خرید عمودی متقابل نوار نقاله

[ad_1]

عمودی متقابل نوار نقاله معمولا به عنوان VRC را در حال عمودی در حال حرکت پلت فرم رفتن بین دو طبقه یا بیشتر. برخی از مشتریان اشاره به این که “حمل و نقل, آسانسور” “حمل و نقل دستگاه آسانسور” “عمودی بالابر” و یا “مواد نوار نقاله.”

یکی از تفاوت های مهم را توجه داشته باشید در مورد VRC است که آنها نمی آسانسور به عنوان آنها را به حرکت مردم است. آسانسور در هر مؤسسه استانداردهای ملی آمریکا (ANSI) کدهای به طور معمول حرکت مردم و یک مجموعه کاملا متفاوت از کدهای ساختمان را به دنبال دارد.

چرا خرید یک VRC?

VRC را بسیار امن تر و مقرون به صرفه تر از استفاده از یک لودر به حرکت مواد در بین سطوح. همچنین آنها کمتر و هزینه نگهداری و اپراتور ندارد نیاز به ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا(OSHA) لودر های آموزشی. آنها می توانند انتقال پالت بارهای دستی, جعبه, لاستیک, و غیره. که ممکن است مناسب در یک ها. همچنین VRC را می توان طراحی شده برای رسیدگی به تقریبا هر وزن بار مورد نیاز است.

انواع VRC را

به طور معمول وجود دارد فقط دو نوع VRC است یا هیدرولیک یا مکانیکی. خود را VRC کارشناسان می تواند به شما کمک کند تعیین کند که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما. به عنوان یک قاعده کلی هر چند هیدرولیک خوب است برای “استفاده از نور” حدود ده آسانسور یا پس از یک روز. مکانیکی مناسب برای استفاده سنگین و چند طبقه ،

اندازه

VRC را می توان طراحی شده برای حرکت جعبه های بین طبقه (آنها را می توان یکپارچه خود را با موجود سیستم نقاله) پالت اندازه کالا خودرو از تمام اندازه ها و یا حتی قایق ها و اتوبوس! برای بیشتر قسمت ها هر VRC سفارشی طراحی و ساخته شده فقط برای نیازهای شما. رهبران صنعت را تولید برخی از “استاندارد” اندازه بالابر اما تفاوت قیمت گذاری به طور معمول نیست که خیلی متفاوت تر از یک سفارشی ،

برنامه های کاربردی برای VRC را

VRC را نصب شده اند با موفقیت در: انبار نمایندگی خودرو بخش اتاق خود ذخیره سازی امکانات مدارس و دانشگاه ها و بیمارستان ها و فرودگاه ها, کلیساها, قمار, هتل ها, رستوران ها, میله, و فقط در مورد هر جای دیگری که در آن محصول نیاز به نقل مکان کرد.

معماران

نگه داشتن در ذهن است که VRC را می توان در “شفت نصب شده” و یا نصب شده با خود شمشیربازی در هر دستورالعمل OSHA. VRC کارشناسان می تواند کراوات در همه ایمنی قفل خود را با موجود/برنامه ریزی درب. با مکانیکی آسانسور شما می توانید از بین بردن نیاز به “مکانیکی اتاق” در نتیجه صرفه جویی در فضای طبقه ارزشمند است.

گام های بعدی

اگر شما علاقه مند در حال حرکت به مرحله بعدی تماس با خود مواد حمل متخصص و بررسی تجربه خود را در طراحی و نصب VRC است. اگر سوال هنوز باقی بماند احساس رایگان برای تماس با این مواد دست زدن به موسسه از امریکا و یا کارشناسان در یک VRC تامین کننده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.