جزیره Djerba به معروف کنیسه ‘جنگ ستارگان’ محل

[ad_1]

Djerba یا Jerba پوشش 200 مایل مربع و در حال حاضر متعلق به تونس, بزرگترین جزیره در نظر گرفته می شود بخشی از شمال آفریقا است که در خلیج قابس درست کردن درپوش بن شبه جزیره. هیچ کس نباید ترک تونس و بدون تجربه این محل افسانه ای. Djerba بود مسلما هومر الهام بخش برای جزیره که پناه به اودیسه از صدای در سفر خود را در سراسر دریای مدیترانه است. Djerba است که در واقع یک بهشت گل با گل نارنجی نخلستان و درختان زیتون نقطه چین با مربع منحصر به فرد, سفید خانه شناخته شده به عنوان menzels. Djerba با شکوه سواحل جذاب خرابه های تاریخی و پرتکاپو حومه السوق, بازار اما مطمئنا بزرگترین قرعه کشی آمریکایی است که در روستای کوچک از Ajim که در آن خارجی صحنه اول جنگ ستارگان فیلم به ضرب گلوله کشته شدند.

Djerba تا به حال چندین نام متفاوت در دو هزار سال است. آن را به نام Meninx تا حدود 300 تبلیغ خانه به شهرهای بزرگ که یکی از آنها عمده تولید کننده معروف murex رنگ برای لباس ساخته شده از حلزون دریایی. این جزیره بیشتر پرجمعیت در زمان رومی از آن است که در حال حاضر. در طول قرون وسطی مسیحیان از همسایه سیسیل و آراگون در اسپانیا مبارزه بیش از آن و تعدادی از نظامی قلعه از این دوره هنوز ایستاده همراه با ده ها تن از مساجد.

هومر بازگو چگونه اودیسه فرار از آژیر آمد در سراسر یک جزیره زیبا که در آن ظریف میوه رشد فراوانی در صفحه اصلی به لوتوس خواران. همه ملوانان خود را به اونها از این میوه خوشمزه (که بسیاری بر این باورند شده شیرین خرما — مطمئن باشید که سعی کنید برخی از Djerba, تاریخ در حالی که شما در حال اینجا) و داشتن خورده میوه از دست همه حافظه از میهن خود و خانواده خود را. Djerba خانه را به ده ها تن از مساجد تاریخی است که با ارائه نمونه های خوبی از مدیترانه, معماری اسلامی همراه با تسخیر دژ الکبیر دوستیابی از قرن سیزدهم آن را از طریق سنین خدمت به پادگان عرب, اسپانیایی, فرانسوی و نیروهای ترکیه.

مطمئنا نقطه کانونی از کل جزیره زیبا, سفید شهر از حومه السوق, که در آن ساختمان نگاه مانند آنها شده سفید برفی, توسط سحر و جادو پاک باران. حدود پنج کیلومتر از پایتخت است نخل حاشیه روستای Guellala جهان شهرت آن روشن سرامیک فروزان با رنگ های اصلی.

Djerba نیز به باستان ال Ghriba کنیسه, همچنین شناخته شده به عنوان Djerba کنیسه واقع در روستای هارا Seghira یک زن و شوهر مایلی جنوب غربی حومه السوق, است که در مرکز منطقه شهری از کل جزیره. کنیسه مقدس است مقصد برای بسیاری از تونس یهودیان در طول زیارت سالانه است که طول می کشد محل در رعایت تاخیر Ba-Omer تعطیلات مجموعه 33 روز پس از عید فصح. کشور با غنی آن شبکه از شیشه و کاشی است یک پناهگاه صلح که در آن مومن دعا در سایه خنک. هر چند از آن است که امروز در درجه اول یک کشور اسلامی تونس غنی میراث یهودی کشش به طور مداوم به عقب در زمان برای 25 قرن است. برخی از اسامی با عمیق ترین ریشه های تاریخی در تونس هستند خانواده های یهودی.

نفیس کتاب داستان روستای Ajim در تطاوين بود شخصا انتخاب شده توسط جورج لوکاس به محل برای عکسبرداری از صحنه های به یاد ماندنی جنگ ستارگان. رویای مانند مناظر اینجا یادآور نقاشی های دالی (که اغلب به Djerba) همچنان مبهوت همه کسانی که به اینجا می آیند به تجربه سایت در فرد است. ورودی رایگان است اما من همیشه آن را یک نقطه به نکته مراقبان است.

از نظر ناهار خوری و overnighting ال فریده در سیدی Mahrez ترین کلاسیک زیبا و لوکس hostelry در این جزیره با یک آشپزخانه که در خدمت عالی غذاهای سنتی و کاملا تازه و غذاهای دریایی محلی گرفتار. برای ناهار خوری خوب در حومة السوق این Horoun رستوران و متخصص در ماهی, در حالی که Guestile در میدون مناسب برای آرامش وعده غذایی از ماهی و کوسکوس. آیا ترک این جزیره بدون مراجعه به کافه Les بازی های آرکید که در آن شما را پیدا خواهد کرد که مردم محلی بازی تخته نرد و سیگار کشیدن خود را داشتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *