دانلود نقد و بررسی بازی: داش کسی که شام میخورد

[ad_1]

Playvue.com Editor's امتیاز: 8.0

داستان

کسی که شام میخورد داش ما به ارمغان می آورد داستان Flo دفتر سرسپرده تغذیه یکنواخت ثابت فشارهای روزمره زندگی و کار در شهر بزرگ. در نتیجه او hucks همه چیز را از پنجره به بیرون و اجرا می شود برای پیدا کردن چیزی بهتر برای انجام زندگی خود را با. آن را به عنوان معلوم است که شروع یک رستوران زنجیره ای در حومه امریکا است.

ما گرفته شده راست به تلاش او به عنوان یک رستوران به عنوان فلو خودش پر انرژی, مشتاق, صاحب که برآورده هر نقش از میزبان به سرور متصدی بار و پادو (خوشبختانه پخت و پز است که ارائه شده توسط overworked شکل تیره پشت پیشخوان).

ابتدا با اولین کسی که شام میخورد و با پایان دادن به یک مجلل گشت و گذار و چمن مشترک ما را در Flo's هر فعالیت; صندلی مهمانان توزیع منو's ارائه اشکال گرفتن و تحویل سفارشات (نه به ذکر است کوکتل) پاکسازی جداول و صندلی بعدی مهمان. این همه در تعقیب پول که با آن به بهبود موجود در رستوران ها و یا حتی باز کردن یکی از جدید!

ناوبری

ناوبری آسان است به اندازه کافی برای انتخاب کنید تا در اولین امتحان کنید; آن's نقطه و کلیک کنید (با کلیک بر روی یک میز او اجرا می شود و پاک کردن آن را با کلیک بر روی جدول در انتظار مواد غذایی خود را, او ارائه آن از ضد). این بسیار چالش برانگیز در سطح بعدی که در آن لازم است به کلیک بر روی فعالیت های دیگر در حالی که Flo است اجرای یک جریان (بازی ایجاد یک صف از فعالیت های که Flo اجرا خواهد شد یک به یک تا زمانی که آنها در حال تکمیل).

سهولت استفاده

از نظر سهولت استفاده از این بازی فوق العاده است. من شگفت زده شد زمانی که من قادر به آن را انتخاب کنید نه به سرعت با این حال من شگفت زده شد زمانی که مادر بزرگ من بود پرواز را از طریق در یک سرعت سریع تر پس از آن من موفق به جمع اوری. در حالی که آسان برای به دست آوردن آن نیاز به یک استاد,'s لمسی برای رسیدن به بالاترین نمره در پایان سطح که در آن حرکت ثابت است. اما این فقط می افزاید: به بازی کردن و تغییر به انجمن خوش آمدید معاصر بازی که اثبات آسان برای تکمیل با هیچ چالش های اضافه شده.

بازی کردن

من خودم مایل به تکمیل این بازی تمام راه را از طریق اولین بار من آن است که من نگران که آیا بازی را نگه دارید و علاقه من یک هفته یا حتی یک ماه بعد. اما این نگرانی در حال رها با بی پایان شیفت ویژگی ها: نمره, ساختمان, سطح بی پایان که “نگه می دارد 'em میای'” فراهم می کند اضافی مانند سوپر کوره بابکت-سریع کفش های تنیس و فوق العاده تریبون 3000 به شما کمک کند در طول راه.

ویژگی های نسخه کامل

آزمایشی رایگان شامل دسترسی نامحدود و اجازه می دهد تا شما 60 دقیقه از بازی که فقط من آغاز شده است. نسخه کامل شامل 40+ سطح از گیم پلی 4 زنجیره های مختلف 5 نوع مختلف از مشتریان دو حالت بازی (حرفه ای و بی پایان شیفت) و ردیابی نمره بالا. در تنها 10MB, it's یک هارد دیسک شکن و نه آن را به مسدود کردن خود را dialup خط برای بیش از حد طولانی است. و در $ 19.99 خود را نه یک کیف پول شکن یا: به اندازه کافی ارزان به حکم گاه به گاه بازی در طول سال.

جوانب مثبت / منفی

مزایا:

 • درخواست برای بقیه از ما, (غیر, نوجوانان پارسه)
 • بالا تکرار بازی کردن
 • آسان برای استفاده و حرکت

منفی:

 • بدون چند بازیکن پشتیبانی
 • کمی رقابت نمره بالا (نمره ارسال موجود ناشر's سایت)

خط پایین

مشغول رستوران فراهم می کند یک تغییر خوب سرعت به کارت و پازل بازی برای کسانی از ما که't علاقه مند به تیراندازی به بیگانگان اجنه و یا تروریست ها برای 12 ساعت ها در پایان. قطعا تکرار بازی کردن حتی پس از ضرب و شتم حرفه ای بخشی از بازی است. قیمت پایین و دانلود در اندازه واقعی به علاوه. فاقد رقابت و چند بازیکن پشتیبانی با این حال این تنها مسائل اگر شما're علاقه مند به چنین چیزهایی. یکی از 10 بازی برتر سال.

Editor's امتیاز:


Storyline: 8
Ease of Use: 9
Playability: 7

Overall: 8

بازی مشخصات:

 • ناشر: PlayFirst
 • نسخه کامل قیمت: $ 19.99
 • دانلود: 10 MB
 • Windows 98/2000 / Me / XP
 • پردازنده: PIII 600 مگاهرتز
 • 128 مگابایت RAM
 • رایگان فضای هارد دیسک: 12MB
 • کارت گرافیک
 • کارت صدا

این کار تحت مجوز Creative Commons Attribution-NoDerivs 2.5 License .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *