به دنبال یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی میز برای اتاق ناهار خوری خود را?

[ad_1]

Bistros در حال تجسم از پاریس بار و شبیه متوسط تنظیم رستوران که در خدمت میانگین قیمت مواد غذایی ساده محصولات. بسیاری از bistros تعریف وعده های غذایی آنها خدمت می کنند. آنها پس از تنظیم صندلی در حیاط به همراه یک آشپزخانه. این استفاده می شود به ارائه مستاجران از پاریس مستاجر آپارتمان با قابلیت کسب درآمد در خانه های خود. مبلمان مورد استفاده قرار می گرفت در این رستوران معروف شد به عنوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه جدول استفاده می شود که شامل شیک میز احاطه شده توسط صندلی (عمدتا دو اما بیشتر می تواند اضافه شود).

مبلمان تولید کنندگان در حال حاضر توسعه این بستر مجموعه ای به طوری که آنها را می توان مورد استفاده برای دکوراسیون خانه و سازگار با خانه مبلمان و یا می تواند مورد استفاده به عنوان مبلمان باغ. این مقاله به ارائه اطلاعات در چند اغذیه فروشی و مشروب فروشی جدول تنظیم شده است. اطلاعات داده شده در یک جدول به همراه دو صندلی. اما خریدار می تواند با خرید بیشتر صندلی ها با توجه به میل او. یکی از اغذیه فروشی و مشروب فروشی جدول مجموعه لیسبون اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه. آن است که با یک شیک یخ کرم اطاق نشیمن نگاه و ظرافت منحنی صندلی ، قاب مجموعه ای است ساخته شده از آهن نرم بدست میآوردند و پودر پوشش داده شده است. صندلی پشت با لهجه جذاب کتیبه ها. آنها را می توان داخل سالن و فضای باز و به راحتی تمیز می شود و نگهداری می شود. صندلی ابعاد 34.5 X 18 X 22 اینچ و جداول ابعاد 29 X 29 X 29 اینچ است. صندلی در حال استراحت و اجازه دهید که کاربر لذت بردن از غذای خوب و گفتگو.

یکی دیگر از اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه Palazetto تیولی اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه. جدول بالا ساخته شده از سنگ مرمر موزاییک و دست گذاشته و تخته سنگ. صندلی و میز ارائه شده است یک پودر با پوشش سیاه رنگی به پایان است که می تواند برای مدت طولانی گذشته. کاشی ها گذاشته و با بهترین صنعت چسب. دوام مبلمان است که افزایش زیادی طریق فرفورژه ساخت و ساز. یک چتر اضافی می تواند خریداری شده برای تکمیل نگاه خود را. ابعاد جدول ها 30 X 30 X 29 اینچ است و از صندلی 19 X 22.5 X 40.25 اینچ است. این صندلی ها متناسب سخاوتمندانه راحت هستند و حمایت دنده پشت که ساخته شده از پایان آن را به یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی کلاسیک نگاه کنید.

تولون ترکه یا چوب کوتاه اغذیه فروشی و مشروب فروشی چت مجموعه یکی دیگر از اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه. این مجموعه شامل عثمانی که در دسترس است با یک صفحه شیشه ای و کوسن. این در خدمت دو هدف نشسته و جدول. آن را نیز همراه با دو صندلی ترکه یا چوب کوتاه و بالشتک. کاربر می تواند انتخاب رنگ کوسن و ترکه یا چوب کوتاه است که تمام آب و هوا مقاوم است. قاب ساخته شده از آلومینیوم است و زنگ زدگی مقاوم است. می توان آن را کاملا مورد استفاده در هر پاسیو و یا بالکن. می توان آن را به راحتی نگهداری به عنوان می توان آن را تمیز و ساده hosing ، ابعاد عثمانی هستند 25.5 X 25.5 X 14.5 اینچ و صندلی هستند 26 X 28 X 29 اینچ است. یکی دیگر از اغذیه فروشی و مشروب فروشی جدول مجموعه پروانه اغذیه فروشی و مشروب فروشی مجموعه ای که می آید در طرح پروانه زیبا و همراه با استاندارد آب و هوا و زنگ زدگی مقاوم در برابر مبلمان. این شهر همچنین دارای یک اینچ سوراخ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای قرار دادن چتر آفتابی برای گردش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.