تور پوکت

[ad_1]

برخی از مردم سفر به پوکت ساحل و معروف جهان, شب های زندگی, صحنه, در حالی که بیشتر پرماجرا سازندگان تعطیلات نگاه کنید در میان زیبایی های طبیعی این جزیره و مناطق اطراف آن. تورهای فقط در خارج از جزیره پوکت شامل مایا خلیج, جزیره فی فی, قایقرانی, در Phang Nga Bay / جیمز باند جزیره و غواصی در Similin سلیمان.

وجود انواع زیادی از تور و فعالیت در جزیره پوکت خود را مانند فیل کوه پیمایی از طریق عجیب و غریب جنگل های بارانی, ATV, تورهای کلاس جهانی گلف و یا به سادگی فقط اجاره موتور سیکلت و کاوش در برخی از سواحل پوکت مانند اکنون کاتا سورین و کامالا. شما می تواند صرف تمام روز در شهر پوکت به تنهایی که در آن شما را پیدا خواهد کرد کوچکتر گردشگران اعداد. این جایی است که شما می توانید یک حس واقعی تایلند است که دور از شهر رفت و آمد مکرر مانند Patong که ساخته شده اند به طور خاص برای مسافران بین المللی است. هر بار بازدید شما از پوکت, شما می توانید مطمئن باشید پیدا کردن چیزی جدید برای انجام.

محبوب ترین از همه پوکت تورهای سفر یک روزه به جزیره فی فی. واقع در شفاف, Andaman آب فقط 50 کیلومتری جنوب / غرب از پوکت, جزیره فی فی است و از جاذبه های اصلی که در آن مسافران می توانید لذت بردن از غواصی و کاوش در سواحل خیره کننده. ترین تور جزیره فی فی متوقف خواهد شد توسط مایا خلیج که در آن بازدید کنندگان برخورد خواهد شد به صخره بالا تا 100 متر از سه طرف. زیر آب های مرجانی زیستگاه این منطقه و تنوع زیادی از ماهی عجیب و غریب یافت می شود در اینجا یکی دیگر از ویژگی های. چند گزینه وجود دارد در حالی که برنامه ریزی جزیره فی فی, تور.

محبوب ترین روز سفر کشتی که شامل ناهار غواصی تجهیزات و انتقال به و از هتل خود را. این می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $30 و با ظرفیت حدود 200 مسافر. این سفر یک طرفه خود را طول می کشد حدود یک ساعت و نیم برای رسیدن به جزیره فی فی. تورهای قایق سرعت می تواند رسیدن به این جزیره در حدود 40 دقیقه طول می کشد و حدود 25 مسافران است. این تور می تواند هیجان انگیز و پر از دست انداز و بسیار شخصی تر به عنوان شما خیلی بهتر از دسترسی به برخی از مکان های عجیب و غریب. سرعت تورهای قایق می تواند هزینه حدود $80 روز از جمله هتل و انتقالات. اگر شما هم در برنامه سفر خود را, آن ممکن است یک ایده خوب به صرف حداقل یک شب در جزیره فی فی. این یک فرار از فشار و شلوغی از ساحل پاتونگ که هیچ موتوری وسایل نقلیه یا موتور سیکلت مجاز در این جزیره و این است که قطعا قابل توجه است. در این جزیره شما را پیدا خواهد کرد چندین کاباره ها, میله, رستوران ها و مراکز آبگرم. اگر چه این جزیره محبوب است در تمام طول سال با توجه به شرایط آب و هوایی نوامبر تا آوریل است که زمان ایده آل برای سفر به این منطقه اما جمعیت اعداد خیلی بالاتر است. این جزیره در حال حاضر به طور کامل بهبود از سونامی در سال 2004.

اگر شما علاقه مند هستند, قایقرانی, Phang Nga Bay همراه با James Bond تور گزینه مناسب. بسیاری از این تورها شامل کمپینگ یک شب در میان ستاره. اگر شما به غواصی و به دنبال برای برخی از ماجراجویی بزرگ خود را در طول پوکت تعطیلات Similin سلیمان ارائه می دهد کلاس جهانی غواصی و ماندن روی تور. فیل کوه پیمایی در Khao سوک پارک ملی نیز محبوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.