در نقد و بررسی: دشت بزرگ توسط Ian Frazier

[ad_1]

“دور به دشت بزرگ آمریکا به آن بسیار زیاد غرب کوتاه-چمن دشت در حال حاضر بیشتر تحت کشت و زرع! دور هنوز زمین خالی فراتر از دکه های روزنامه فروشی و مراکز و مخملی رستوران طناب!”

بنابراین شروع می شود دشت بزرگ 1989 معاینه امریکا انجامید. که قریب به اتفاق درونی گستره دشت و چمن زار است که طیف وسیعی از کانادا در شمال را به دسته ماهی تابه تگزاس در جنوب. کشش برخی از 2500 کیلومتر طول و حدود 600 مایل در سراسر در وسیع ترین نقطه دشت بزرگ شامل بخش هایی از کانادا, استان آلبرتا, ساسکاچوان و مانیتوبا و بخش هایی از ایالات آمریکا از مونتانا شمالی و داکوتای جنوبی, وایومینگ, نبراسکا, کلرادو, کانزاس, New Mexico, اوکلاهما و تگزاس.

بخش تاریخ, بخشی از سفرنامه قسمت تمدید road trip, Great Plains دارای عظمت و رفت و برگشت از مرز خود را کهنه به آن مختصر 214 صفحه از متن اصلی – که هیچ شاهکار متوسط اجازه دهید به شما بگویم.

در زمان او نوشت: این کتاب Ian Frazier رانده بود برخی از 25 ، 000 مایل در دشت – از مونتانا به تگزاس و بازگشت دوباره است. دو بار. و همچنین به عنوان بسیاری از فواصل کوتاه تر. او meanderings او را گرفت و از رها ضد بالستیک-موشک سیستم مرکز فرماندهی از راه دور در مونتانا به محل دقیق قوی و زیبا و کلاید خودرو شیرجه رفتن به Red River; از محل نشسته گاو اردوگاه در Grand River, به سایت کاستر تاریخ و زمان آخرین پایه در لیتل بیگ هورن; از قلعه اتحادیه در داکوتای شمالی به فورت استاکتون در تگزاس است.

آن است که هیچ حادثه ای است که رودخانه ها از ویژگی های بسیار در این کتاب حتی به عنوان محیطی ‘شخصیت’. دشت بزرگ در زمان خیلی خشک و بی ثمر است که در اوایل سال از اکتشاف قطعات از آنها شناخته شده به عنوان بزرگ آمریکایی کویر. آن را حس برای مهاجران اولیه – درست مثل آمریکایی های بومی به ساخت قلعه ها و روستاهای خود را در شهرها و شهرستانها همراه بانک از هر رودخانه به اندازه کافی بزرگ برای ارائه یک منبع از زندگی دادن آب و غذا به مردم ،

هیچ حادثه ای هم که سابقه درگیری میان سرخپوستان بومی آمریکا و مهاجران محصولات زراعی در سراسر دشت بزرگ. فریزر موفق به بررسی کشتار میلیون ها نفر از گاومیش کوهان دار امریکایی خیانت و مرگ اسب دیوانه و دیدار و مخلوط را با متعدد بازماندگان از رزمندگان از گذشته او به عنوان عبور از این فضای بسیار زیاد.

تمام شخصیت های بزرگ اینجا هستید; دامداران و homesteaders کوه مردان و خز trappers, قانون شکنان و گانگستر کابوی ها و سرخپوستان راه آهن بارون روغن مردان, کارگران معدن زغال سنگ ، شما را وادار به دیدار با بزرگ و فروتن غنی و فقیر مهاجر آلمانی و سابق سیاه جنوبی بردگان و مردان و زنانی که تلاش برای نسل (که هنوز هم مبارزه امروز) به نوعی از زندگی از دشت بزرگ.

Ian Frazier است که به وضوح یک مرد در عشق با دشت بزرگ و تاریخچه آن و آن بسیار زیاد بازیگران از شخصیت های افسانه ای – هر دو مدرن و باستانی است. به عنوان مقدمه به این منطقه وسیع از زمین و فضای باز دشت بزرگ است که سرگرم کننده و آموزنده و پر از بینش مبهم حقایق تاریخی و منابع و در نهایت فوق العاده قابل خواندن است.

در نهایت این کتاب نیز نمایه شامل 16 صفحه از عکس های سیاه و سفید و تقریبا 70 صفحه از یادداشت های گسترده ای به عنوان مکمل اصلی متن. بسیار توصیه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.