دلیل غذاهای هندی تبدیل شده است بسیار محبوب در سراسر جهان

[ad_1]

مقدمه و تاریخچه:

هندی, مواد غذایی و ادویه جات ترشی جات شده است محبوب در سراسر جهان از دوران باستان است. رومیان وارد ادویه جات ترشی جات از هند به عنوان اوایل به عنوان 77 C. E. عرب معامله گران وارداتی ادویه جات ترشی جات از هند قبل از آغاز عصر. توسط قرون وسطی غذاهای هندی و ادویه جات ترشی جات شد بسیار محبوب در سراسر جهان است. تمام امپراطوری در آسیا و اروپا فعال ادویه تجارت با هند در وسط سن. بسیاری از جنگ نیز مبارزه که در آن زمان به خصوص در بین قدرت های اروپایی, انگلستان, فرانسه, پرتغال, هلند و اسپانیا برای به دست آوردن دسترسی به ادویه مسیر به هند است. هندی, ادویه جات ترشی جات و چاشنی شد یکی از دلایل اصلی که چرا انگلیسی ها بازدید هند قبل از استعمار آن است. حتی کریستف کلمب جستجو برای یک مسیر دریایی به هند (به رزومه های اروپایی ادویه تجارت با هند پس از سقوط قسطنطنیه) هنگامی که او به طور تصادفی کشف آمریکا در سال 1492.

دلایل محبوبیت غذاهای هندی:

دستور العمل های هند شده است به طور سنتی شناخته شده برای سبک ساده از پخت و پز که در آن ارزش غذایی از مواد غذایی است که در حفظ و بهبود طعم و مزه با استفاده از ادویه جات ترشی جات و masalas. مفهوم ترشی و سالاد نشات گرفته از هند بیش از حد. آنها خدمت کرده بودند با غذای اصلی و عمل به عنوان یک اشتها آور برای تحریک جوانه های چشایی.

بخش های مختلف از هند تا به حال خود را در سنت های محلی و فرهنگ. مواد غذایی و دستور العمل های از مناطق مختلف بودند بسیار متنوع بیش از حد. در شمال هند و گندم بوده است و غذای اصلی در حالی که در جنوب شرقی و بخش هایی از هند, برنج غذای اصلی. عادات غذایی نیز متفاوت است به عنوان در هر شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی و عمده محصولات کشاورزی آن منطقه است. برای مثال در مناطق ساحلی هند غذاهای دریایی و ماهی دستور العمل های محبوب تر هستند در حالی که در مرکز هند, غذاهای گیاهی, محبوب تر هستند. اما به سختی وجود دارد یک وضعیت زمانی که یک غذایی محبوب در هر بخشی از هند کاملا جدید به یکی دیگر از منطقه از هند است. دلیل این است که از فرهنگ غذایی در هند که در آن مردم تبادل مواد غذایی با همسایگان و دوستان خود به خصوص در طول فصل جشن. این است که در هر بخشی از هند و کمک کرده است تا در گسترش محبوبیت مختلف منطقه ای ظروف در دیگر نقاط هند است.

جشنواره ها و مواد غذایی آماده در طول جشنواره خود اهمیت بیش از حد. برای مثال در ماهاراشترا ماکار سانکرانتی مشاهده شده است در ماه ژانویه. Bajra rotis (ارزن مرواریدی نان) و شیرینی ساخته شده از شکر زرد و تا وقتی که (مول) در حال خدمت در این جشنواره به عنوان غذا خوردن این موارد در طول زمستان بسیار مفید برای حفظ دمای بدن. این جشنواره کمک در ساخت یک وضعیت که در آن هیچ کس احساس اجبار از خوردن مواد غذایی سالم به عنوان در هر شرایط آب و هوایی است اما به جای لذت بردن از انجام این کار با این جشن فعالیت های. محبوبیت از جشنواره هند در سراسر جهان نیز کمک کرده اند در محبوبیت غذای هندی.

هندی, علم پزشکی شناخته شده به عنوان آیورودا شناخته شده برای آن را آسان و راه درمان. پایه آیورودا سالم هندی, مواد غذایی و گیاهان است. فیزیکی و روانی و تناسب اندام, تمرینات یوگا نیز ریشه در هند باستان. هندی, مواد غذایی و پخت و پز شده است به طور سنتی برگرفته از یوگایی فلسفه از پخت و پز و خوردن است. پس با محبوبیت آیورودا و یوگا و…. مردم سراسر جهان را متوجه فواید مواد غذایی هند.

در دوران مدرن, هندی, شرح سراسر جهان کمک کرده اند در popularizing غذاهای هندی. هر چند غذاهای هندی محبوب در انگلستان و بسیاری دیگر از نقاط اروپا و خاور میانه پس از قرون وسطی بود اما عمدتا به دلیل سرخپوستان مستقر در خارج از کشور که آنها بسیار محبوب شد و در آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان. جای تعجب نیست که کشورهای مانند آمریکا و انگلستان و کانادا و استرالیا دارای چندین رستوران و هتل در خدمت تنها غذای هندی.

با رشد عظیم از تلویزیون کابلی در چند دهه گذشته مواد غذایی نشان می دهد که در حال بالا آمدن در کانال های تلویزیونی سراسر جهان. دستور العمل های هند بخشی از متنوع دستور العمل تدریس در آن را نشان می دهد. در نتیجه تلویزیون کابلی و تا به حال نقش مهمی در افزایش محبوبیت غذاهای هندی.

نتيجهگيری:

غذاهای هندی است که شناخته شده برای انواع ارزش غذایی و طعم عالی. بسیاری از دستور العمل های وابسته به استفاده از چند ادویه جات ترشی جات است که باعث افزایش طعم و مزه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.