تاریخ TexMex آشپزی

[ad_1]

شما زندگی می کنند در دالاس, هوستون, سن آنتونیو و یا در جای دیگر در تگزاس و شما عشق TexMex خوردم. که باعث می شود شما واجد شرایط “در شیلی به سر.” TexMex مواد غذایی است که تخصص در این اینجا و قطعات آن را کاملا یک تاریخ!

اصطلاح “TexMex” برای اولین بار وارد واژگان مشترک به عنوان یک نام مستعار برای تگزاس و مکزیک راه آهن اجاره در سال 1875. برنامه قطار, منتشر شده در روزنامه ها به صورت مختصر نام راه آهن. برای مثال در ایالت میسوری اقیانوس آرام نامیده می شد Mo. Pac. و تگزاس و مکزیک بود به صورت مختصر Tex. Mex. آن را در دهه 1920 که hyphenated فرم استفاده شد با اشاره به راه آهن و همچنین برای توصیف مردم از مکزیکی تبار متولد شده در تگزاس است.

مواد غذایی مورخان ادعا می کنند که اولین چاپ شواهد “TexMex” در اشاره به مواد غذایی اتفاق افتاده در سال 1945. از آنجا TexMex رستوران به آرامی ظاهر در خارج از جنوب غربی ایالات متحده در شهرستانها با توجهی اسپانیایی جمعیت. سپس TexMex رفت “لذیذ”. در دهه 1970 مکزیک آشپزی متخصص دیانا کندی اعتبار برای مصرف این مواد غذایی رایج و ساخت آن مرسوم کرایه و یک “باید-خوردن” غذاهای برای نسل جوان است.

دقیقا چه TexMex خوردم ؟

چند صد سال پیش در طول ماموریت عصر اسپانیایی و مکزیکی-غذاهای هندی بودند در ترکیب انگلیس کرایه در تگزاس به عنوان در سایر نقاط از آنچه بود به نام شمال مرزی جدید در کشور اسپانیا است. این رکوردی است که در نهایت می تواند به نام TexMex. آشپزی در واقع سرچشمه با تگزاسی اسپانیایی تبار و یا Tejanos به عنوان ترکیبی از اسپانیایی و مکزیکی غذاهای هندی تگزاس هنگامی که هنوز بخشی از جدید اسپانیا و, بعد از مکزیک است.

خدمت در شام جداول در سراسر تگزاس جنوبی منطقه بین سن آنتونیو به Brownsville, این غذاهای متنوع کمی از آن اولین ریشه بود و به شدت تحت تاثیر قرار آشپزی در همسایه شمالی ایالت مکزیک. نوشته اصلی TexMex آغاز شده و با یک طعم و مزه برای cabrito (بچه بز) barbacoa (کبابی گاو سر), carne سکع (گوشت گاو خشک شده) و دیگر محصولات گاو فرهنگ است که مشترک در هر دو طرف از ریو گراند در این دوره است.

TexMex شامل مواد تشکیل دهنده مشترک به غذاهای مکزیکی, اگر چه برخی از ناشناخته در مکزیک اغلب اضافه شده است. این رکوردی است همچنین مشخصه آن استفاده زیاد از گوشت (به خصوص گوشت گاو) و لوبیا و ادویه جات ترشی جات در علاوه بر این به مکزیک به سبک ذرت (ذرت یا آرد) سرخ شده یا پخته شده. Nachos در tacos ترد ترد chalupas فلفل باهم adriano, خوراک لوبیای پر ادویه فلفل قرمز استفاده نا مشروع و fajitas همه TexMex اختراعات.

خدمت تراشه های نان ذرت مکزیکی و سس تند یا سالسا به عنوان اشتها آور و نیز اصلی TexMex ظرف. علاوه بر این TexMex وارد شده طعم از دیگر غذاهای تند مانند استفاده از زیره سیاه (مشترک در غذای هندی) اما در تنها چند دستور العمل های معتبر مکزیکی. در قرن 20 TexMex زمان در عناصر مانند پنیر زرد از ایالات متحده به دلیل آن ارزان و به آسانی در دسترس است.

غذاهای تکامل یافته در طول 1950s در رستوران مکزیکی که محبوبیت همزمان با ورود تعداد زیادی از مهاجران مکزیکی و ایجاد سبک TexMex مواد غذایی مخلوط از شمال مکزیک دهقان غذا با مزرعه تگزاس کابوی و کرایه. فلفل قرمز ناشناخته بود در مکزیک و حاصل از استفاده از گوشت گاو در تگزاس پخت و پز. Refried لوبیا بودند mis-ترجمه مکزیکی ظرف frijoles refritos که در واقع به معنی به خوبی سرخ شده لوبیا.

با این کار به دنبال ترکیبی پلاتر مملو از enchiladas tacos و چیپس که در حال حاضر تبدیل شدن به استانداردهای Tex-Mex منو. غذاهای جدید مانند chimichangas و nachos در ایجاد شد لطفا آمریکایی کام. یکی از موفق ترین گروه قومی TexMex ظروف به تاریخ است, fajita

Yo quero تاکو بل!

غذا جامعه آغاز شد با اشاره به آمریکایی مکزیکی مواد غذایی به عنوان “TexMex” یک اصطلاح قبلا مورد استفاده برای توصیف هر چیزی که در نیمه تگزاس و نیم مکزیکی. تگزاس و مکزیک صاحبان رستوران در نظر گرفته آن را یک توهین است. در عین حال این توهین و راه اندازی موفقیت های بسیاری. برای بقیه جهان TexMex تا به حال منعکس وایلدر, اخر قطعات تگزاس است. آن برانگیخته تصاویر cantinas کاوبوی و غرب وحشی. ده ها تن از Tex-Mex رستوران انجامید در پاریس و در سراسر اروپا به بانکوک, بوئنوس آیرس و ابوظبی.

تراشه های نان ذرت مکزیکی margaritas و خوراک لوبیای پر ادویه در حال حاضر به خوبی شناخته شده TexMex کالاهای اساسی در سراسر جهان است. این رکوردی است که در بسیاری از مستقل و رستوران های زنجیره ای در ایالت تگزاس و همچنین در سرتاسر کشور است. TexMex رستوران های زنجیره ای شامل فلفل قرمز را Ninfa را Casa Olé چوی را ال Fenix, El Chico و تاکو خانه کوچک. در حالی که فلفل قرمز را در خدمت برخی از TexMex موارد آن در نظر گرفته شده است که بیشتر در جنوب غربی خوردم. و البته وجود دارد در همه جا حاضر و تاکو بل; شامل مجموعهای گسترده از مواد غذایی سریع نسخه های مکزیکی و TexMex ظروف متعلق به یام! Brands, Inc., بر اساس در Louisville, KY.

اگر شما عاشق غذاهای تند شما را دوست دارم انواع entrees TexMex آشپزی ارائه می دهد. اما به عنوان خوب به عنوان TexMex است – باید همه چیز را در حد اعتدال. چرا که همانطور که شما کشف آنچه شما را به بدن خود در حال حاضر را تحت تاثیر قرار دهد سلامت خود را پایین جاده. و سلامت خود را خوب یا بد خواهد شد در نهایت تاثیر خود را در حساب بانکی. بنابراین اگر شما یک فرد بالغ جوان که به تماشای آنچه شما مصرف و تلاش برای حفظ شرایط سالم شما باید یک نگاهی به انقلابی جامع و بسیار مقرون به صرفه بیمه بهداشت فردی, راه حل های ایجاد شده توسط سنت به طور خاص برای شما. برای اطلاعات بیشتر با ما در وب سایت ما [http://www.precedent.com]. ما با ارائه منحصر به فرد و نوآورانه مجموعه از بیمه بهداشت فردی راه حل از جمله بسیار رقابتی HSA-واجد شرایط برنامه و بی نظیر œزمان واقعی درخواست و پذیرش تجربه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *