خدمات سئو سفارش سئو سایت

سئو چیست؟ SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از تاکتیک ها و دستورالعمل ها است که در صورت انجام صحیح ، می تواند موقعیت یک سایت را در موتورهای جستجو بویژه گوگل بهبود بخشد و باعث افزایش ترافیک سایت شود. آنها ترافیک بیشتری را رانندگی می کنند. شما می توانید یک استراتژی قوی و یکپارچه را بسازید که ترکیبی از: بازاریابی محتوا / تحقیق / سئو یا بهینه سازی / رسانه های اجتماعی / بازاریابی ایمیل و سایر عناصر بازاریابی آنلاین باشد تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و مقام اول را در گوگل بدست آورید. وقتی همه اینها در یک استراتژی قوی و یکپارچه جمع شود ، نتیجه فوق العاده است.

مراحل مراحل پروژه:
پروژه
بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
سئو یک تلاش یک روزه نیست بلکه تلاش طولانی مدت است که شما را به سمت پیشرفت باورنکردنی سوق می دهد. ما یک آژانس جستجو هستیم که با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از مهارت های فنی و خلاقانه ، کمپین های SEO را با موفقیت راه اندازی می کنیم. همه می خواهند در صفحه اول باشند ، اما همه افراد شایسته حضور در آنجا نیستند. کسب و کار ، مارک و وب سایت شما باید از این حق برخوردار باشند.

اهمیت سئو: تعداد کاربرانی که نیازهای خود را از طریق گوگل جستجو می کنند روز به روز در حال افزایش است. طبق آمار رسمی سایت گوگل ، روزانه حدود 3.6 میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود. اکنون به راحتی می توانیم درک کنیم که چرا بیل گیتس می گوید ، “اگر مشاغل شما در اینترنت نباشد ، به زودی از صحنه خارج خواهید شد.

1
تحلیل رقابتی
بسیاری از شرکت ها برای کلمات کلیدی شما رقابت می کنند. نقاط قوت و ضعف آنها را تحلیل خواهیم کرد تا فرصتهای جدیدی برای موفقیت شما پیدا کنیم.

۲
گزارش ماهانه
با یک برنامه گزارش ماهانه در حلقه بمانید که همه کارهایی را که انجام داده ایم و نحوه تأثیر آن بر حضور آنلاین شما نشان می دهد.

3
بازپرداخت
با توجه به حرفه ای بودن کار ما ، 100٪ به شما تضمین می کنیم که شما را به اولین نتایج گوگل می رسانیم ، و اگر شما را بیاوریم ، کل مبلغ شما بازپرداخت می شود.

معجزه جستجوگرها
تصور کنید که یک فروشگاه لباس دارید که لباس می فروشد. با توجه به این شرایط ، لطفاً به سؤالات زیر توجه کنید.
روزانه چند نفر از مقابل فروشگاه شما عبور می کنند؟
• چه تعداد از آنها وارد فروشگاه شما می شوند؟
• چه تعداد از مردم ایران به محصولات شما احتیاج دارند اما فرصتی برای آشنایی با فروشگاه شما ندارند یا جلوی آن عبور می کنند؟
• چند ساعت در روز فروشگاه شما باز است؟
چگونه ساعات غیر تعطیل و تعطیلات مشتریان شما می توانند از شما خریداری کنند؟

با کمی فکر ، متوجه خواهید شد که بازار شما محدود به مشتریانی است که جلوی فروشگاه شما عبور می کنند یا شما و تجارت خود را به نوعی می شناسند. اما اگر وب سایتی دارید که تمام محصولات خود را معرفی می کنید ، فرصتی برای مشتریانی از سراسر جهان دارید تا شما را بشناسند و از محصولات خود استفاده کنند. اما آیا داشتن یک وب سایت یا فروشگاه آنلاین کافی است؟ قطعا نه.
اگر صاحب بهترین ، زیباترین و مدرن ترین فروشگاه اینترنتی ایران باشید ، تقریباً بدون مراجعه کننده هدفمند به وب سایت خود ، فروشی نخواهید داشت! بهترین راه برای جذب بازدید کنندگان هدفمند به وب سایت شما ، کار بر روی سئو و بهینه سازی سایت است.

مراحلی که ما برای متخصصان خود می گذاریم:

مشاوره رایگان سئو و سفارش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *