تطبیق پذیری از مدرن و روز حمل و نقل طرح خانه

[ad_1]

اصطلاح “حمل و نقل خانه” نیاز به کمی توضیح-این یک ریختن به خانه اسب کشیده می واگن. امروز این اصطلاح گرفته شده در یک معنی متفاوت است. پس از یک بار همه جا حمل استفاده کمی در جامعه مدرن بسیاری از کالسکه خانه هایی که از قبل ساخته شد خودرو عادی شد شرکت های مختلف استفاده می کند. بسیاری از به روز شده است که در خدمت به عنوان یک مهمان خانه, گاراژ, فضای ذخیره سازی و یا حتی به عنوان یک رستوران و یا فروشگاه. امروز دو طبقه خانه حمل برنامه به طور معمول شامل یک گاراژ مانند فضا در سطح پایین تر و چهارم زندگی بالا که ممکن است شامل یک ممکن است فضای سرگرمی و یا ذخیره سازی های اضافی.

مدرن حمل و نقل صفحه اصلی برنامه های ارائه عملکردی پوسته برای دومین داستان از این خانه به جای نیازهای متنوع. این طرح ها را شامل متوسط, آشپزخانه کامل حمام و اتاق خواب/خواب. طبقه دوم طرح نیز ممکن است شامل امکانات ویژه و فضاهای مانند:

یک دفتر

یک اتاق تفریح و سرگرمی

فضای ذخیره سازی

یک اتاق رختشویی

فضای زندگی اضافی

حمل و نقل صفحه اصلی برنامه یک راه حل عالی برای کسانی که مایل به ساخت یک قابل ملاحظه ای همه کاره فضا در یک قیمت نسبتا پایین. در واقع حتی برخی از انتقال به سطح دوم به یک آپارتمان و اجاره فضا برای دانش آموزان و یا مستاجرین دیگر که به ارمغان می آورد درآمد اضافی به صاحب خانه. دیگران را به استفاده از مدرن حمل و نقل طرح خانه خود را به عنوان تنها فضای زندگی است. در حق بسیاری از آن ها ممکن است به ساخت مقرون به صرفه حمل و نقل طرح خانه به عنوان یک اولیه زندگی در فضا برای صاحب خانه. کسانی که ساده انگارانه سبک زندگی, می توانید بسته نرم افزاری صرفه جویی در دراز مدت است.

برخی از حمل و نقل صفحه اصلی طرح های چیده شده همه در یک سطح با گاراژ واقع در یک طرف و پایان زندگی در محله های دیگر است. کسانی که با پیری بستگان و یا دوستان ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این سبک از حمل و نقل صفحه اصلی برنامه برای جلوگیری از سالمندان از نیاز به راه رفتن از پله ها. اگر نیاز بود دو طبقه حمل و نقل صفحه اصلی را می توان طراحی شده برای دسترسی آسان به سطح دوم تا ارشد می تواند لذت بردن از زندگی راحت در نزدیکی مراقبت از بستگان و یا دوستان است.

حمل و نقل صفحه اصلی برنامه اجازه صاحبان لذت بردن از یک ترکیب منحصر به فرد از معماری کلاسیک و مدرن قابلیت های. با کمی پول و تخیل خانه حمل می توان به بسیاری از استفاده برای کسب و کار و یا لذت. آیا به دنبال ساخت یک خانه جدید و یا علاوه بر این به یک موجود خانه و این بسیار متنوع سازه با ارزش در نظر گرفتن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *