نیاز برای خدمات مواد غذایی و یا برای بازی یا کار در شرکت ، قطعا وجود دارد یک تلفن به صحبت با راننده و یا به استفاده از برای عادی کمک. کمی عدد هستند و حتی ارائه شده در برخی از این بسیار گسترده مجهز کشش هامر limos. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از خورشید پشت بام داخل کشش limos که اجازه می دهد تا مسافران به موضع کاملا بالا و کشش پاهای خود را و یا شاید یک مقدار بهتر نگاه در جهان خارج است. این خورشید پشت بام های مورد استفاده بیشتر در شهرستانها به دست آوردن یک دیدگاه خوبی نسبت در برخی از زمان های دیگر. وجود یک سیاه شیشه ای پارتیشن بین راننده همراه با مسافران برای حفظ حریم خصوصی در کل. اما, وجود دارد, یک پنجره برای راننده خود را به باز کردن و نزدیکی نسبت به مسافر محل سکونت در صورت لزوم. متعدد افراد مشهور و ثروتمند خود را بسیار خود را بسیار شخصی کشش ماشین هامر لیموزین به دلیل داشتن یکی از این hummers است به طور کلی یک نماد وضعیت در هالیوود است. شما پیدا کنید تعداد زیادی از کرایه تاکسی سازمان های نزدیک به جهان شده اند که مورد استفاده در هتل ها, رستوران ها, جشن, طراحان کسب و کار و فرودگاه. همه کسانی که شرکت معمولا خود حداقل یک کشش ماشین هامر لیموزین.

وجود دارد نیز ممکن است واقعا گسترده روشنایی خلق و خوی همه از طریق کشش ماشین هامر لیموزین. کنترل است که برای روشنایی معمولا در یک مدیریت پنل در داخل مسافری منطقه به طوری که آنها می توانید تغییر روشنایی خود را خصوصی منافع خاص. ویندوز در این limos اغلب رنگی سیاه و سفید برای حفظ حریم خصوصی و سوار شدن در داخل یک کشش ماشین هامر لیموزین کاملا صاف و راحت است. دو تا از بزرگترین مزیت های سواری در کشش ماشین هامر لیموزین ممکن است حریم خصوصی است که آن را به مهمانان خود و گروه های بزرگ آن را ممکن است جای در یک سفر می باشد. همه نوع از حرفه های اتفاق می افتد در داخل و پشت یکی از این لیموزینها و آن را می تواند عرضه یک حزب خوب فضای که در آن شما به طور خودکار دارای یک راننده تعیین شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.