جدید Ruralism – بازگشت به آمریکا ریشه

[ad_1]

در پی بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ به نظر می رسد آمریکایی ها به دنبال بازگشت به یک راه ساده تر از زندگی است. آنها تمایل به اتصال مجدد با مواد غذایی و طبیعت است. کاهش ضایعات و هزینه های تبدیل به یک اولویت است. زندگی یک کمی “کوچکتر” بیش از پیش ضروری است. متاسفانه آنها گفته می شود تنها راه برای زنده مسئولانه است به حرکت به عقب به متراکم محیط شهری است.

زمین برنامه ریزان محیط زیست و دولت در حال هل دادن بیشتر متمرکز شهری زندگی است. خود را باور اساسی این است که با افزایش تراکم در مناطق شهری ما می تواند به کاهش وابستگی ما به اتومبیل و استفاده از منابع کمتر و کاهش ما تاثیر بر محیط زیست. در حالی که این ممکن است برآوردن یک بخش از جامعه ما برخی از مردم تمایل ساکت تر روستایی, شیوه زندگی است. سوال این است که آیا ما می توانیم تعادل نیاز به فضای نسبتا با چگالی بالا. یک پاسخ این است که جدید Ruralism.

جدید Ruralism است آزادانه تعریف شده به عنوان توسعه که تعادل نیاز به حداقل رساندن زمین به طور کلی استفاده برای سرپناه و به حداکثر رساندن زمین استفاده برای greenspace یا کشاورزی پایدار. دیگر عناصر جدید Ruralism در حال به دست آوردن ارتباط با همسایگان ما آموزش به ما احترام بگذارند مواد غذایی با درک چگونه ما افزایش آن و ارتباط با خارج از منزل. بخش بزرگی از آنچه در آن یک بار بود به یک آمریکایی بود حس استقلال بر اساس خودکفایی counterbalanced با توانایی به تعداد یک همسایه برای کمک. در آمریکای مدرن ما بسیار از دست داده اند که تعریف ما پدران.

یک عنصر مرکزی جدید Ruralism مفهوم چگالی بالا مسکن. در ابتدا به نظر می رسد که به تناقض روستایی ایده جدید Ruralism اما نتایج آن را در بیشتر greenspace. وجود دارد نمونه های مختلف را به منظور جلب بر چارچوب جدید Ruralism. یک مثال عالی است که آزمون زمان ایستاده است اسرائیل mashayekh al. بر خلاف اسرائیل کیبوتص که در آن زمین است متعلق به جمعی از mashayekh al اتحاد خصوصی زمین برای کشاورزی و همچنین زمین برای یک خانه خصوصی. خانه چیده شده بر روی نسبتا کوچک بسیاری در حالی که اکثر زمین مانده است برای کشاورزی است. در نزدیکی خانه خود را آشنایی نزدیک به جامعه پیشرو همسایگان به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. بر خلاف شهری تنظیمات کلی احساس معنوی و آرامش بخش است. جالب توجه است شده اند وجود دارد برخی از تلاش آمریکا برای جلب ساکنان شهرستان به این کشور را به مزرعه. متاسفانه آنها را به دستگاه بزرگ زمین و ترک بسیاری از احساس فقط به عنوان جدا شده به عنوان آنها در شهر است.

چگالی بالا مسکن کادمیم به بزرگتر فضاهای باز است که می تواند مورد استفاده در کشاورزی و یا چپ به عنوان greenspace و یا ترکیبی از هر دو. کشاورزی قطعه می تواند در اشکال مختلف آمده. جمعی باغ کاشته می شود و کار دسته جمعی. همچنین صاحبان فرد می تواند اجاره بسته برای باغ خود را. به اندازه کافی بزرگ و فضاهای عملیات تجاری استفاده می شود برای تامین یک رستوران در سایت. در گرجستان توسعه Serenby دارای 25 هکتار مزرعه است که تامین سبزیجات به یک رستوران در سایت و تخت خواب و صبحانه. تحولات دیگر مانند Montaluce استفاده از تاکستان های پرورشی در سایت عرضه انگور برای شراب. برخی از تلاش برای شامل کشاورزی را به سادگی تهیه شده است به غنی و واقعا تلاش را به مردم نزدیک تر به مواد غذایی خود را.

در جدید Ruralism مالکان تر اتصال به مواد غذایی خود را. با بازار جهانی ما قادر به خرید میوه ها و سبزیجات در خارج از محلی فصل است. غذاهای فرآوری شده بیشتر قطع ما از گیاهان و حیوانات است که می خوریم. فرزندان ما هیچ ایده که در آن از غذاهایی که خوردن آنها آمده و یا چگونه آنها مطرح شده است. توسط فریبنده مالکان به شرکت در حال رشد میوه ها و سبزیجات و یا پرورش دام جدید Ruralism به آنها احترام جدید برای غذا خوردن آنها را.

همراه با احترام به دست آورد برای غذا صاحب خانه ها بیرون کشیده شده به طبیعت است. ما را چنان از دست رفته در تلویزیون و اینترنت و دیگر اشکال از سرگرمی های داخلی است که ما فراموش کرده اند که زیبایی محیط اطراف ما. همان فضای باز استفاده می شود برای کشاورزی نیز می تواند مورد استفاده برای فضای سبز. سیستم از مسیرهای پیاده روی و پارک ها می تواند کمک به آرامش مالکان و همچنین منجر به سلامت بهتر است.

قطعا محدودیت وجود دارد به جدید Ruralism اما آن معتبر است مفهوم است که به مردم می دهد یک جایگزین برای زندگی شهری. ما همواره گفته است که خاطره حومه اساسا اشتباه است و این که ما نیاز به حرکت به عقب به شهرستانها. بررسی توسعه اولویت است. وجود دارد چیزی است که آمریکا در مورد contrarian. جدید Ruralism بزرگ است بيان اساسی ما پیگیری آزادی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.