خلیج سوبیک در معرض

[ad_1]

شما ها بازدید, پیر پایگاه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا? این محل توپخانه پایه ایالات متحده در اقیانوس آرام در طول جنگ. و پس از آن آمریکایی ها ترک خلیج سوبیک تبدیل شد به یک منطقه اقتصادی نام “خلیج سوبیک قدرت”. تبدیل شد و به رهبری یک شخصیت برجسته در منطقه آقای ریچارد گوردون سپس یک شهردار النگپو شهر به عنوان اولین رئیس SBMA. در حال حاضر آن خانه های صدها نفر از هتل ها برای اقامت, جاذبه های, سواحل, رستوران ها, بیمارستان ها, مراکز خرید و بسیاری از بیشتر.

اگر شما به دنبال بهترین مکان برای اقامت در حالی که در سوبیک وجود دارد این هتل واقع فقط در مقابل خلیج فانوس دریایی مارینا رفت و آمد مکرر. آنها بهترین امکانات عالی و خدمات به مشتریان چه بیشتر می تواند شما انتظار می رود آن است که فقط در یک خانه دور از خانه. از هتل ما اجازه رفتن به زمین فعالیت های تور. ماجراجویی است که شما می خواهید ؟ سعی کنید ماجراجویی افراطی و نوک درخت ماجراجویی. از سایبان پیاده روی به سوپرمن ، آنها همچنین یک باغ وحش به نام Zoobic صفری لذت بردن از تغذیه ببر در حالی که در هیئت مدیره یک jeepney.

شما شده اند به خلیج سوبیک اگر شما نمی میره و فرو رفتن آب سوبیک. آنها یک مجموعه بزرگ از خرابه های جنگ جهانی, کشتی, کشتی های ژاپنی و بسیاری دیگر. و آیا من ذکر قایقرانی? بله پایان تور خود را به سوبیک با یک چلپ چلوپ بزرگ در هیئت مدیره قایقرانی قایق بادبانی. این است که هیجان انگیز ترین تجربه شما باید. و ذکر این محل یکی از امن ترین مکان روی زمین.

بنابراین آنچه شما انتظار برای بازدید سوبیک در حال حاضر و فراموش نکنید که به دوربین خود را و آن را فقط به ارزش آن! لذت بردن از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.