حقایق سرگرم کننده در مورد شیکاگو

[ad_1]

شیکاگو خانه اپرا وینفری نشان می دهد زمینه انوری و معروف جهان عمیق ظرف پیتزا, فقط به نام چند. اما در میان همه دلایل روشن این شهر معروف است وجود دارد بسیاری از سرگرم کننده و حقایق جالب در مورد شهر بادخیز است که نه به عنوان آشکار است اما سرگرم کننده به دانستن است. شهر پر است از هنر و تاریخ و همچنین سواحل پارک ها و بیش از 7300 رستوران.

من شرط می بندم شما نمی دانم…

من شرط می بندم شما نمی دانید که در سال 1837 شیکاگو تبدیل به یک شهر و رشد کرده است به بزرگترین شهر در ایالت ایلینوی و یا این که “مسیر 66” آغاز شد و در چیست, همچنین شناخته شده به عنوان “شهر است که کار می کند”. در سال 1893 اولین چرخ و فلک ساخته شده اولین آن در جهان کلمبیایی نمایشگاه و سافتبال (persian) اختراع شد در این شهر است که در نهایت تبدیل شد شناخته شده برای خود را بزرگتر از زندگی تیم های ورزشی از جمله شیکاگو خرس های شیکاگو بولز و توله شیکاگو.

همراه با درگیر شدن در بسیاری از اولین ها در این کشور به “شهر دوم” را به عنوان آن را نیز ملقب شده است و در لبه مهندسی تکنولوژی که نشان داده شد که این شهرستان با موفقیت تغییر جریان رودخانه شیکاگو به طوری که آن را دیگر خالی به دریاچه میشیگان اما فرار به رودخانه می سی سی پی به جای. این کار انجام شد و در سال 1900 بود و به طور فزاینده ای جلوتر از زمان خود تا آنجا که به تکنولوژی مربوط می شد. این شهر همچنان در لبه برش از فن آوری است.

این است که واقعا درست است ؟

آیا واقعا درست است که شیکاگو دارای بلندترین ساختمان نیمکره غربی? بله ویلیس برج می ایستد 110 داستان بالا و از بلندترین عرشه مشاهده 4 متحده دیده می شود. درست است که این شهر دارای 1 از 3 رایگان باغ وحش هنوز هم در سمت چپ در کشور ؟ بله لینکلن پارک باغ وحش قدیمی ترین باغ وحش در کشور است و بازدید توسط میلیون ها نفر در هر سال است. آیا این درست است که اولین بانک خون افتتاح شد در شهرستان ؟ بله در سال 1937 دکتر برنارد Fantus تاسیس اولین بانک خون در Cook County بیمارستان برای کمک به با کمبود خون در این شهرستان است.

آیا این درست است که شیکاگو تا به حال تنها پدر و پسر شهرداران ؟ بله Richard J. Daley پدر Richard M. دیلی و آنها هر دو شده است شهردار این شهر زیبا. آیا این درست است که اولین افلاک نما ساخته شده بود اینجا ؟ بله در سال 1930 آدلر افلاک نما ساخته شده بود و آن را نه تنها اولین افلاک نما در کشور اما اولین افلاک نما ساخته شده در کل نیمکره غربی. آیا این درست است که اولین کنترل از راه دور اختراع شد اینجا ؟ بله در سال 1950 اولین تلویزیون کنترل از راه دور به عموم معرفی شد.

بنابراین به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد بسیاری از حقایق سرگرم کننده است که شما ممکن است یا نه ممکن است شناخته شده اند در مورد شهر بزرگ شیکاگو. تکنولوژی ورزشی و بسیاری از تاریخ فرهنگی متولد شده اند در اینجا و در این شهر بزرگ را همچنان به تولید چیزهای بزرگ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.