خطرناک عادات رانندگی

[ad_1]

بسیاری از امروز رانندگان باید از رانندگی خطرناک عادات. شما لازم نیست که به سفر دور برای دیدن مردم رانندگی با رانندگی پرخطر تکنیک های. خطرناک عادات رانندگی مشاهده می شود در بزرگراه های, در خیابان های مسکونی و پارکینگ. رانندگی خطرناک عادات نه تنها مملو از خطر به راننده انجام آنها را به عنوان به خوبی.

هر کس در نهایت عبور از مسیرهای با یک راننده بی پروا! بسیاری از ما برای زنده ماندن این برخورد اما برخی نه. خطرناک رانندگان کشتن مردم و از بین بردن اموال روزمره است. به عنوان یک نتیجه شرکت های بیمه به استناد خطرناک رانندگان به عنوان یکی از دلایل اصلی بالا رفتن سرسام آور هزینه بیمه خودرو.

وجود دارد رانندگان از همه گروه های سنی که خطرناک عادات رانندگی. رانندگان جوان می تواند خطرناک رانندگان به سادگی از آنجا که آنها فاقد تجربه رانندگی در محیط های مختلف مانند رانندگی در شب و یا رانندگی در بزرگراه های بین ایالتی. رانندگان گاهی اوقات خطرناک است چرا که حواس خود را و رفلکس خود را به عنوان نوک تیز آنها به عنوان یک بار بود.

تکنولوژی نیز اضافه شده به رانندگی خطرناک عادات. تلفن های همراه در حال حاضر محبوب تر از همیشه بسیاری از رانندگان به تلفن های همراه. در حالی که رانندگی در شهر و یا در بزرگراه ها نادر است نه برای دیدن کسی که رانندگی در حالی که صحبت کردن در تلفن همراه خود. یکی دیگر از رانندگی خطرناک عادت به استفاده از آرایش در حالی که رانندگی. با استفاده از آرایش در هنگام رانندگی است که تصور می شود علت حوادث و کاملا غیر مسئولانه است. یکی از رایج ترین و خطرناک رانندگی عادات غذا خوردن در حالی که رانندگی. بسیاری از رانندگان ترک درایو را از طریق خط مورد علاقه خود را در رستوران و بلافاصله کشیدن بر روی یک جاده در حالی که در تلاش برای خوردن و نوشیدن مواد غذایی آنها فقط خریداری شده است. همه کسانی که عادات بد می تواند یک راننده از توجه به دیگر رانندگان در جاده ها و آگاه بودن از شرایط جاده.

وجود دارد بسیاری از انواع عادات رانندگی در نظر گرفته است که خطرناک است. سرعت بسیار شایع رانندگی عادت است که می تواند منجر به یک فاجعه است. درایور که با سرعت در حال درگیر شدن در بی پروا و رفتار تکانشی. آن است که به خصوص خطرناک را به سرعت در مناطق مسکونی که در آن کودکان و حیوانات خانگی ممکن است بازی. رانندگان سرعت نیز می تواند خطرناک در محله که در آن مالکان در وسایل نقلیه خود را در حال ورود و خروج خود را driveways.

دسته دیگری از رانندگی خطرناک عادات عدم استفاده از سیگنال های روشن. استفاده مناسب از سیگنال به نوبه خود می تواند کمک به جلوگیری از بسیاری از حوادث. عدم استفاده از سیگنال به نوبه خود به درستی می تواند به افزایش میزان تصادفات با وسایل نقلیه دیگر و عبور و مرور. به نوبه خود سیگنال های ساده در دستگاه های است که می تواند به اخطار به رانندگان دیگر در مورد رانندگی خود را نیت. این مایه تاسف است که عدم استفاده از یک دستگاه ساده می تواند باعث بسیاری از فجایع در شرایط زندگی و صدمه به اموال. خشم جاده است یکی از عواقب ناشی از عدم استفاده از سیگنال های روشن. بسیاری از رانندگان تبدیل به خشم زمانی که آنها به سختی فرار از تصادف با توجه به راننده دیگر عدم استفاده از یک سیگنال روشن به اطلاع آنها قبل از تغییر خطوط و یا ساخت یک به نوبه خود.

بسیاری از رانندگی خطرناک عادات یک نتیجه از بیش از اعتماد به نفس. رانندگان با سالها تجربه گاهی اوقات تبدیل به خطرناک رانندگان زیرا آنها بیش از اعتماد به نفس با خود رانندگی وسیله نقلیه خاص و یا یک مسیر خاص بین خانه و محل کار. آنها آماده هستند که چیزی از عادی رخ می دهد.

وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی “عادات خوب به عنوان سخت به عنوان شکستن عادات بد است.” اگر شما خطرناک عادات رانندگی شما می توانید آنها را تغییر دهید با استفاده از مهارت های رانندگی خوب برای چند هفته پس از چند هفته بسیاری از این خوب تکنیک های رانندگی خود را تبدیل خواهد شد عادات جدید است. شما باید تمرین تماشای برای محدود کردن سرعت علائم و تنظیم سرعت خود را در صورت لزوم. اگر شما تمرین با استفاده از تبدیل سیگنال در هر زمان شما را یک به نوبه خود و یا تغییر خطوط آن را به سرعت تبدیل شدن به یک عادت است. در حال توسعه خوب رانندگی ایمن عادات ممکن است یک روز صرفه جویی در زندگی شما و یا زندگی کسی به شما نزدیک است.

(c) 2006 مارکوس باربر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *